Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Na Zlatnici 14/26, Praha 4, Praha
MUDr. Robert Řeřicha, MBA

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Vice na strankach www.stestinaproti.cz Využívám koučink a mentoring spolu s technikami kognitivně behaviorální terapie k nalezení nové životní cest...

• Seberozvoj
  • Životní změna
  • Osobní růst

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: jiné místo Jiný

Osobně vyzkoušeno a opravdu funguje, online kurz "Štěstí naproti" od MUDr. Roberta Řeřichy. V kurzu je vysvětleno, jak fungují úzkosti, panická ataka, deprese, jak se z těchto hrůz vyhrabat a hlavně jsou zde relaxace. Stres z posledních let mě dostal na kolena, do úzkostí. Byl to jen výkon, který společnost zajímal, ale jak se cítím už ne. Opravdu jsem rád, že jsem měl a mám možnost se vracet k relaxacím a informacím, které mi nikdy můj doktor neřekl. Mám radost, že se z mého stavu dostávám a kurz je mým průvodcem. Je dobře, že někdo něco takového udělal a nejedná se jen o zaručený recept, kterých se hemží celý internet. Budu rád, kdyby byl třeba i nějaký workshop na téma úzkostí, paniky a deprese, ale i jiné téma. Myslím, že lidem poslední dobou chybí motivace, tak třeba i kurz o motivaci apod. Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Moc děkuji MUDr. Řeřichovi za velmi účinnou pomoc "obratem". Potřebovala jsem okamžitou pomoc a termíny lékařů s podobným zaměřením jsou velmi těžce dostupné. Proto jako geniální, vidím v tomto případě jeho online pomoc v podobě kurzů a online seminářů, které jsou Vám k dispozici okamžitě. Určitě zvažuji i osobní návštěvu, ale zatím mi vyhovuje forma videí, neboť se k návodům i krátkým příspěvkům mohu vracet klidně i v době, kdy většina lékařů dostupná není. Za zmínku určitě stojí profesionální a osobní přístup, jenž je veden formou emailové komunikace, kterou jsem ani neočekávala. Dvěma slovy děkuji a doporučuji.

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA Jiný

Panu doktoru Robertu Řeřichovi tu chci především poděkovat – za pomoc, kterou mí poskytl. Obnášela vše to, co si přejete, když pomoc hledáte – rychlou reakci, přípravu a sběr informací, naslouchání, empatii, zhodnocení situace, konkrétní doporučení, následnou podporu, skutečný zájem a především lidskost. To vše zaštítěno odbornou znalostí a zkušenostmi. Když se na to nyní podívám zpětně, konzultace s panem doktorem byla mou nejlepší investicí za poslední roky. Velmi ráda ho proto doporučím i vám.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor se detailně zajímal o příčiny a hledal opravdu poctivě společně se mnou možné faktory způsobující mé úzkosti a našli jsme určité body na kterých pracovat a věnovat se jim dále. Dal mi určitá vodítka a návody, kterých se chytit, vyzkoušet, pracovat s nimi, což je pro mě velice důležité a pomocné, že je to řešitelné a je to také dále o mě. Samozřejmě ho můžu kdykoliv dále kontaktovat s žádostí o pomoc.

Umístění: jiné místo Jiný

Není snadné vyjádřit jak moc mi práce a projekt pana doktora pomohla. Vrátil mi život a za to nelze říci jen děkuji. Lidský přístup, pochopení, cítíte, že tady Vám skutečně pomoci chtějí. PO 20 letech léčby mi lékařka ani nevysvětlila v čem tkví můj problém. Prala jsem se z neznámem a nerozuměla sama sobě. Zde mi podali pomocnou ruku a já za to moc děkuji. Vlastní zkušenosti dávají sílu pochopit druhé. Dostane se vám skutečné pomoci. Základ je chtít také sám. Pokud jste rozhodnuti požádat o odbornou pomoc, jste na tom správném místě. Vyhledejte stránku Štěstí na proti. Přeji panu MUDr. Řeřichovi mnoho síly, zdraví aby mohl pomáhat dalším.

