Chirurg Více

Zlín, Valašské Klobouky 2 adresa

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ordinace Valašské Klobouky

Provozujeme soukromou chirurgickou praxi se zaměřením na všeobecnou, úrazovou a estetickou chirurgii v ordinacích ve Zlíně a Valašských Kloboukách.
...

Léčené nemoci

• Patní ostruha

• chirurgie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)
  • plastická chirurgie

Umístění: Ordinace Valašské Klobouky úrazová chirurgie

Naprosto vyborny doktor! Sla jsem za nim s jednim problemem a vzhledem k tomu, ze se v poliklinice strida s jinym doktorem (u ktereho jsem byla pred lety s necim jinym), tak se podival na muj predchozi zaznam, sam od sebe. To, co minuly pan doktor odmital resit, on vyresil hned a sdelil mi, ze ma boule na brise (po operaci slepeho streva) je nador v jizve. Nic, co bych mela resit liposukci-jak mi radil doktor predchozi. Takze za me perfektni pristup! Doporucuju. A jeste se u nej clovek zasmeje.

Výborný pan doktor! Stejně jako ostatní personál v ordinaci. Velmi vstřícný a kvalitní. Doporučuji!

s tímto lékařem nemám moc dobrou zkušenost jsou i lepší ikdyžuplně špatný také není

Nejlepší chirurg jakého jsem kdy poznala. Nebýt jeho a jeho kontaktů ve zdravotnictví mám dnes místo nálezu na děložním čípku, který mi byl do týdne odstraněn, vyoperaovanou celou dělohu. Podařilo se mi k němu dotáhnout i matku, které řešil rozrůstající se zánět ve znaménku a bráchu s další operací plotýnky. Opravdu smekám, pokud bude ve zdravotnicvtví více takových lékařů, začne i tahle složka konečně fungovat.

maximalní spokojenost-chodíme k němu celá rodina a neměnila bych.Určitě doporučuji!!!!

Je to vynikající doktor,skvělý operatér, má vysoce profesionální a lidský přístup k dětem i dospělým. Reakce na příspěvek 12.5.2009-pokud se vám hojí jizva tzv. keloidem, je to reakce těla, ne vina doktora,laserem to můžete zbrousit,ale ne odstranit, je to na svobodném rozhodnutí každého z nás. Díky panu doktorovi mám jen nepatrné jizvy po laparoskopii, v Baťovce bych měla rozřízlé břicho. Jeho pacienti nemusí ležet ve Zlíně, ale mohou si vybrat, exkluzivní možnost, zdraví máte jen jedno. Doporučuji všem.

Reakce na 16.1.2009: Na otázku proč neleží ani jeden pacient onoho lékaře ve zlínské nemocnici, je snad jediná naprosto jasná odpověď!!! Škoda, že ji neznáte. Ale at nemáte nějaký nedostatek, klidně na ni odpovím. Protože do zlínské nemocnice by šel jen BLAZEN a nebo sebevrah. Myslím si, že víc nemusím dodávat. A jinak navíc, když si pacient řekne, že tam chce, tak ho tam pan doktor klidně pošle, ale myslím si, že je to ta největší .... tam jit! A co se týče nějaké velké jizvy, tak to není rukama, ale tím že máte nejspíš špatné hojení. Měli byste se dát tady někteří dohromady. Je to supr doktor!

Myslíte,že vyříznout znaménko,není o kvalitě chirurga? To je jen apel na názor ze dne 9.11.2008. Takové hodnocení, je víc než trapné.Myslím si, že chirurg musí být vždy rozhodný, neomylný a především skvělý odborník.
Díky těmto vlastnostem, které Dr. Dostálek má zachránil život mé dceři, kterou odmítli ve Zlínské nemocnici dále hospitalizovat,s dodáním,že jí nic není.Měla těžký zánět slepého střeva a být ještě pár dnů v domácím ošetření.....nevím,jak by vše dopadlo.

skvělý chirurg, profesionální přístup, velmi příjemný k pacientům, doporučuji všem

Naprosto skvělý doktor, nemůžu si na nic stěžovat... Všem doporučuju.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Uz od Vanoc me trapi bolesti břicha a to kazdy den. Bolest mam porad na prave straně podbřišku. Moje doktorka si uz mysli ze si vymyslim a pritom mi nechce vzit ani krevni obraz. Vzala mi krev na celiakii a zjistila mi Yersinia enterocolitica vysledky byli anti-laktoza Iga 1.10
Yanti-IqAp 36. 50.00
Yersinia-ent. IGA pozit.
Pani doktorka psala ze se ukládáním může podílet na vzkniku pseudoapendicitidy tak jestli kvuli tomu me neboli na prave straně podbřišku????
Preleceno antibiotiky Cifloxinal 500 a ted mam dlouhodobě brat probiotika. Poslední dobou mám bolest v levém boku a pod zebry na leve straně a dlouhodobě žlutou měkkou stolici. Každý den je mi na zvracení a jídlo se mi vrací zpět do úst. Byla jsem na sonu břicha v listopadu 2018. Vse v pořádku. Urologie uděláno cevkovani v pořádku a jaterní testy v pořádku. Uz jsem bezradná. Take mě napadl chronický slepak.. Dekuji za odpověď.

Stav se dommoui ambul rd

Dobrý den.

Letos začátkem roku jsem měl silnou virózu s několikadenním dávivým suchým kašlem. Kašlal jsem tak dlouho a silně, až mi "chrouplo" v žebrech. Lékařka mi po RTG diagnostikovala zápal plic a zároveň 2 zlomená žebra v důsledku silného kašle. Je to vůbec možné? Problémy odezněly, ale nedávno jsem měl opět nachlazení tentokrát s lehkým vlhkým kašlem a opět mi po několika dnech po kýchnutí v žebrech louplo. Žebra mě de facto nebolí, jen mám cca 1x za 3 dny (většinou po větší záteži) při dýchání takový nepříjemný pocit vpravo zboku žeber (z mého pohledu), jako kdyby se mi uvnitř pod žebry něco šponovalo a třelo o sebe...? Většinou mi pomůže stažení žeber stahovacím pásem a tento stav po několika hodinách odezní. Po brouzdání po internetu mám podezření na "vlající hrudník" nebo rupturu bránice. Je tento stav nebezpečný? Mám navštívit chirurga? Děkuji za odpověď. D.Š.

Obraťte se na praktika