Masarykovo nám. 2667, Pardubice I, Pardubice

• gynekologie a porodnictví
  • reprodukční medicína

C
Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. neúspěšné pokusy o otěhotnění a diagnostikovaná anovulace

Pan doktor Středa si nás získal od prvního okamžiku. Řešit problémy s otěhotněním není příjemné,ale s ním pro nás celý proces od diagnostiky až po umělé oplodnění, které bylo jediným východiskem, bylo tak přirozené a podporující, že jsme celý proces vnímali příjemně a bez stresu. Výsledek takového přístupu na sebe nenechal dlouho čekat a první pokus o miminko vyšel:-) Oceňujeme laskavé chování, trpělivé vysvětlování, podporu v procesu, hledání nejšetrnějších variant a příjemné prostředí.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Pan doktor je skvely odbornik, k tomu je prijemny, mily a vse skvele vysvetli. Nahlizi na pacientku jako na individualitu a podle toho vam navrhuje plan lecby, ktery se snazi vzdy pripravit presne pro vas. Mate pocit zajmu, pece a ze nejste "jedna z mnoha dalsich."
Sestricka je zena na svem miste:-) Vzdy laskava, snazi se vam s panem doktorem vyjit vstric, co se tyce domluvy objednani. Podani informaci, kontaktu po telefonu ci mailu bez problemu!
Doporucuji na 100%.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Pan MUDr. Středa je úžasný člověk a odborník. Přístup, s jakým ke každé pacientce přistupuje je nepopsatelný. Setkání s tímto odborníkem zůstane dlouho v mé mysli. Všem moc doporučuji. Lidský a přátelský přístup.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Mudr. Středa je nejlepší lékař jakého jsem potkala. Vše dokonale vysvětlí, je pečlivý, ochotny! Společně se šetřil ok poskytne dokonalou péči, odcházím vždy klidná.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o. péče o těhotné

Pan doktor Středa je opravdovým profesionálem s lidským přístupem. Vše srozumitelně vysvětlí s citlivostí a péčí. Rozhodně nelituji výběru. Velice oceňuji možnost plánování vyšetření s větší frekvencí, než je jinde obvyklé, věřím, že by to ocenila každá těhotná žena.
(obavy jestli je miminko v pořádku máme všechny a ta možnost ho ještě vidět je k nezaplacení :) )

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Všem doporučuji. Nikdy jsem nepotkala lepšího pana doktora jako je Mudr.Středa a úžasnou sestřičku jako je p.Stachová. Vždycky jim budu vděčná nejen za úspěch a i za úžasný přístup a neskutečnou ochotu pomoci.

Umístění: MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

Pan doktor je skutečná kapacita ve svém oboru a má jedinečný přístup. Odcházíte z ordinace vždy s pocitem, že pro vás udělal maximum a že jste v dobrých rukách. Je pečlivý a vše vám vysvětlí. Potýkala jsem se roky s gynekologickými obtížemi, moje doktorka si se mnou nevěděla rady a zhoršovalo se to, šla jsem k panu doktorovi, abych si vyslechla názor jiného doktora, byla jsem vděčná, že to někdo vidí optimisticky, přišla jsem opravdu akorát včas, musela jsem jít na operaci, kterou mi shodou okolností dělal taky tenhle doktor. Jeho přístup a zdravotní péče mě přesvědčila, že jsem na správném místě.

Pan doctor i sestřička jsou velmi vstřícný a přijemni kdyz uz tam jdu na kontrolu tak vždy odcházím z úsměvem,dobre poradí a vysvětlí co je potřeba a hlavně kdyz potrebuji vzdy na telefonu

Pan doktor je výborný lékař, jeho zkušenosti a praxe je k nezaplacení, má skvělé jednání. Je vždy příjemný a nadmíru mi vše vysvětlil. Velká spokojenost

Velmi si ceníme profesionálního, laskavého a chápajícího přístupu špičkového odborníka MUDr. Roberta Středy, Ph.D., který nám v rámci léčby neplodnosti spojené s IVF v naší snaze o miminko velice obětavě pomáhá. Tento skvělý pan doktor nás při každé návštěvě v Pronatal Genus v Kolíně povzbudí příjemným a lidským jednáním, vše podrobně a srozumitelně vysvětlí. Díky jeho přesné diagnostice, nastavení odpovídající léčby a předvídáním možných komplikací nám pan doktor dlouhodobě nesmírně ulehčuje v řešení naší situace. Svou odborností, zájmem o problematiku a uplatněním výjimečných znalostí a terapeutických dovedností pan doktor Středa spoluvytváří nejvyšší možnou kvalitu tohoto Centra. Po všech stránkách naprosto skvěle fungující organizace, zprostředkování, průběh a návaznost poskytované péče, komunikace a podpora ze strany celého týmu Pronatal Genus Kolín probíhá s maximální možnou citlivostí a opravdovým zájmem. Nedá se dostatečně vyjádřit náš vděk za Vaši komplexní péči a štěstí, které nás vřelým přijetím ve Vašem Centru potkalo.. Velmi děkujeme! S úctou Markéta a Miroslav Hálovi.