MUDr. Romana Bílková

Mladá Boleslav 1 adresa

Zubní ordinace
Bezručova 511, Mladá Boleslav

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Už 10 let se nebojím k zubaři. Naprosto profesionální přístup. Mudr.Romana Bílková je jednička mezi zubaři a super člověk.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Fantastická lékařka, vždy pomůže. Je na vysoké odborné úrovni. Pečlivá a precizní. Prostě odborník. K tomu má výbornou sestru. Maximální spokojenost!

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce nemám jedinou výhradu. K pacientům přistupuje profesionálně. Je velmi precizní, zachránila mi některé zuby, které jiný doktor odsoudil k vytrhnutí. Všechny úkony dělá s citem a téměř bez bolesti.
Problém však mám se sestrou! Ta jedná velmi arogantně a namyšleně.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Měl jsem problémy se zuby a nekolil návštěv u paní Bílkové je vše v pořádku.Péče o klienta je skvělá. Maximální spokojenost.

Naprosto profesionální přístup, příjemná, trpělivá, usměvavá, útulná čekárna i ordinace. Mohu doporučit Jiří Hašek

Nej nej paní zubařka..moc šikovná..přístup k dětem má suprový na to ,že s dětmi to fakt není jednoduché :D

Paní doktorka je velice milá a pečlivá, snaží se pacientovi maximálně vyjít vstříc. Mohu jen doporučit....

Jsem s paní doktorkou velice spokojena, i když zubař není nic příjemného, po vystřídání snad všech zubařů je ona nejlepší :)

Přestoupili jsme k paní doktorce s manželem a oba jsme maximálně spokojení. Velice příjemná, profesionální přístup, pěkné prostředí.... U manžela získala plusové body i za vzhled:-)

Po zkušenostech s jinými stomatology z Mladé Boleslavi mám konečně pocit, že pacient není jen obtížný hmyz a pokusný králík, navíc paní doktorka ví, jak přistupovat k dětem, i když je to určitě někdy značně obtížné :)LP