MUDr. Rudolf Uhlář

Uložit

Ortoped Více

28 názor

Uložit


Adresa

Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN Jiný

Byl jsem u pana doktora, je to odborník, velmi empatický a přitom skromný.
Takoví nejsou všichni ani náhodou ! Všechny recenze moje slova jenom potvrzují .Takových jako on bychom si měli vážit !

I
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN Jiný

Odborník na svém místě. "Lidský a pozitivní" přístup. Profesionál ! Vřele doporučuji. V 50 letech jsem po výměně kyčelní kloubů a po 20 dnech od operace již "létám". Zřejmě dobrá práce Doktore

D
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN Jiný

Ochotný, milý přístup k pacientovi, vstřícné jednání vřele doporučuji. 2.8.2021 mi byla provedena operace totální endoprotéza kyčelního kloubu.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Je mi 48 let a jsem po operaci TEP obou kyčlí. Před dvěma lety mi pan doktor Uhlář sdělil, že není jiného východiska léčby, než výměna kloubů. Byl to pro mě šok! Postupem času jsem se s tímto faktem smířila a rozhodla se operace podstoupit. Bolest se stupňovala, takže jsem se v roce 2019 svěřila zcela do rukou pana doktora, kdy mi operoval kloub na jedné noze a nyní jsem po operaci druhého kyčle. S panem doktorem to byla cesta... Doprovázel mě po ní s ochotou, obětavostí, dobrým slovem velkou odborností a empatií. Je to člověk, který má charisma a působí na pacienta celou svou osobností, dokáže situaci s citem odlehčit, a to si cením. Při práci s lidma (o té taky něco vím) je složité si udržet životní energii a nadšení, snad má zdroje, které nevyhasnou a bude nás léčit dlouho. Děkuji


M
Umístění: jiné místo Jiný

Profesional s lidskym pristupem,velice ochotny a prijemny PAN lekar. dekuji a doporučuji všem.my jsme byli konkretne nana pracovišti ve val.kloboukach


Ověřený profil
Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN operace

Jěště nikdy jsem se nesetkala,snad kromě pana doktora Neumanna,u lékaře s tak milým a pěkným ,prostě normálním chováním se ke mně jako k pacientce.Děkuju Vám moc a věřím,že mi po operaci nožní klenby bude líp.V dnešní uspěchané,chaotické době potkat takového člověka a ještě k tomu lékaře,je tak trochu malý zázrak.


M
Ověřený profil

Dnes jsem s dcerou z duvodu urazu (pad hlavou na hranu stopu) musel navstivit urazovou ambulanci ve Zline. Zde nas osetroval prave tento lekar a vzhledem k tomu, ze jsem vice nez kryticky k lekarum musim uznat, ze tento lekar je ukazkou profesionalniho jednani!!! S dcerou (ktera ma jiz syndrom bileho plaste) pracoval na tak vysoke urovni a s takovou ochotou a peci, ze jsem hned sedl k PC a pisu nejen tuhle recenzi ale i dopis primo na vedeni KNTB Zlín! Kazdy den neni posviceni a chapu, ze kazdy lekar nema kazdy den dobrou naladu ale sam pracuju s lidma a vim jake to je a udrzet tento profesni pristup je opravdu porfesional!!!


P
Ověřený profil

Všeobecně lékaře nemusím, ale tak fantastického doktora jsem dlouho nezažil. Úžasný přístup , otázky pacienta ho neobtěžují a s úsměvem vše vysvětlí a hlavně ví co dělá a práce ho baví.


A
Ověřený profil

vtipný? ať si vtipkuje doma a raděj léčí lidi. Já na ty jeho srandičky nejsem. Malá má velký problém s nožičkama a on místo toho aby ji vyšetřil, tak jen prohmatal spící miminko přes zimní kalhoty a poslední kontrola byla taková, že řekl ať dítě uklidním, dáme mu řád a pořídím sourozence. To jako potom bude mít malá nožičky v pořádku. 2 hodiny s malým dítětem v čekárně a odcházela jsem z tama do 5 minut a ani na malou nešáhl.


M
Ověřený profil

Vynikající orthopéd.Pomůže radou i dobrým slovem. V jeho péči se cítíte dobře, víte, že jste v rukou skutečného odborníka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti