Nejlepší lékař příjemný, komunikativní, vysvětlí problém… sestřičky jsou taktéž velmi příjemné. Prostě vše SUPER!!

Píšu zde svou zkušenost s laparoskopickou operaci dělohy i vaječníků. Při této operaci mi poradili močový měchýř a močové cesty. Tudíž mi to teklo do břicha. V bolestech mě syn převezl po 14 dnech zpátky, kde mi dělali i CTčko. Tam to zjistili a tak mě nechali převézt do Havířova na urologii. Tím to pro ně skončilo. Ale jsou kryti, protože přece před operací podepisujete papíry, že stát se může cokoli. Ale kde je lidský přístup? Že mám doteď problémy, chodím pořád měnit stenty a musím brát nemocenskou, protože nějakou dobu nejsem schopná existovat, to už nikoho nezajímá. Můj názor je, že prostě že mě udělali krypla. Takže že mě už ne Třinec Sosna.

Dle mé zkušenosti z panem Primářem můžu usoudit, že je to opravdu dobrý lékař. K panu doktorovi docházím do poradny a dokonce mě rodil císařským řezem a opravdu nemůžu říct jediné křivé slovo. Ke mně se vždycky chová příjemně a je hodný. Náš porod se zkomplikoval, protože mé srdce zkolabovalo po zavedení epidurální anestezie... měla jsem na mále a miminko také, ale naštěstí pan Primář jej vytáhl včas takže všechno dobře dopadlo. Skončila jsem ležet na ARU a pan doktor ke mně pravidelně docházel a zajímal se v jakém jsem stavu.... byl opravdu hodný a jsem ráda, že byl u císařského řezu on, protože je to fakt odborník. Velice doporučuji! :)

Jsem pacientkou pana primáře a nemůžu si zatím na něj v ničem stěžovat,při každé prohlídce byl milý a řekl mi vše na co jsem se dotázala.7.2.2014 jsem porodila chlapečka a měla jsem u porodu skvělé sestry a doktorky.Bez jejich pomoci bych to asi nezvládla.Byl to sice již třetí porod,ale nejhorší ze všech.Tím bych chtěla poděkovat mudr.Cieslarové Janě,Mudr.Hubnerové Marianě,Por.as.Byrtusové Dagmar,Por.as.Gomolczykové Janě.

ja si stezovat nemuzu uzasny to doktor :-) je hodny a sympaticky .... v Trinci poradne doktory neznam a pan doktor byl ochotny prit k porodu na zavolani )) nechtela jsem nikoho ciziho ))

V nemocnici jsem ležela přes 2 měsíce a rozbíhajícím se porodem (kontrakce začaly 24tt), pořád do mě cpali všelijaké hnusy, když jsem si ztěžovala na bolest a to velkou, tak mi bylo řečeno, že je to buď zánět slepého střeva, které mi vyoperovali, když mi byly 3 roky :D, nebo naopak, že jsem hysterická prvorodička. Každá má obava byla více méně smetnutá ze stolu. Nakonec po dvou měsících ve špitále s neustálýma kontrakcema mě narychlo převáželi do Ostravy, kde jsem nakonec i porodila. Abych to zkrátila. V Ově na příjmu mi hned řekli, že něco není ok, a při podrobnějším vyšetření se z toho vyklubala rakovina, nádor velikosti 25cm !!!!. Díky rychlému a kvalitnímu zásahu Ostravských lékařů jsem přežila já i dítě, ale tady mě sledovali 2 měsíce, každý den, každý týden na UZ, příznaky, pocení, bolest....Díky aroganci a laickému přístupu jsem na Sosně zařvala skoro já i mé bohužel teď už je jasné, že jediné dítě. Naštěstí mě už tam nemají de facto co dělat, všechny gyn. orgány mám pryč, takže doufám, že už se do rukou gynekologů ze Sosny (pana primáře, ale ani pana doktora Zieliny (možná ještě horší) a paní Hubnerové už nikdy nedostanu :(. Jediné pozitivum na tom je, že díky tomu, že nejsou dle mého kvalitní lékaři jsem nakonec paradoxně nepřišla o své jediné dítě.

Dala jsem přednost porodnici v Třinci před prodem v Praze, přestože jsem z Prahy a očekávalo se ode mě, že budu rodit tam, a musím říci, že to byla výborná volba. Byla jsem nad míru spokojená s profesionáním a milým přístupem veškerého personálu. K panu primáři Schreierovi jsem docházela do poradny a nemůžu si na cokoli stěžovat. Je to naprostý profesionál, velmi příjemný a milý a měla jsem v něj naprostou důvěru. Dokonce jsem ho měla i u porodu a musím říci, že jsem byla velmi ráda.

Opravdu se tomuto lékaři vyhněte....je to naprosto agogantní člověk a velmi špatný lékař!!!!!díky němu jsem málem přišla o své dítě!!!! A to 2 krát!!!!

Rodila jsem minulý měsíc a byla jsem s nim velice spokojena. Profesionál, který nepostrádá i lidský přístup k pacientovi.

Díky výše jmenovanému panu primáři přišly mé dvě děti na svět nejlíp jak to šlo. Měsíční chlapeček šel na svět císařským řezem, který byl totálně bezproblémový. Musím zde však z velkou úctou připomenout porod dcery před třemi léty, kdy byl pan primář přivolán, protože rodit normálně se už nedalo(přestala jsem se otevírat a malá tím pádem uvízla v porodních cestách) a na císaře už bylo pozdě. Pan primář musel silou působit na břicho a pak ji ještě pomoci na svět kleštěmi. Nebylo to nic s medem, ale já bych to nezvládla. Moc mu proto děkuji!!!! V obou případech byl milý, komunikoval se mnou. Nemohu si vůbec na nic z jeho strany stěžovat!