Ordinace lékaře pro dospělé
Zámecká 224, Lomnice nad Lužnicí

Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé Jiný

MUDr Roman Bílek je super doktor který vždy umí vyřešit jakýkoliv zdravotní problém ! Jsem u něj cca 2O let a vždy mi pomohl.

Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé Problémy s krajinou břišní.

Pan dr. Bílek je člověkem na svém místě. Jsem u něho registrován téměř 5 let a jsem naprosto spokojen. Má mojí naprostou důvěru stejně jako ostatních pacientů. V době nedávné jsem ho navštívil s bolestí břicha.Okamžitě a bez váhání mě doporučil na vyšetření u specialisty a v podstatě mi zachránil život .Pooperační péče znovu ukázková.Za svojí osobu mohu doporučit všem a jsem moc rád ,že jsou i lékaři jeho kvalit.

Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé

Dobrý den,s panem doktorem jsme celá rodina velmi spokojeni.Jak profesionální tak i lidský přístup. Děkujeme Marie Haumerová

Pan doktor Bílek je luxusní doktor . Přešla jsem k němu o pí Doktorky z Třeboně ,která diagnozu zdělovala ve dveřích a bez vyšetření a za celá ta léta se mnou nedokázala nic udělat.Nyní to vypadá, že je vše na dobré cestě jen díky panu Dr Bílkovi který mě ochotně přijal a začal mě LÉČIT , je šikovný umí poradit a nenechá nic náhodě a opravdu se o mě stará. Je vidět, že má svou práci rád . Snad vše dobře dopadne, a zároven mu moc DĚKUJI !!!!!!!!

Pan Mudr.Bílek je skvělý lékař , vždy velmi dobře pomůže, poradí a vyléčí !!! Zárověn reaguji na hodnocení "hosta" ,že pan doktor nedodržuje pracovní dobu - je to pravda , je tam vždy minimálně o hodinu déle, aby vyšetřil všechny ! DOPORUČUJI !!

Doktor Bílek je přesně jako doktor z Vesničko má středisková, zná slabosti i chyby svých sousedů jejich bolesti a mnohé jak se na vsi říká ,karaktery,je to doktor jako z první republiky je to skrátka doktor na svém místě tak by si ho lidé měli ctít protože mnoho takových doktorů není.AESKULAPOVA přisaha je pro něj zákonem kterému přísal a také jej plní.JEN mu můžeme poděkovat ,že si svou práci dělá velmi dobře a tak to má být.ba tak je to spravne, tak to ma byt.

Pan doktor má stále plnou čekárnu!Kdyby byl špatný, měl by prázdno!Výborný lékař, lidský neformální přístup k pacientům, skvělý diagnostik!

Pan doktor Bílek je opravdu jeden z nejlepších doktorů, který jsem poznal. Ikdyž, přiznávám, zrovna doktory nevyhledávám, takže jich zas tolik neznám.

Naprosto souhlasím, že řemeslu (poslání) opravdu rozumí a jeho diagnóza je vždy přesná. Skvělý lidský přístup a co jsem ho poznal, doktorů se už nebojim!

Doktora Bílka jsem musela kvůli nemoci navštívit při pobytu v Lomnici nad Lužnicí asi 3x - nelituji. Perfektní, důkladný, komunikativní - vše vysvětlí - prostě lékař, kterého bych si pořála mít i ve svém trvalém bydlišti.

Velice obětavý a znalý lékař.