Praktický lékař pro dospělé
I. Sekaniny 1812/16, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor Stroupek je empatický, důsledný, milý a precizní lékař. Jsem velmi ráda, že chodím právě k němu. Velmi si vážím jeho lidskosti a zároveň toho, že ordinace šlape po praktické stránce (žádné zbytečné čekání, milá a svědomitá sestra paní Vilma, všechno potřebné vyřízeno v termínech)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělý, citlivý, velmi pracovitý, chytrý, empaticky lékař. Jsem ráda, že mohu k tomuto lékaři docházet.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je nelepší lékař kterého mohu mít. Je skvělý diagnostik. Má lidské chování což je vzácné. Umí učíme pomocí a hlavně má na mě vždy čas a vše vysvětlí. Sestřička je velmi milá žena. S úctou Barbora Benešová.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zlepšit se může jen tak, že pana Mudr. Stroupka naklonují. Chodím k němu už léta a má na mne svatou trpělivost. Na moje anamnézy, a tají na moje léčebné metody, ha, ha, ha. Je nejlepší z lékařů, které jsem poznala. Vždycky mi pomohl a to zase pomáhá mým nervům, vím, že se na něj mohu spolehnout. Je chytrý, má obrovský přehled, odborné vědomosti a praktické zkušenosti. Hodnotím ho tak vysoko, že jsem ho doporučila svým dvěma dětem a obě k němu chodí také.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K tomuto lékaři chodím přes 25 let,mohu tedy odpovšdně říci, že je to jeden z nejlepších lékařů ,které jsem poznal

K panu doktorovi chodím 4 roky. Je to naprosto férový člověk, který jedná s pacientem na rovinu a neskutečně lidsky. Fakt člověk na svém místě. Mohu jedině doporučit. :-)

W

Doktora Stroupka znám už fůru let a i přesto, že jsem v zahraničí už asi deset tak se za ním stavím pokaždé, kdy je to možné.
Už se mi párkarát stalo, že jsem byl v úzkých a volal jsem doktorovi ze zahraničí.
Nikdy jsem se netrefil do příznivé doby poněvadž měl něco jiného na práci a nebylo to v ordinační době.
Stejně mě ale vyslechnul, vypátral se na další informace které potřeboval vědět a řekl mi co mám dělat.
Jen díky toho jsem nemusel narychlo odjet z Anglie a bezpečně jsem se pod jeho vedením léčil takto na dálku.
Je to strašně chytrý člověk a důvod proč má čekárnu nacpanou po strop je proto, že je dobrý a lidé za nim chodí a proto se tam tak dlouho čeká.
Je to vůbec první doktor, kterému jsem nemusel nikdy lhát a všechna jeho doporučení a rady mi vždy pomohly.

Pána doktora navštěvuji něco málo přes 10let a jsem velice spokojena. Je to opravdu lékař na úrovni a hlavně se nikdy nechová nadřazeně a vždy vyslechne pacienta i když má plnou čekárnu. Že není možné se objednat na určitou hodinu? Nepodstatné, zkušenost z cévniho v Mempha centrum v Porubě, objednaná jsem byla na 10h ráno a teprve za 3hodiny jsem přišla na řadu :-) Opravdu můžu jen doporučit a nejen pána doktora ale aj paní sestřičku,která je velice milá a hlavně ochotná. Mohla by dávat lekce těm méně příjemným a večně nadurděným dámam co si říkaji sestřičky.

MUDr. Roman Stroupek je, myslím si, jeden z nejlepších všeobecných lékařů u nás. S pacienty jedná na úrovni, chová se profesionálně a přitom velmi lidsky. Svým pacientům se snaží vše o jejich zdravotním problému i o zvolené léčbě srozumitelně vysvětlit, což u jiných lékařů, bohužel, zatím ještě není samozřajmostí. K tomu se stále vzdělává, má velký přehled i o nových metodách různých lékařů-specialistů. Je na něm vidět, že svoji práci dělá rád. Je mým lékařem je téměř 20 let. Milada Nevrlá

Nejlepší obvodní lékař,kterého znám... Po mých zkušenostech raději dojíždím k panu doktorovi Stroupkovi i po té,co jsem se odstěhovala z Poruby...Já bych ho nevyměnila ani za nic!!!!