Roman Stroupek, praktický lékař Ostrava

MUDr. Roman Stroupek

Uložit

Praktický lékař Více

65 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

I. Sekaniny 1812/16, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zlepšit se může jen tak, že pana Mudr. Stroupka naklonují. Chodím k němu už léta a má na mne svatou trpělivost. Na moje anamnézy, a tají na moje léčebné metody, ha, ha, ha. Je nejlepší z lékařů, které jsem poznala. Vždycky mi pomohl a to zase pomáhá mým nervům, vím, že se na něj mohu spolehnout. Je chytrý, má obrovský přehled, odborné vědomosti a praktické zkušenosti. Hodnotím ho tak vysoko, že jsem ho doporučila svým dvěma dětem a obě k němu chodí také.


J
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K tomuto lékaři chodím přes 25 let,mohu tedy odpovšdně říci, že je to jeden z nejlepších lékařů ,které jsem poznal


L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím 4 roky. Je to naprosto férový člověk, který jedná s pacientem na rovinu a neskutečně lidsky. Fakt člověk na svém místě. Mohu jedině doporučit. :-)


W
Ověřeny pacient

Doktora Stroupka znám už fůru let a i přesto, že jsem v zahraničí už asi deset tak se za ním stavím pokaždé, kdy je to možné.
Už se mi párkarát stalo, že jsem byl v úzkých a volal jsem doktorovi ze zahraničí.
Nikdy jsem se netrefil do příznivé doby poněvadž měl něco jiného na práci a nebylo to v ordinační době.
Stejně mě ale vyslechnul, vypátral se na další informace které potřeboval vědět a řekl mi co mám dělat.
Jen díky toho jsem nemusel narychlo odjet z Anglie a bezpečně jsem se pod jeho vedením léčil takto na dálku.
Je to strašně chytrý člověk a důvod proč má čekárnu nacpanou po strop je proto, že je dobrý a lidé za nim chodí a proto se tam tak dlouho čeká.
Je to vůbec první doktor, kterému jsem nemusel nikdy lhát a všechna jeho doporučení a rady mi vždy pomohly.


A
Ověřeny pacient

Pána doktora navštěvuji něco málo přes 10let a jsem velice spokojena. Je to opravdu lékař na úrovni a hlavně se nikdy nechová nadřazeně a vždy vyslechne pacienta i když má plnou čekárnu. Že není možné se objednat na určitou hodinu? Nepodstatné, zkušenost z cévniho v Mempha centrum v Porubě, objednaná jsem byla na 10h ráno a teprve za 3hodiny jsem přišla na řadu :-) Opravdu můžu jen doporučit a nejen pána doktora ale aj paní sestřičku,která je velice milá a hlavně ochotná. Mohla by dávat lekce těm méně příjemným a večně nadurděným dámam co si říkaji sestřičky.


M
Ověřeny pacient

MUDr. Roman Stroupek je, myslím si, jeden z nejlepších všeobecných lékařů u nás. S pacienty jedná na úrovni, chová se profesionálně a přitom velmi lidsky. Svým pacientům se snaží vše o jejich zdravotním problému i o zvolené léčbě srozumitelně vysvětlit, což u jiných lékařů, bohužel, zatím ještě není samozřajmostí. K tomu se stále vzdělává, má velký přehled i o nových metodách různých lékařů-specialistů. Je na něm vidět, že svoji práci dělá rád. Je mým lékařem je téměř 20 let. Milada Nevrlá


H
Ověřeny pacient

Nejlepší obvodní lékař,kterého znám... Po mých zkušenostech raději dojíždím k panu doktorovi Stroupkovi i po té,co jsem se odstěhovala z Poruby...Já bych ho nevyměnila ani za nic!!!!


G
Ověřeny pacient

NEJLEPŠÍ!! Pan doktor je velice lidský, komunikativní, vstřícný, milý, velice profesionální, nemám jediné negativum, které bych zde napsala. Je jediný lékař, ke kterému se těším :-)


S
Ověřeny pacient

S prací pana doktora jsem nadmíru spokojený, i přesto že je mi pouhých 21 let, tak jsem si už u doktorů něco vytrpěl a ledacos zažil. Chování pana doktora je vstřícné, každou diagnózu mi zdůvodní, popíše a vyjádří své stanovisko a možnou léčbu. Je velmi vstřícný a lidský. Co se týká dlouhého čekání v čekárně, tak s tím nemám zrovna nejhorší zkušenosti jako jiní tady, párkrát jsem si počkal ale nikdy ne déle než hodinu. Sestra je velmi milá a rovněž vstřícná. Panu doktorovi a sestřičce dávám 5 hvězdiček, protože si to zaslouží. Mé zkušenosti s nimi jsou jen a jen dobré.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti