Praktický zubní lékař
Frýdlantská 156/8, Liberec

Pan doktor je bezvadný člověk a také 100% profesionál moc si ho vážím a jsem rád že chodím zrovna k němu

S panem doktorem jsem spokojena, oproti jiným zubařům kteří mi chtěli vecpat korunky mi jako jediný zuby ještě na nějaký čas zachranil a opravil i bez nich. Nechápu jen jeho ceník, slíbí zuby opravit za nějakou cenu a pak si řekne uplně jinou částku, potvrzení nevystaví, přijde mi že si ceny řiká podle nálady, alespoň podle mých zkušeností...

K panu doktorovi p. Hlinkovi chodime uz nekolik let cela rodina, jsme s nim naprosto spokojeni, pokazde nam pomohl, coz o jinych zubarich rict nemuzu. Je velice prijemny, rychly, vstricny, no jednoduse nejlepsi :-)!!! Vsem doporucujeme!!!

Zdravím , já musím říct že p. Hlinka je velmi dobrý doktor , měl jsem velké problémy s abscesama a dostal mě z toho , i když to někdy bolelo protože mi musel dělat incisi. Já jsem velice spokojen a vděčím mu že mě z toho dostal, je velmi sympatický, spolehlivý .

Velmi zkušený, pracuje rychle a přesně. Velmi vstřícný k pacientům. Komunikativní. Objednací termíny jsou dodržovány přesně.

Má velice profesionální přístup hezké prostředí příjemná sestra a člověk opravdu zapomene na strah a to se opravdu bujim i když jsem chlap.

Špičkový stomatolog se skvělým a příjemným vystupováním!Překvapí vás pěkné prostředí,kde zapomenete i na "strach ze zubařů".Líbí se mi jeho komunikativnost,dokáže vše v klidu vysvětlit a to se málokdy vidí!Jsem ráda,že chodím právě k němu!:-)

Výborný zubní lékař, velice sympatický a zbaví vás strachu ze zubního lékaře. Doporučuji.

X

milý, příjemný, ale jak zde již bylo psáno po 2 letech mě korunka kterou mi udělal za drahý peníz pořád bolela a když jsem k němu po několikáté přišla, že je to špatně zase za peníz mi ji z vrchu provrtal zacpal, provrtal zacpal,..... a teprve pak mě poslal na rengen(po 2,5letech) aby se zjistilo že tam mám váček - mezitím se mi ostatní kazy zvětšovaly a zvětšovaly.... - ale moje maminka se zubními náhradami je s ním spokojená - já ale rozhodně ne

K panu dr. jsem chodila cca 4 roky, jeho přístup byl vždy milý a vstřícný, ale bohužel v dnešní době mi nebyl schopný udělat ani jednoduchý rengen chrupu, vrtal mi i osmičky a kterýkoliv zub mi léčil, velmi dlouho to bolelo. Naštěstí jsem se včas rozhodla od tohoto dr. odejít a našla jsem si někoho šikovnějšího.