Chirurgická ambulance
Raisova 21, Plzeň

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jednoznačně se připojuji ke komentáři walda13, protože pro mě je paní doktorka tou nejlepší ve svém oboru, velká profesionálka se smyslem pro humor:-) Také mě paní doktorka zachránila život, jelikož jako jediná (po mnoha vyšetřeních na sonu apod., kdy jiní lékaři nic neshledali) správně diagnostikovala nádor a včas mě odeslala k patřičnému ošetření. Jen díky ní a jejímu přístupu jsem možná dneska ještě tady, za což jí pochopitelně nikdy nemohu dostatečně poděkovat, tak snad alespoň takhle:-) Přála bych každému pacientovi, aby se vždy v pravý čas dostal do rukou takovéhoto odborníka a paní doktorku všem na potkání doporučuji a doporučovat budu, Štěpánka

W

Tato lékařka je profesionál a rozumí své oblasti, jako málokdo. Je velmi zkušená a perfektně diagnostikuje díky svým bohatým zkušenostem. Sestry má samozřejmě různé, ale dnes je těžké zaplatit kvalitu a zkušenost, takže volí většinou důchodkyně. Zde cítím ještě slabiny, jinak perfektní péče a pomoci. Paní doktorka je také člověk a má velmi mnoho pacientek, takže má právo na svůj názor a klid při vyšetření.
Nikdy bych jinam nechodila, jsem zcela spokojená a navíc mi jako jediná po mnoha prohlídkách ve fakultní nemocnici i na onkologickém pracovišti v Praze diagnostikoval včas ložisko v prsu a tím mi zachránila život!
Doporučuji!!!

vděčná pacientka Jana V.

K paní doktroce chodím několik let a to jen proto, že mi byla doporučena mým lékařem a v Plzni moc prsní lékařů moc není.
První návštěva šokující - na dveřích spousta pokynů: žádáme pacientky, aby bez vyzvání nevbíhaly do ordinace, zásadně neléčíme haštěřivé pacientky, atd. Z malých reproduktorů nad dveřmi se linuly zvuky z nějakého rádia. V převlékací kabince pokyn, abych nikam nelepila žvýkačku a byla dáma, ačkoli zásadně žvýkačku nežvýkám.... Sestra nepříjmená a nervy na pochodu... Lékařka se zdála celkem příjemná...
Po dalších návštěvách se sestry postupně obměňovaly, jejich příjemnost postupem času klesala. Nedivím se jim, schizofrení způsob objednávání, šílené uspořádání ordinace - pokud lékařka a 1 sestra se najednou odšoupnou od stolu-strazí se, další sestra sedí zpola ve dveřích do další vyšetřovny...
Mezitím se setřičky opět obměnily.
V poslední době se situace rapidně zlepšila, termín na příští vyšetření pacientka dostane již při vyšetření. Šílené výkřiky zmizely ze dveří.
Nemohu posoudit odbornost lékařky, doufám, že je dobrá. Mohla by si odpustit při každé návštěvě líčit ordinační doby o prázdninách apod. stejně to každý zapomene.

dobry den, u pani doktorky jsem byla pouze jednou a myslim, ze si tento zazitek uz na vzdy odpustim - prevlekarna ve skrini, kde slysite kazde slovo rozhovoru doktorky s pacientkou, ktera je prave primo v ordinaci. Kdyz jsem prisla na radu vyslechla jsem si radu komtaru a stiznosti na jine pacienty, atd. Co se tyka odbornosti, opravdu nemohu soudit, ale pristup je opravdu priserny...

Paní doktorku považuji za obětavou a velmi svědomitou,odborně je určitě na výši. Co se týče čekání - pacientek je prostě moc, ale jednání je vždy přívětivé.

Tak jsem zase po roce s představou několikahodinového čekání navštívila ordinaci paní doktorky a byla jsem mile překvapena. Už to, že vás v čekárně přivítá příjemná a usměvavá sestra je obrovská změna. Do ordinace jsem byla zavolána po pouhých 30 minutách čekání a po vyšetření opět přišla sestra, která mi srozumitelně vysvětlila další kroky a objednala mne na termín dle mého výběru. Pokud je toto nepochybné zlepšení ohlasem na všechna špatná hodnocení v této rubrice, pak má hodnocení smysl. Díky, paní doktorko!

Jeste ze existuji tyhle stranky. Alespon se vetsina zakernych zen muzet vykecat z depresi. Pani doktorku hodnotim jednickou s hvezdickou a ostatni urazejici hodnoceni ignoruji. Kdyz ma nekdo s pani doktorkou problem, tak si muze najit jineho osetrujiciho lekare. Neni to tak?

Já mám s paní doktorkou dobrou zkušenost, chodím k ní několik let! Někdy se mi také nelíbí doba trvání při objednání nebo že u ní musím déle čekat, ale určitě se to vyplatí! Vždyť jí potřebujeme hlavně my a tento čas tam strávený mi nevadí, nejdůležitější je, aby bylo vše v pořádku!! Nejprve jsem chtěla chodit k paní doktorce Sůvové a tu s jejím chováním bych Vám - milé naštvané dámy - přála! I když je to zřejmě špička ve svém oboru, k pacientkách se chová arogantně - křičí na ně, je velmi nepříjemná. Děkuji za možnost chodit k paní doktorce Zdeňkové! Radka.

Dobrý den milé dámy, k paní doktorce jsem léta chodila a v její čekárně proseděla dlouhé hodiny. V její ordinaci jsem se necítila dobře - už kvůli přítomnosti dalších pacientek - a také proto, že během vyšetření jsem (ačkoli nejsem nijak přecitlivělá) měla slzy v očích a počítala vteřiny, kdy už to skončí. Nebudu opakovat, co už tady bylo psáno, jen se s vámi chci podělit o pocit, kdy se rozhodnete a oslovíte jinou lékařku, aby si vás převzala do péče. Já jsem zvolila MUDr.Neprašovou a už zase chodím na pravidelné kontroly a neodsouvám je až na okamžik, kdy by mohlo být pozdě. Pravda je taková, že rozhodnutí, kdo se o vás bude starat je jen na vás. Lékaře si vybíráte samy. Tak vybírejte dobře :-).

milé dámy,po přečtení všech těchto řádek se mi dělá špatně,když vidím ,kam až může zajít lidská hloupost a zloba.Hlavně VAŠE HLOUPOST.Jste přeci dospělé a svéprávné a nikdo vás u takto špatné lékařky ,jak popisujete nedrží.Máte svobodnou volbu rozhodnout se pro jiného lékaře a těch je v Plzni dost a tím uvolníte místa těm,které o to mají opravdu zájem a tím se skrátí i vámi popisováné čekací doby.Čekárna nebude plná arogantních a uhádaných Ježibab,ale vděčných a milých žen,které si zaslouží precizní a odbornou práci paní doktorky.Pracuji u ní 4 měsíce a vím o čem mluvím.Ono pomlouvat za zády je velmi lehké,zkuste si takovouto kritiku třeba u soudu,zubaře,či někde na ůřadě.Tam by s vámi rychle vyběhli.Zamyslete se nad sebou,jsme jen lidé a tak se tedy i chovejme.