Adresa

Ordinace lékaře pro dospělé
Zámecká 224, Lomnice nad Lužnicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé Jiný

MUDr Roman Bílek je super doktor který vždy umí vyřešit jakýkoliv zdravotní problém ! Jsem u něj cca 2O let a vždy mi pomohl.

Ověřený profil
Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé Problémy s krajinou břišní.

Pan dr. Bílek je člověkem na svém místě. Jsem u něho registrován téměř 5 let a jsem naprosto spokojen. Má mojí naprostou důvěru stejně jako ostatních pacientů. V době nedávné jsem ho navštívil s bolestí břicha.Okamžitě a bez váhání mě doporučil na vyšetření u specialisty a v podstatě mi zachránil život .Pooperační péče znovu ukázková.Za svojí osobu mohu doporučit všem a jsem moc rád ,že jsou i lékaři jeho kvalit.

T
Ověřený profil
Umístění: Ordinace lékaře pro dospělé

Dobrý den,s panem doktorem jsme celá rodina velmi spokojeni.Jak profesionální tak i lidský přístup. Děkujeme Marie Haumerová


P
Ověřený profil

Pan doktor Bílek je luxusní doktor . Přešla jsem k němu o pí Doktorky z Třeboně ,která diagnozu zdělovala ve dveřích a bez vyšetření a za celá ta léta se mnou nedokázala nic udělat.Nyní to vypadá, že je vše na dobré cestě jen díky panu Dr Bílkovi který mě ochotně přijal a začal mě LÉČIT , je šikovný umí poradit a nenechá nic náhodě a opravdu se o mě stará. Je vidět, že má svou práci rád . Snad vše dobře dopadne, a zároven mu moc DĚKUJI !!!!!!!!


D
Ověřený profil

Pan Mudr.Bílek je skvělý lékař , vždy velmi dobře pomůže, poradí a vyléčí !!! Zárověn reaguji na hodnocení "hosta" ,že pan doktor nedodržuje pracovní dobu - je to pravda , je tam vždy minimálně o hodinu déle, aby vyšetřil všechny ! DOPORUČUJI !!


Doktor Bílek je přesně jako doktor z Vesničko má středisková, zná slabosti i chyby svých sousedů jejich bolesti a mnohé jak se na vsi říká ,karaktery,je to doktor jako z první republiky je to skrátka doktor na svém místě tak by si ho lidé měli ctít protože mnoho takových doktorů není.AESKULAPOVA přisaha je pro něj zákonem kterému přísal a také jej plní.JEN mu můžeme poděkovat ,že si svou práci dělá velmi dobře a tak to má být.ba tak je to spravne, tak to ma byt.


Pan doktor má stále plnou čekárnu!Kdyby byl špatný, měl by prázdno!Výborný lékař, lidský neformální přístup k pacientům, skvělý diagnostik!


Ověřený profil

Pan doktor Bílek je opravdu jeden z nejlepších doktorů, který jsem poznal. Ikdyž, přiznávám, zrovna doktory nevyhledávám, takže jich zas tolik neznám.

Naprosto souhlasím, že řemeslu (poslání) opravdu rozumí a jeho diagnóza je vždy přesná. Skvělý lidský přístup a co jsem ho poznal, doktorů se už nebojim!


Doktora Bílka jsem musela kvůli nemoci navštívit při pobytu v Lomnici nad Lužnicí asi 3x - nelituji. Perfektní, důkladný, komunikativní - vše vysvětlí - prostě lékař, kterého bych si pořála mít i ve svém trvalém bydlišti.


J

Velice obětavý a znalý lékař.


Došlo k chybě, zkuste to znovu