Ordinace lékaře pro dospělé
Čs. armády 2043, Tábor

Asi by se hodilo napsat, že pan doktor již není mezi námi... Aby tam někdo další nevolal a neptal se, zda pan doktor přijímá nové pacienty, jako jsem to udělala já.

MUDr. Rudolf Hes

Souhlasím s Vámi... Odešel jeden z nejpříjemnějších doktorů u kterých jsem kdy byla. Pana doktora je velká škoda, ale nemoc si bohužel nevybírá :(...Vzpomínejme na něj jen v dobrém...

Jsem u pana doktorova 10 let a jsem snim nadocekávani spokojena.Opravdu litsky prístup, kamaradske jednání a v tezke chvíly hodne podrzí.nedám na mej dopustit.

Báječný Pan doktor s pochopením a lidskostí.

vřele doporučuji

Toto je PAN doktor opravdu! Mockrát mi pomohl a já mu za to děkuji z celé srdce!

Ctěla bych mu poděkovat co všechno pro mne udělal,jsem s ním velmi spokojená a budu k němu chodit i nadále a využívat jeho schopnosti.Děkuji.

Ať si jiní vezmou příklad!!!!

Svojeho pana doktora znám přes 30 let,vždy pro mne udělal maximum,jsem s ním velmi spokojená a nikdy bxch ho nezměnila-jsem ráda ,že ho mám

Pan doktor Hes opravdu velmi často vyšetřuje od stolu. Často je doba návštěvy u něj velice krátká. Pokud si člověk řekne, bez problémů napíše léky, pošle krev na rozbor, doporučí k odbornému lékaři. Znám i horší doktory. Proč je přátelský a mnohdy žoviální ví dobře on sám, zejména z dřívějších dob.

..úplně normální chlap.., kamarádský,nepovyšuje se svým doktorským titulem jako někteří jeho kolegové. Nikdy mi neodmítl pomoc, je to prostě lékař do nepohody, ochotný kdykoli dostát slibu Hippokrata. Zručný, znalý svého řemesla, dokáže diagnostikovat i bez použití mnohdy nákladných postupů..,díky.., zatím neznám lepšího praktického lékaře.