Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Švermova 4B, Havířov
Novadent s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Novadent s.r.o.

Paní doktorka Rosická je prostě nej. Vždy když jsem měl problém. Uměla si s ním bez problému poradit. Chtěl bych ji moc poděkovat. Je velký profík. Sestřička taky velmi šikovná. Ještě jednou díky za to že svou práci děláte na jedničku.

O
Ověřeny pacient
Umístění: Novadent s.r.o.

Paní doktorka Rosická je sice mladá,ale leckterého zubaře by mohla vyučovat a to nejen po stránce profesionální,ale i lidské.Vždy mně upozorní co bude dělat a jaké bude cena zákroku od nejnižší po nejvyšší možnou cenu a hlavně to vždy dodrží.Paní doktorka i sestřička jsou skvělé,empatické,hodné,lidské.... Ondisová

M
Ověřeny pacient
Umístění: Novadent s.r.o.

Úžasná paní doktorka, díky ní už se nebojím chodit k zubaři jako to bylo dřív, je to profesionálka se skvělým charakterem, šikovná, milá, vstřícná, neměnila bych!

Ověřeny pacient

Paní zubařka je opravdu profesionálka, šikovná,milá opravdu človíček na pravém místě jsem ráda že mam tak hodnou paní zubařku :)

Ověřeny pacient

Paní Doktorka je nejlepší zubní lékař, kterého znám. Je jen škoda, že nás pomlouvač rozdělil. Neváhal bych se vrátit k ní i se svými dětmi. Škoda jen, že bydlíme až v Karviné.

R
Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy měla, hodná, milá, sympatická. Zubař je pro mě nejhorší zážitek, paní doktorka se sestřičkou mě uklidňují, okna otvírají i čokoládu a limonádu mi daly na uklidnění. Jezdím tam z Ostravy, protože příjímala nové pacienty. Žádné poplatky jak u minulého doktora, který si nechával zaplatit i amalgámovou plombu jak by byla ze zlata. Prostě spokojenost.

L
Ověřeny pacient

S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Je velmi šikovná a vstřícná. Doporučuji i pro děti a dospívající, kteří mají strach ze zubaře.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti