Musílkova 55, Praha
Lékařské centrum Václavka (mapa)

Umístění: Lékařské centrum Václavka

Pan doktor byl velmi peclivy, nechvatal jako nekteri jini lekari a venoval memu problemu patricne pozornosti K tomu vsemu mel moc mily, pozitivni a lidsky pristup.

Ing. Ivana Nepovímová: MUDr. Rudolf Hoffmann, hematolog a internista významně přispěl k záchraně mého života. Tím, že bezodkladně konal - zahájil léčbu, naplánoval a zkoordinoval sled dalších nutných kroků v souvisejícím oborovém sledu, jenž vyústil v složitý neurochirurgický výkon. Je to zapálený, konstruktivní, příjemný a široce vzdělaný člověk, dostupný pacientovi srozumitelnou radou a účinnou pomocí. Zaslouží si obdiv, úctu a poděkování.

Panu doktorovi jsem vděčná za to, že jako první rozpoznal moje onemocnění štítné žlázy a rychle nasadil úspěšnou léčbu.
Vděčná pacientka M.Matoušková

Tento lékař doslova zachránil život mojí mamince, u které jiní nerozeznali ani po opakovaných vyšetřeních onkologické onemocnění. Ihned zařídil pobyt v nemocnici, transfúze, další vyšetření i následnou rychlou operaci. Děkujeme, pane doktore.

Tento pan doktor je skutečně doktor s velkým D! Jsem ráda, že jsem na něj kdy "natrefila". Z odběrů krve mi zjistil celiakii (tato choroba se obvykle zjišťuje na gastru) a též řadu autoimunitních odchylek a nedostatků a úspěšně mě léčí již řadu let. Ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy a navíc složitou "hematologickou diagnózu" Vám ještě pomocí obrázků z internetu podrobně vysvětlí. Komunikuje také velmi rychle přes e-mail, takže se s ním dá vždy domluvit. Je přátelský a stutečně pozorný lékař. Děkuji!!