Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Frýdlantská 156/8, Liberec
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L

Názor přidán dne 10.05.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ověřeny pacient

Pan doktor je bezvadný člověk a také 100% profesionál moc si ho vážím a jsem rád že chodím zrovna k němu

Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem spokojena, oproti jiným zubařům kteří mi chtěli vecpat korunky mi jako jediný zuby ještě na nějaký čas zachranil a opravil i bez nich. Nechápu jen jeho ceník, slíbí zuby opravit za nějakou cenu a pak si řekne uplně jinou částku, potvrzení nevystaví, přijde mi že si ceny řiká podle nálady, alespoň podle mých zkušeností...

Ověřeny pacient

K panu doktorovi p. Hlinkovi chodime uz nekolik let cela rodina, jsme s nim naprosto spokojeni, pokazde nam pomohl, coz o jinych zubarich rict nemuzu. Je velice prijemny, rychly, vstricny, no jednoduse nejlepsi :-)!!! Vsem doporucujeme!!!

Zdravím , já musím říct že p. Hlinka je velmi dobrý doktor , měl jsem velké problémy s abscesama a dostal mě z toho , i když to někdy bolelo protože mi musel dělat incisi. Já jsem velice spokojen a vděčím mu že mě z toho dostal, je velmi sympatický, spolehlivý .

R

Velmi zkušený, pracuje rychle a přesně. Velmi vstřícný k pacientům. Komunikativní. Objednací termíny jsou dodržovány přesně.

J

Má velice profesionální přístup hezké prostředí příjemná sestra a člověk opravdu zapomene na strah a to se opravdu bujim i když jsem chlap.

M

Špičkový stomatolog se skvělým a příjemným vystupováním!Překvapí vás pěkné prostředí,kde zapomenete i na "strach ze zubařů".Líbí se mi jeho komunikativnost,dokáže vše v klidu vysvětlit a to se málokdy vidí!Jsem ráda,že chodím právě k němu!:-)

J

Výborný zubní lékař, velice sympatický a zbaví vás strachu ze zubního lékaře. Doporučuji.

X

milý, příjemný, ale jak zde již bylo psáno po 2 letech mě korunka kterou mi udělal za drahý peníz pořád bolela a když jsem k němu po několikáté přišla, že je to špatně zase za peníz mi ji z vrchu provrtal zacpal, provrtal zacpal,..... a teprve pak mě poslal na rengen(po 2,5letech) aby se zjistilo že tam mám váček - mezitím se mi ostatní kazy zvětšovaly a zvětšovaly.... - ale moje maminka se zubními náhradami je s ním spokojená - já ale rozhodně ne

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti