I. Sekaniny 1812/16, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

K panu doktorovi chodím 4 roky. Je to naprosto férový člověk, který jedná s pacientem na rovinu a neskutečně lidsky. Fakt člověk na svém místě. Mohu jedině doporučit. :-)

W

Doktora Stroupka znám už fůru let a i přesto, že jsem v zahraničí už asi deset tak se za ním stavím pokaždé, kdy je to možné.
Už se mi párkarát stalo, že jsem byl v úzkých a volal jsem doktorovi ze zahraničí.
Nikdy jsem se netrefil do příznivé doby poněvadž měl něco jiného na práci a nebylo to v ordinační době.
Stejně mě ale vyslechnul, vypátral se na další informace které potřeboval vědět a řekl mi co mám dělat.
Jen díky toho jsem nemusel narychlo odjet z Anglie a bezpečně jsem se pod jeho vedením léčil takto na dálku.
Je to strašně chytrý člověk a důvod proč má čekárnu nacpanou po strop je proto, že je dobrý a lidé za nim chodí a proto se tam tak dlouho čeká.
Je to vůbec první doktor, kterému jsem nemusel nikdy lhát a všechna jeho doporučení a rady mi vždy pomohly.

Pána doktora navštěvuji něco málo přes 10let a jsem velice spokojena. Je to opravdu lékař na úrovni a hlavně se nikdy nechová nadřazeně a vždy vyslechne pacienta i když má plnou čekárnu. Že není možné se objednat na určitou hodinu? Nepodstatné, zkušenost z cévniho v Mempha centrum v Porubě, objednaná jsem byla na 10h ráno a teprve za 3hodiny jsem přišla na řadu :-) Opravdu můžu jen doporučit a nejen pána doktora ale aj paní sestřičku,která je velice milá a hlavně ochotná. Mohla by dávat lekce těm méně příjemným a večně nadurděným dámam co si říkaji sestřičky.

MUDr. Roman Stroupek je, myslím si, jeden z nejlepších všeobecných lékařů u nás. S pacienty jedná na úrovni, chová se profesionálně a přitom velmi lidsky. Svým pacientům se snaží vše o jejich zdravotním problému i o zvolené léčbě srozumitelně vysvětlit, což u jiných lékařů, bohužel, zatím ještě není samozřajmostí. K tomu se stále vzdělává, má velký přehled i o nových metodách různých lékařů-specialistů. Je na něm vidět, že svoji práci dělá rád. Je mým lékařem je téměř 20 let. Milada Nevrlá

Nejlepší obvodní lékař,kterého znám... Po mých zkušenostech raději dojíždím k panu doktorovi Stroupkovi i po té,co jsem se odstěhovala z Poruby...Já bych ho nevyměnila ani za nic!!!!

G

NEJLEPŠÍ!! Pan doktor je velice lidský, komunikativní, vstřícný, milý, velice profesionální, nemám jediné negativum, které bych zde napsala. Je jediný lékař, ke kterému se těším :-)

S prací pana doktora jsem nadmíru spokojený, i přesto že je mi pouhých 21 let, tak jsem si už u doktorů něco vytrpěl a ledacos zažil. Chování pana doktora je vstřícné, každou diagnózu mi zdůvodní, popíše a vyjádří své stanovisko a možnou léčbu. Je velmi vstřícný a lidský. Co se týká dlouhého čekání v čekárně, tak s tím nemám zrovna nejhorší zkušenosti jako jiní tady, párkrát jsem si počkal ale nikdy ne déle než hodinu. Sestra je velmi milá a rovněž vstřícná. Panu doktorovi a sestřičce dávám 5 hvězdiček, protože si to zaslouží. Mé zkušenosti s nimi jsou jen a jen dobré.

Krásný, milý chlap a nejlepší praktický lékař, kterého jsem poznala. Věřím, že mu to vydrží,doktor s velkým D.

Doktor, který je špičkový odborník i člověk. Za svůj život jsem odborníků, doktorů jako je on opravdu velmi velmi málo. Pokud se někomu nelíbí, že má přeplněno v čekárně, má přece tolik možností vybrat si jiného lékaře! Téměř vždy plná čekárna svědčí o tom, jak kvalitní je to lékař i člověk, na kterého pro mne vždy stojí za to si počkat. HODNĚ ŠTĚSTÍ A PEVNÝCH NERVŮ S NÁMI PACIENTY do mnoha dalších let, pane doktore ;-)