Rudolf Uhlář, ortoped Zlín

MUDr. Rudolf Uhlář

Ortoped

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín
Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Profesional s lidskym pristupem,velice ochotny a prijemny PAN lekar. dekuji a doporučuji všem.my jsme byli konkretne nana pracovišti ve val.kloboukach

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati a.s., LDN operace

Jěště nikdy jsem se nesetkala,snad kromě pana doktora Neumanna,u lékaře s tak milým a pěkným ,prostě normálním chováním se ke mně jako k pacientce.Děkuju Vám moc a věřím,že mi po operaci nožní klenby bude líp.V dnešní uspěchané,chaotické době potkat takového člověka a ještě k tomu lékaře,je tak trochu malý zázrak.

Dnes jsem s dcerou z duvodu urazu (pad hlavou na hranu stopu) musel navstivit urazovou ambulanci ve Zline. Zde nas osetroval prave tento lekar a vzhledem k tomu, ze jsem vice nez kryticky k lekarum musim uznat, ze tento lekar je ukazkou profesionalniho jednani!!! S dcerou (ktera ma jiz syndrom bileho plaste) pracoval na tak vysoke urovni a s takovou ochotou a peci, ze jsem hned sedl k PC a pisu nejen tuhle recenzi ale i dopis primo na vedeni KNTB Zlín! Kazdy den neni posviceni a chapu, ze kazdy lekar nema kazdy den dobrou naladu ale sam pracuju s lidma a vim jake to je a udrzet tento profesni pristup je opravdu porfesional!!!

Všeobecně lékaře nemusím, ale tak fantastického doktora jsem dlouho nezažil. Úžasný přístup , otázky pacienta ho neobtěžují a s úsměvem vše vysvětlí a hlavně ví co dělá a práce ho baví.

vtipný? ať si vtipkuje doma a raděj léčí lidi. Já na ty jeho srandičky nejsem. Malá má velký problém s nožičkama a on místo toho aby ji vyšetřil, tak jen prohmatal spící miminko přes zimní kalhoty a poslední kontrola byla taková, že řekl ať dítě uklidním, dáme mu řád a pořídím sourozence. To jako potom bude mít malá nožičky v pořádku. 2 hodiny s malým dítětem v čekárně a odcházela jsem z tama do 5 minut a ani na malou nešáhl.

Vynikající orthopéd.Pomůže radou i dobrým slovem. V jeho péči se cítíte dobře, víte, že jste v rukou skutečného odborníka.

U pana doktora jsem byla již několikrát na vyšetření a byla jsem spokojená, vše mi dobře vysvětlil....čeká mě operace a věřím, že vše dobře dopadne, panu doktorovi věřím....pán doktor je skvělý, vtipný!!

v září 2012 mnepan doktor operoval,byla jsem velmi spokojená jak s osobním přístupem tak s výsledkem operace,sympatický a hlavně ví co dělá.

Byl jsem u pana Mudr. Uhláře 2x na operaci. Jsem velice spokojený. Mé kosti po jeho zákroku mlaskají blahem.

Lekar, ke kteremu bych jiz nikdy dobrovolne nesla. U me dcery "prehlednul" vrozenou hypermobilitu, prestoze jsem ho jiz pred rutinnim vysetrenim kycli ve 4. mesici veku ditete upozornila na me podezreni, ze neco neni zcela v poradku. K tomuto lekari proto naprosto nemam duveru.