MUDr.

Roman Flašar

Neurolog

Kontaktní informace

• E

I am very happy with doctor Flasar - he takes great care of my problem, did all necessary tests and prescribed treatment which actually worked. After visiting several doctors during 2 years in great pain it was huge relief

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

Mám po autonehodě, v nemocnici mi bylo řečeno, že mé potíže spadají pod neurologii, dokonce přímo na pohotovosti mezi doporučenými doktory padlo jméno Flašar. Bohužel nyní mohu říci, že zvolit si Dr. Flašara byl velký omyl, při 3. návštěvě, kdy bylo vidět, že už si s mými potížemi neví rady, mi začal tvrdit, že je to psychosomatické a svoje potíže si "namlouvám". Nechápu, že má to svědomí pacienty, které neumí vyléčit, takto nutit si myslet, že mají "problém s hlavou" a chtít do nich cpát antidepresiva. Za mě tak leda na vrácení diplomu a ne ordinování, takovéto hlouposti mi umí říct i kdejaký obejda obšlapující kolem hlavního nádraží a to ho aspoň nemusím dotovat z odváděného zdravotního pojištění

• E

• K

Pan doktor mé zdravotní problémy také vyhodnotil jako psychosomatické a doporučil mně návštěvu psychiatra. Podle verdiktu psychiatra nemám žádnou psychiatrickou diagnózu. Lumbální punkci, stejně jako další vyšetření byly pro něho zbytečné. Lumbálky mám už za sebou tři v jiných zařízeních a stále s katastrofálním nálezem - 12 oligoklonálních pásů a přítomnost paraproteinu, atd. A lékaři, kteří mě po dr. Flašarovi vyšetřovali, se téměř všichni shodli, že jsem prodělala infekty včetně virové meningitidy a protože nebyla snaha můj zdravotní stav v akutní fázi vyšetřit a léčit, ponesu si následky do konce života. Pravidelné návštěvy na Žlutém kopci a hematoonkologii v Bohunicích a plícní oddělení. Dle mého hematoonkologa je můj problém pouze důsledek špatné léčby, resp. žádné a imunitní systém takto zareagoval. Já se osobně dr. Flašarovi vyhnu obloukem, abych mu nemusela "poděkovat" za svůj stav.

• Tohoto lékaře vůbec nedoporučuji. Chová se k lidem arogantně, myslí si, že je neomylný a pacient, byť tězce a nevyléčitelně nemocný u něj pomoc nenajde. Pro takové má jen hospitalizaci na psychiatrii.

• Dr. Flašar je výborný lékař, pomohl mi, diagnostikoval to, co se jiným nepodařilo najít. Nezájem jsem rozhodně necítila a to jsem do jeho ordinace poprvé vstoupila nedávno. Pacienti jako je pan Mirek pode mnou, jsou lidé, kteří odmítají chápat, že doktor není kouzelník a že je i na pacientovi, aby se sebou něco dělal. Pokud vám doktor řekne, abyste zhubli, rehabilitovali, změnili stravu atd. a vy to neuděláte, sám lékař jen těžko může udělat něco jiného, než vám napsat léky na bolest.

• Možná kdysi byl dobrý,ale teď když rozjel svoje imperium zavedl formu že ne lékař je tu pro pacienta jak je to v okolním vyspělém světě ale uplně obráceně.Pacijent je pro něho přítěž a platí nízké poplatky,podle něho minimálně 90 Kč za návštěvu.(To jsem slyšel v telefoním rozhovoru asi s kolegou přes dveře)A jak se léčí?nijak napíšou se léky proti bolesti které si většinou sami zaplatíte a je to.Paralen si můžu koupit i bez specialisty a ušetřím.

• MUDr. Roman Flašar je vynikající lékař s odborným přístupem k pacientovi. A také výborný člověk.

• Já jsem se s panem dotorem setkala a mohu ho jen doporučit

• Pan doktor je machr,a za tím si stojím.Byle jsem u spoustu jiných lékařů,a už v dost mizerném stavu,naštěstí jsem se dostala k panu doktorovi,ten velmi rychle rozpoznal Parkinsonovu nemoc.Já děkujia doporučuji.

• Tento lékař mi zachránil život a mým dětem mámu!A ty tři špatné reakce...nevšímat si jich.Velmi mu děkuji za veškerou péči kterou mi věnoval!Doporučuji...

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní