Adresa

Praktický zubní lékař
Frýdlantská 156/8, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pan doktor je bezvadný člověk a také 100% profesionál moc si ho vážím a jsem rád že chodím zrovna k němu

Ověřený profil

S panem doktorem jsem spokojena, oproti jiným zubařům kteří mi chtěli vecpat korunky mi jako jediný zuby ještě na nějaký čas zachranil a opravil i bez nich. Nechápu jen jeho ceník, slíbí zuby opravit za nějakou cenu a pak si řekne uplně jinou částku, potvrzení nevystaví, přijde mi že si ceny řiká podle nálady, alespoň podle mých zkušeností...

Ověřený profil

K panu doktorovi p. Hlinkovi chodime uz nekolik let cela rodina, jsme s nim naprosto spokojeni, pokazde nam pomohl, coz o jinych zubarich rict nemuzu. Je velice prijemny, rychly, vstricny, no jednoduse nejlepsi :-)!!! Vsem doporucujeme!!!


Zdravím , já musím říct že p. Hlinka je velmi dobrý doktor , měl jsem velké problémy s abscesama a dostal mě z toho , i když to někdy bolelo protože mi musel dělat incisi. Já jsem velice spokojen a vděčím mu že mě z toho dostal, je velmi sympatický, spolehlivý .


R

Velmi zkušený, pracuje rychle a přesně. Velmi vstřícný k pacientům. Komunikativní. Objednací termíny jsou dodržovány přesně.


J

Má velice profesionální přístup hezké prostředí příjemná sestra a člověk opravdu zapomene na strah a to se opravdu bujim i když jsem chlap.


M

Špičkový stomatolog se skvělým a příjemným vystupováním!Překvapí vás pěkné prostředí,kde zapomenete i na "strach ze zubařů".Líbí se mi jeho komunikativnost,dokáže vše v klidu vysvětlit a to se málokdy vidí!Jsem ráda,že chodím právě k němu!:-)


J

Výborný zubní lékař, velice sympatický a zbaví vás strachu ze zubního lékaře. Doporučuji.


X

milý, příjemný, ale jak zde již bylo psáno po 2 letech mě korunka kterou mi udělal za drahý peníz pořád bolela a když jsem k němu po několikáté přišla, že je to špatně zase za peníz mi ji z vrchu provrtal zacpal, provrtal zacpal,..... a teprve pak mě poslal na rengen(po 2,5letech) aby se zjistilo že tam mám váček - mezitím se mi ostatní kazy zvětšovaly a zvětšovaly.... - ale moje maminka se zubními náhradami je s ním spokojená - já ale rozhodně ne


K

K panu dr. jsem chodila cca 4 roky, jeho přístup byl vždy milý a vstřícný, ale bohužel v dnešní době mi nebyl schopný udělat ani jednoduchý rengen chrupu, vrtal mi i osmičky a kterýkoliv zub mi léčil, velmi dlouho to bolelo. Naštěstí jsem se včas rozhodla od tohoto dr. odejít a našla jsem si někoho šikovnějšího.


Došlo k chybě, zkuste to znovu