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora jsem si našla přes stránky štěstí naproti, tyto stránky (články, videa atd.) jsem vyhledala na základě podezření, že se u mě projevila panická ataka. Zaujali mě tyto stránky pro podrobné, přehledné a ucelější informace na jednom místě. Využila jsem předplatného pro otevření videí, ketré jsou moc hezky propracované. Rozhodla jsem se i pana doktora kontaktovat. Odpověděl mi velmi rychle a domluvili jsme se na terapii. Od začátku vždy na čem jsme se domluvili platilo. Přístup je vstřícný, organizovaný, strukturovaný. Má neskutečný dar naslouchaní a nekonečné empatie. Vím, že se mohu na pana doktora kdykoli obrátit, i mimo konzultace, pokud bych se necítila dobře. Propracováváme postupně blokády, které jsem si během života, krásně osvojila :). Dnes se cítím velmi dobře. A cítím, že začínám mít více a více energie, chuti a radosti v běžném dením životě :). A za to mu velice děkuji. Vřele doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor ochotně reaguje na e-maily, jeho stránky Štěstí naproti považuji za nejlepší stránky ohledně úzkosti a deprese. Je zde možno zakoupit za velmi rozumné ceny e-knihy, relaxace a postupy jak se zbavit panické ataky, úzkosti.... Vše je vysvětleno a lze dle nich pracovat na svém problému. Moc doporčuji!!!!!! Více takových doktorů - to by bylo úžasné!

Umístění: MUDr. Robert Řeřicha, MBA psychologické poradenství

Dobrý den,
před více než dvěma měsíci jsem začal mít problémy, se kterými jsem si sám nedokázal pomoci. Deprese, úzkosti, které navíc nabrali i na síle (opakující se pocity na omdlení, silné bolesti na hrudi podobné infarktu, bušení srdce, nespavost atd.) Nejhorší bylo, že jsem to nedokázal vůbec ovlivnit, přicházelo to najednou samo, úplně mne to paralyzovalo. Dokonce jsem skončil v nemocnici vždy s výsledky, že vše mám v pořádku.
Vyhledal jsem pomoc u psychologů, ale vlastně nikdo neměl čas se mi osobně věnovat. Na pana doktora a jeho nahrávky jsem natrefil náhodou. Napsal jsem mu e-mail, kontaktoval mě, probrali jsme můj problém a poradil mi, kterým cvičením se mám věnovat.

Dnes se cítím úplně jinak, mnohem lépe a zdravěji. Úzkosti skoro vymizely, když se náhodou objeví těžší situace mnohem lépe je dokážu zvládnout. Hodně mi pomáhají relaxační svalová a mindfulness cvičení, nahrávky jsou fakt výborně a citlivě zpracovány :)
Panu doktorovi moc děkuji za to, že dělá to co dělá a přeji mu i nadále hodně síly a energie do budoucna. Děkuji R

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji za prospěšné kurzy, které mi dodávají odvahu, jsou pro mě velkým přínosem a relaxační cvičení přináší postupně úlevu a relaxaci.
Mám všechny kurzy, informace jsou velmi obsáhlé, velmi dobře vysvětlené, co se vlastně v těle děje. Pan doktore, vše velmi pěkně vysvětlujete, je to člověk na správném místě.

Umístění: jiné místo Jiný

Perfektní přístup a citlivé, empatické jednání pana doktora je nevšední. Umí poradit, navrhnout různá řešení a tím vás správně nasměrovat. Setkání s ním jsou velmi příjemná. Je to ten typ člověka, u kterého vám přjde, že se znáte již odjakživa a je tam opravdu jen pro vás. Takový byl můj pocit a byť se osobně neznáme, velmi si ho vážím za jeho přístup a znalosti.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Podala jsem si inzerát na seznamce. Psali jsme si prvních 20 dní každý den. Zatím jsme se neviděli. Po nástupu do nové práce píše jen jednou za měsíc. Váš názor či rada: má smysl dál psát či iniciatovat setkání? Děkuji.

Má smysl především co nejotevřenější komunikace. Překonejte své obavy či ostych a položte Vaši otázku přímo jemu. Tím můžete jen získat, budete mít jasno.

MUDr. Robert Řeřicha

• Seberozvoj