Adresa

Ordinace lékaře pro dospělé
Čs. armády 2043, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Asi by se hodilo napsat, že pan doktor již není mezi námi... Aby tam někdo další nevolal a neptal se, zda pan doktor přijímá nové pacienty, jako jsem to udělala já.

MUDr. Rudolf Hes

Souhlasím s Vámi... Odešel jeden z nejpříjemnějších doktorů u kterých jsem kdy byla. Pana doktora je velká škoda, ale nemoc si bohužel nevybírá :(...Vzpomínejme na něj jen v dobrém...

H

Jsem u pana doktorova 10 let a jsem snim nadocekávani spokojena.Opravdu litsky prístup, kamaradske jednání a v tezke chvíly hodne podrzí.nedám na mej dopustit.

J
Ověřený profil

Báječný Pan doktor s pochopením a lidskostí.


vřele doporučuji


Toto je PAN doktor opravdu! Mockrát mi pomohl a já mu za to děkuji z celé srdce!


Ctěla bych mu poděkovat co všechno pro mne udělal,jsem s ním velmi spokojená a budu k němu chodit i nadále a využívat jeho schopnosti.Děkuji.


Ať si jiní vezmou příklad!!!!


Svojeho pana doktora znám přes 30 let,vždy pro mne udělal maximum,jsem s ním velmi spokojená a nikdy bxch ho nezměnila-jsem ráda ,že ho mám


Pan doktor Hes opravdu velmi často vyšetřuje od stolu. Často je doba návštěvy u něj velice krátká. Pokud si člověk řekne, bez problémů napíše léky, pošle krev na rozbor, doporučí k odbornému lékaři. Znám i horší doktory. Proč je přátelský a mnohdy žoviální ví dobře on sám, zejména z dřívějších dob.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


..úplně normální chlap.., kamarádský,nepovyšuje se svým doktorským titulem jako někteří jeho kolegové. Nikdy mi neodmítl pomoc, je to prostě lékař do nepohody, ochotný kdykoli dostát slibu Hippokrata. Zručný, znalý svého řemesla, dokáže diagnostikovat i bez použití mnohdy nákladných postupů..,díky.., zatím neznám lepšího praktického lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu