MUDr. Roman Třečák

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Praktický lékař stomatolog
Třemešná 315, Opava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Můj poslední příspěvek byl bez mého vědomí správcem servru odstraněn. Co je toho příčinou nevím. Je to korupce, klientelismus, cenzura??!! Vyberte si prosím, v této zemi opravdu máte z čeho!!

Mezi posledním příspěvkem z 18.5.2010 byl ještě jeden, ke kterému se vyjadřuji dne 20,11,2010. Ten administrátor tohoto servru nepochopitelně odstranil. Z jakého důvodu nevím, ani po tom nebudu pátrat, nicméně nesvědčí to pro zrovna pro zdrcující profesionalitu tohoto webu. Bohužel zapříčinil zde zmatečnou příčinnou posloupnost příspěvků. MUDr.Roman Třečák.

Pan doktor je nejlepší z nejlepších! ! ! !
Jsem ráda,že se vrátil a opět ordinuje.Je to opravdu PAN DOKTOR,PAN !!

Neordinuji v režimu pravidelné zubní péče proto, že místní úřady práce nejsou po dlouhé týdny schopny vygenerovat vhodného uchazeče na práci zubní sestry pro lokalitu Třemešná. Obrátil jsem se na komunální politiky i na samotné občany. Bohužel bez odezvy. A to si nárokuji pouze to nejnutnější, tj zubní sestru. Tz. nenárokuji si uklizečku, nenárokuji si správce nemovitosti, nenárokuji si hospodyni. Občané tohoto regionu až na jednoho človíčka, který je ochoten mi vyžehlit ordinační textil, mi nikdy pomoc nenabídli. Ku podivu, ten človíček nepochází odsuď, z bolševického pohraničí. Vždy je v civilizaci pravidlem, nabídnout profesně a společensky váženému povolání odpovídající personál. Nota bene, v jistém věku.

Jak si vydělávám? Zeptejte se kolegy Dr. Macka, zubniho lékaře, co vám asi odpoví? Určitě ne však tak, jak zde líčí anonym ze dne 14,4,2011. Jako jediný lékař v okolí jsem vypověděl smlouvu s VZP a tudíž ošetřoval její pacienty pouze za přímou platbu. Jako jediný nemám zatím podepsán smluvní dodatek na proplácení zdravotní péče s ostatnímí zdravotními pojištovnami. Toto logicky neudělá lékař, který se chce živit tak jak uvádí zmiňovaný anonym. Pokud lékař nemá uzavřenou platnou smlouvu nemůže pojištovně vykazovat vůbec nic.
Další péče zde je možná už jen za přímou platbu. Je to jediný nediskutovatelný model péče, jak se jednoznačně vyhnout osočení z neoprávněně vykazované péče.

A jelikož zde pracuji jako správce nemovitosti, supluji práci sestry, úklid, a zároveň provádím zde výkon práce zubního lékaře, pracuji tedy za dva, za tři i za čtyři, nemohu pracovat v režimu pravidelné "pojištovácké" zubní péče. Den ná jen 24 hod a mě je přes padesát.
Pravidelná zubní péče tak zde končí.
Další péče zde je zde možná, jak uvádím výše, pouze za přímou úhradu. Pokud se přihlásí dosti pacientů ochotných akceptovat systém přímé úhrady, ad. E-mail, pak budu uvažovat o provozu v této ordinaci, v lokalitě Třemešná. A to i bez zdravotní sestry, tz. skandinávský model zubní péče. .

Závěrem pak musím jednoznačné odmítnout uvedené fabulace, z latinského fabula – vyprávění, bajka, a konstatovat, že autor příspěvku ze dne 14,4,2011 je nedůvěryhodný lhář. Je také nedisciplinovaný pacient, když v mé ordinaci jak sám uvádí 3 roky nebyl ??!! A teď se velmi, velmi podezdřele najednou domáhá? To je hodně nelogické a nedůvěryhodné, jako celý příspěvek. Také proto se zřejmě nepodepsal. Lze jej tedy označit za sprostého anonyma. Ale to je v lokalitě bohužel zavedenou komunistickou praktikou. Stejně jako třídní boj, třídní nenávist, udavačství a lež.
Zvykem je rovněž vymýšlet neuvěřitelné histrionní historky jako je tato. Že to hraničí s patologickou psychologií odtržení od současné reality, je nadevší pochybnost.

S pozdravem, MUDr.Roman Třečák

P.S. Sjednaný právní zástupce podal na státním zastupitelství podnět k zahájení trestního stíhání pro trestný čin pomluvy a ohrožení profesní pověsti, na zatím neznámého pacatele. Po jeho odhalení policií bude jeho jméno zde presentováno. R.T.

Návštěva jakéhokoliv oddělení bílovecké nemocnice je pro mne a mou rodinu vždy stresující záležitost. Neochota, nezájem a nezkušenost mladých lékařů, u nichž je pacient až na jednom z posledních míst jejich zájmu, je naprosto běžný jev. Jedině návštěvy u doktora Třečáka byly vyjímkou. Velice zkušený lékař, odborník ve svém oboru s obrovsky lidským přístupem k pacientovi. Zřejmě má tato nemocnice, dle soudu jejího vedení, dostatek takovýchto kvalitních lékařů, proto pro ni není problém se skutečných odborníků zbavovat, navíc tímto neetickým způsobem.

A co ted pane doktore? Byla to spousta práce a nyní i zmařeného času, který byl do této praxe investován. Jste velmi kvalitní lékař a je velmi smutné, že naše společnost toto bohužel neumí ocenit. Je těžké zvednout se a jít dál, ale věřím, že to dokážete a budete zde pro nas věrné pacienty, kteří dokáží ocenit Vaši velmi kvalitní práci. GL

Jsem znechucena jednáním nemocnice,že nechali odejít skvělého zubaře.Jak všichni víme tak stomatologů je velký nedostatek!Jak jsem měla strach ze zubařů,že zakroky byli bolestivé,tak u pana doktora Třečáka to vůbec nebolelo a navíc práci odvedl nádherně mám opět krásny usměv. pane doktore Děkuji!Kdyby jste měl ordinaci někde v okolí dejte vědět ráda bych opět svěřila zuby do vaší péče.

Konečně jsem našla stomatologa, který má lidský přístup. Při mém panickém strachu opravdu skvělý přístup. A nyní s hrůzou zjišt'uji, že zřejmě v Bílovci končí. Pevně doufám, že se nakonec s vedením nemocnice domluví.

Já i manžel jsme s panem Třečákem velmi spokojení. Snaží se, aby zákrok člověka co nejméně bolel. Přiznám se, že po prohlídkách odcházím s úsměvem.

Pan doktor má velmi lidský a citlivý přístup k pacientům.Všem doporučuj....