Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Na Zlatnici 14/26, Praha 4 , Praha
MUDr. Robert Řeřicha, MBA

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Vice na strankach www.stestinaproti.cz

Využívám koučink a mentoring spolu s technikami kognitivně behaviorální terapie k nalezení nové ...

• Seberozvoj
  • Životní změna
  • Osobní růst

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Na pana Řeřichu sem narazil na internetu, konkrétně na jeho kurzy Štěstí naproti. Informace, které v kurzu podavá, je sice možné najít i různě po internetu a v knihách, ale pan Řeřicha je podává v ucelené podobě a dokáže opravdu motivovat, vyzařuje z něj taková inspirující, motivující energie. To bylo přesně to, co jsem po letech terapií, které mi příliš s úzkostmi a panickými atakami nepomáhaly, potřeboval.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA psychoedukace

Dobrý den. Dostala jsem se do velmi nepříjemné zdravotní situace a hledala pomoc. Měla jsem to štěstí, že jsem na internetu narazila na stránky "Štěstí naproti" pana doktora Roberta Řeřichy. Ihned po přečtení ukázky jsem cítila, že to je ono. Zakoupila jsem okamžitě balíčky 1.pomoc při úzkosti a Účinná relaxace, Od té doby pracuji dle návodů pana doktora a jsem velmi spokojená. Bojuji s úzkostnými ataky, hledám si znovu cestu, která se mi nějak vytratila. Pan doktor v krátkých video-lekcích velice jasně vysvětluje to, čím procházím, stává se mi oporou ve chvílích, kdy mám pocit, že už nevím kudy kam. Audia na uvolnění využívám každý den, navíc jsem se naučila, jak kdykoliv použít různé techniky a pomoci si sama. Pan doktor mě velice překvapil, když mi sám od sebe zaslal mail s další radou. A navíc na můj další mail osobně a rychle reagoval. Velice velice si toho cením a strašně moc děkuji. Kdo úzkostný stav zažil, ví, co takováto podpora znamená. Pane doktore moc Vám děkuji a jsem ráda, že jsem na Vás aspoň takto poznala. Hana J

Umístění: jiné místo Jiný

S prací pana doktora Řeřichy jsem se seznámila na internetu. Dostala jsem se do složité životní situace a prostřednictvím kurzů "Štěstí naproti" se dostávám z bludného kruhu špatných myšlenek. Plně se řídím jeho radami a názory, které mi dodávají sílu k znovunabytí životní rovnováhy. Jeho slova pro mne byla jako pohlazením po duši a jsem mu neskonale vděčná. Jeho práce je velmi, velmi záslužná, neboť nejen mně, ale věřím, že i ostatním lidem s pocity strachu, zármutku a bezvýchodnosti dodává optimismus a víru na život bez úzkostí a špatných obav.
Pane doktore mnohokrát děkuji

Umístění: jiné místo Jiný

Osobně vyzkoušeno a opravdu funguje, online kurz "Štěstí naproti" od MUDr. Roberta Řeřichy. V kurzu je vysvětleno, jak fungují úzkosti, panická ataka, deprese, jak se z těchto hrůz vyhrabat a hlavně jsou zde relaxace. Stres z posledních let mě dostal na kolena, do úzkostí. Byl to jen výkon, který společnost zajímal, ale jak se cítím už ne. Opravdu jsem rád, že jsem měl a mám možnost se vracet k relaxacím a informacím, které mi nikdy můj doktor neřekl. Mám radost, že se z mého stavu dostávám a kurz je mým průvodcem. Je dobře, že někdo něco takového udělal a nejedná se jen o zaručený recept, kterých se hemží celý internet. Budu rád, kdyby byl třeba i nějaký workshop na téma úzkostí, paniky a deprese, ale i jiné téma. Myslím, že lidem poslední dobou chybí motivace, tak třeba i kurz o motivaci apod. Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Moc děkuji MUDr. Řeřichovi za velmi účinnou pomoc "obratem". Potřebovala jsem okamžitou pomoc a termíny lékařů s podobným zaměřením jsou velmi těžce dostupné. Proto jako geniální, vidím v tomto případě jeho online pomoc v podobě kurzů a online seminářů, které jsou Vám k dispozici okamžitě. Určitě zvažuji i osobní návštěvu, ale zatím mi vyhovuje forma videí, neboť se k návodům i krátkým příspěvkům mohu vracet klidně i v době, kdy většina lékařů dostupná není. Za zmínku určitě stojí profesionální a osobní přístup, jenž je veden formou emailové komunikace, kterou jsem ani neočekávala. Dvěma slovy děkuji a doporučuji.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Panu doktoru Robertu Řeřichovi tu chci především poděkovat – za pomoc, kterou mí poskytl. Obnášela vše to, co si přejete, když pomoc hledáte – rychlou reakci, přípravu a sběr informací, naslouchání, empatii, zhodnocení situace, konkrétní doporučení, následnou podporu, skutečný zájem a především lidskost. To vše zaštítěno odbornou znalostí a zkušenostmi. Když se na to nyní podívám zpětně, konzultace s panem doktorem byla mou nejlepší investicí za poslední roky. Velmi ráda ho proto doporučím i vám.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor se detailně zajímal o příčiny a hledal opravdu poctivě společně se mnou možné faktory způsobující mé úzkosti a našli jsme určité body na kterých pracovat a věnovat se jim dále. Dal mi určitá vodítka a návody, kterých se chytit, vyzkoušet, pracovat s nimi, což je pro mě velice důležité a pomocné, že je to řešitelné a je to také dále o mě. Samozřejmě ho můžu kdykoliv dále kontaktovat s žádostí o pomoc.

Umístění: jiné místo Jiný

Není snadné vyjádřit jak moc mi práce a projekt pana doktora pomohla. Vrátil mi život a za to nelze říci jen děkuji. Lidský přístup, pochopení, cítíte, že tady Vám skutečně pomoci chtějí. PO 20 letech léčby mi lékařka ani nevysvětlila v čem tkví můj problém. Prala jsem se z neznámem a nerozuměla sama sobě. Zde mi podali pomocnou ruku a já za to moc děkuji. Vlastní zkušenosti dávají sílu pochopit druhé. Dostane se vám skutečné pomoci. Základ je chtít také sám. Pokud jste rozhodnuti požádat o odbornou pomoc, jste na tom správném místě. Vyhledejte stránku Štěstí na proti. Přeji panu MUDr. Řeřichovi mnoho síly, zdraví aby mohl pomáhat dalším.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora jsem si našla přes stránky štěstí naproti, tyto stránky (články, videa atd.) jsem vyhledala na základě podezření, že se u mě projevila panická ataka. Zaujali mě tyto stránky pro podrobné, přehledné a ucelější informace na jednom místě. Využila jsem předplatného pro otevření videí, ketré jsou moc hezky propracované. Rozhodla jsem se i pana doktora kontaktovat. Odpověděl mi velmi rychle a domluvili jsme se na terapii. Od začátku vždy na čem jsme se domluvili platilo. Přístup je vstřícný, organizovaný, strukturovaný. Má neskutečný dar naslouchaní a nekonečné empatie. Vím, že se mohu na pana doktora kdykoli obrátit, i mimo konzultace, pokud bych se necítila dobře. Propracováváme postupně blokády, které jsem si během života, krásně osvojila :). Dnes se cítím velmi dobře. A cítím, že začínám mít více a více energie, chuti a radosti v běžném dením životě :). A za to mu velice děkuji. Vřele doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor ochotně reaguje na e-maily, jeho stránky Štěstí naproti považuji za nejlepší stránky ohledně úzkosti a deprese. Je zde možno zakoupit za velmi rozumné ceny e-knihy, relaxace a postupy jak se zbavit panické ataky, úzkosti.... Vše je vysvětleno a lze dle nich pracovat na svém problému. Moc doporčuji!!!!!! Více takových doktorů - to by bylo úžasné!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Má smysl především co nejotevřenější komunikace. Překonejte své obavy či ostych a položte Vaši otázku přímo jemu. Tím můžete jen získat, budete mít jasno.

MUDr. Robert Řeřicha

Vice na strankach www.stestinaproti.cz