Samostatná ordinace PL pro dospělé
Bezručova 98, Týnec nad Labem

Nemám rád, když doktor svůj zdravotní stav na prd a vůbec obecně rozpoložení zapojuje do své rádoby diagnostiky. Po dnešní zkušenosti uvažuji o změně lékaře. Dvě hvězdičky za potenciální snahu svůj přednes koordinovat do neutrálních rovin. A to jsem ještě hodně štědrý...

nemám výhrad

Mě vždy pomohl, vždy vyslechl a vždy poradil.....možná proto, že nejsem častý pacient a řídím se vždy jeho radami.
Je to dobrý lékař!

Dává pacientům prostor, na tom není nic špatného.

Klasický případ praktika,který je spokojen s paušální platbou za registrované pacienty,kteří nikdy nepřijdou do ordinace.Diagnozu stanoví od stolu,napíše klidně antibiotika pro další členy rodiny,aniž by je vůbec viděl.Vyžadovat návštěvu doma se postarší lidé z vesnic vůbec neodváží,pan doktor by je totiž pěkně vyštěkal.Pokud byste někdo chtěl návštěvu u starého,ležícího pacienta,dozvíte seže dotyčný je prostě starý,že on nikomu mládí nevrátí,tak co by na něm viděl!Pacienti se ho bojí,bohužel zde nemají na výběr.

Myslím,že pokud by všichni nespokojenci zveřejnili svá jména,bylo by jasné proč tak soudí.Soudím,že pan doktor dělá svou práci velmi dobře a u valné většiny pacientů k jejich spokojenost.Nevím jak na koho ale na mne působí ochotně a vždy erudovaně.Takže pokud máte jakékoliv sdělení i negativní,nestyďte se pod něj podepsat,teprve pak to bude mít váhu a nebude to vypadat jako nějaká skrytá msta.
Za mě a celou rodinu říkám,že pan doktor je odborník na svém místě.

vždy vše myjde vstříct a pomáhal mému umírajícímu tatinkovi až dokonce. to že je někdo línej a symuluje to neznamená že za to může doktor.

Velmi dobrý

Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Když jsem onemocněla on se zajímal víc jak lékaři v kolínské nemocnici. Díky němu se také přišlo na to, co mi bylo. Vřele ho můžu doporučit všem.

Přestože předešlé názory na pana doktora jsou skeptické,já osobně si myslím,že je to odborník na svém místě.