Na Zlatnici 14/26, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí

Behaviorální poradenství

Coaching

Psychoedukace

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Využívám koučink a mentoring spolu s technikami kognitivně behaviorální terapie k nalezení nové životní cesty a uskutečnění změny směrem k rovnováze m...

Léčené nemoci

• Seberozvoj
  • Životní změna
  • Osobní růst
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA behaviorální poradenství

Hodnocení píši s odstupem pár měsíců po ukončení spolupráce, potřebovala jsem si dát čas, zda si všechno i bez pana doktora pak sedne. Nejlepší mé rozhodnutí investovat do sebe a zaplatit si jeho online kurzy a ještě půlroční terapie, pan Řeřicha mě vytáhnul z nejhoršího a lepšího doktora opravdu neznám. Člověk se s ním cítí příjemně a má pocit, že mu někdo konečně naslouchá a chce skutečně pomoc. O jeho pozitivech bych tady mohla psát ještě mnoho, ale tolik prostoru nemám, takže všem vřele doporučuji a pokud nejste z Prahy, online kurzy stojí pár korun a jsou super. Vracím se k nim občas i teď po skončení terapie, příjemně se poslouchají :-)

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Pan Řeřicha je opravdu velmi empatický člověk, který umí vyslechnout druhého člověka a navést ho na cestu, kterou by se měl vydat a jít. Učí lidi mluvit nejen o situacích a věcech, které se dějí, ale především o pocitech, které je těší a také o těch, které je trápí. Dokázal mě vyslechnout, udělat osobnostní test, podle kterého je hodně zřejmé proč určitými smysly řeším situace tak a ne jinak. Velmi si vážím i schopnosti pomoci zvednout sebevědomí a sebehodnotu. Děkuji moc, je velmi lidský.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Ochota pomoci, rychlá reakce na mail, lidskost. Pan doktor hledá řešení jak Vám pomoci. Dnes jsou tyto přednosti dosti vzácné a má je málo kdo.
Děkuji za pomoc

Přemýšlím, co je vůbec ještě potřeba psát, když už tolik bylo napsáno? Nemám moc co dodat, naprosto souhlasím s předchozími komentáři, pan doktor je prostě člověk na správném místě. Z jeho kurzů Štěstí naproti jsem nadšená, protože mi daly opět naději do života, že se nemusím v úzkostech topit a je z nich cesta ven. Z každého jeho počinu můžete cítit, že koná z čistého místa, ze srdce, o klienty se opravdu zajímá a chce o pomoci. Navíc prostě ví. Je vzdělaný a krásnou formou předává, co ví. Nahrávky relaxace od něj jsou skvělé, má léčivý hlas.

Co dodat? Pokud máte úzkosti, panické ataky, stres, nešla bych za nikým jiným než právě za ním :)

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Na pana doktora jsem narazila na internetu, konkrétně mě zaujaly jeho video kurzy na Youtube a stránkách.
Rozhodla jsem se pro konzultaci po telefonu, s kterou jsem byla velmi spokojená.
Pan doktor má příjemný hlas, dokáže se vcítit do pocitů člověka a vzbudit důvěru. Konzultaci protáhl přes čas, i když nemusel - měla jsem pocit, že mu na mě jako na osobě záleží a opravu mi chce pomoct - dal mi čas, který jsem potřebovala. Dlouho jsem povídala o sobě a nakonec mluvil on, kdy byl schopný vystihnout a popsat můj problém na základě vstupního testu a povídání o sobě. Dokázal vše shrnout a nabídnul mi pět návrhů řešení, jak se svým problémem pracovat a jak jej dále řešit.
Celkově jsem měla z konzultace pozitivní pocit - pan doktor mi nabídl porozumnění, naději a pomoc.
Při komunikaci před konzultací byl flexibilní, slušný a vstříčný.

Názor přidán dne 06.06.23 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA psychoedukace

Poděkování panu doktorovi za edukaci skupině pacientů, která byla srozumitelná, plná pochopení a odpovědi na otázky účastníků. Kromě toho jeho projev uklidňuje a dává naději těm, kdo to potřebují.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Když jsem se nevyspala 4 noci a dny . kdy se mi neustále vracely "vlny bušení a paralyzujícího strachu"který by mne spolehlivě udusil až na konečnou , jsem si na netu našla stránky pana doktora Řeřichy, kde na mne ve videu vykoukla uklidňující tvář pana doktora s přesvědčivým výrazem "že se to dá přežít" a co víc je potřeba "to" poznat , rozumět fyziologii pochodů vč. chemické interakce a naučit se "to léčit" . Jelikož psychický stav je s fyzickým propojen jako spojené nádoby a jedna ovlivňuje druhou. Ač byla čtvrtá hodina ranní, nebyl problém zaplatit ihned přes platební bránu a do půl hodinky jsem se "krmila " dalším videem co bylo nabízeno v rámci kurzu.
Vše naprosto sruzumitelně od "A po Z" a na ceně inflace rozhodně znát není.
Takže tímto vyslovuji panu doktoru dík za skvělou pomoc prakticky v jakémkoliv čase ji potřebujete a sama vím, že při nástupu ataky ji každý potřebujeme ihned !!Dík za uklidnění a vratku nazpět do normálního života.

Výborný lékař, odborník a věřím, že i člověk. Pan doktor má empatický přístup, ptá se, naslouchá a snaží se najít nejvhodnější cestu k úspěšné léčbě, která bude příhodná i pro pacienta. Jeden z nejlepších doktorů, které jsem poznal.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA

Robert Řeřicha je skvělý psychoterapeut a hlavně člověk. Je empatický, milý a smaží se pomoci, jak nejlépe umí. Jeho zájem je opravdový, není hraný. Vřele doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Má smysl především co nejotevřenější komunikace. Překonejte své obavy či ostych a položte Vaši otázku přímo jemu. Tím můžete jen získat, budete mít jasno.

MUDr. Robert Řeřicha

Léčené nemoci