Adresa

Musílkova 55, Praha
Lékařské centrum Václavka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Lékařské centrum Václavka

Pan doktor byl velmi peclivy, nechvatal jako nekteri jini lekari a venoval memu problemu patricne pozornosti K tomu vsemu mel moc mily, pozitivni a lidsky pristup.


Ověřeny pacient

Ing. Ivana Nepovímová: MUDr. Rudolf Hoffmann, hematolog a internista významně přispěl k záchraně mého života. Tím, že bezodkladně konal - zahájil léčbu, naplánoval a zkoordinoval sled dalších nutných kroků v souvisejícím oborovém sledu, jenž vyústil v složitý neurochirurgický výkon. Je to zapálený, konstruktivní, příjemný a široce vzdělaný člověk, dostupný pacientovi srozumitelnou radou a účinnou pomocí. Zaslouží si obdiv, úctu a poděkování.


Ověřeny pacient

Panu doktorovi jsem vděčná za to, že jako první rozpoznal moje onemocnění štítné žlázy a rychle nasadil úspěšnou léčbu.
Vděčná pacientka M.Matoušková


K
Ověřeny pacient

Tento lékař doslova zachránil život mojí mamince, u které jiní nerozeznali ani po opakovaných vyšetřeních onkologické onemocnění. Ihned zařídil pobyt v nemocnici, transfúze, další vyšetření i následnou rychlou operaci. Děkujeme, pane doktore.


J
Ověřeny pacient

Tento pan doktor je skutečně doktor s velkým D! Jsem ráda, že jsem na něj kdy "natrefila". Z odběrů krve mi zjistil celiakii (tato choroba se obvykle zjišťuje na gastru) a též řadu autoimunitních odchylek a nedostatků a úspěšně mě léčí již řadu let. Ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy a navíc složitou "hematologickou diagnózu" Vám ještě pomocí obrázků z internetu podrobně vysvětlí. Komunikuje také velmi rychle přes e-mail, takže se s ním dá vždy domluvit. Je přátelský a stutečně pozorný lékař. Děkuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti