Robert Levý, ortoped Kladno

Robert Levý

Ortoped Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 1548, Kladno
Oblastní nemocnice Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Kladno Tep levé i pravé kyčle

Pan doktor je výborný a všem ho vřele doporučuji . Vstřícný , ochotný vše krásně vysvětlí . Pan doktor se zajímá posléze i po operaci ne jako někteří že odoperují a pak už je nikdy nevidíte . Za mne dávám plné hodnocení .


A
Ověřeny pacient

Super doktor na správném místě.Operoval mi karpální tunel na ruce a protože věděl že jsem srab tak mi vše vysvětlil a vyšel maximálně vstříc abych se bála co nejméně


M
Ověřeny pacient

V roce 2010 jsem si ve fotbalovém utkání při sprintu za míčem poranil zadní stehenní sval. Bezprostředně po utkání jsem téměř nemohl ani chodit, sotva jsem došel do oblastní nemocnice Kladno. Zde jsem se dostal do rukou tohoto "pana doktora", který se na sval podíval pouze očima, ručně prohmatal a pouze na základě toho sám usoudil, že je sval nejspíš natažený, a řekl mi, že jediná léčba je na to klid, že se to nijak nedá urychlit. Doporučil mi tedy, že mám být 1 měsíc bez sportu v klidu, a že se sval sám zahojí. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel zůstat v klidu 5 měsíců, než se sval dal sám dopořádku a dalo se s tím znovu sotva sportovat.

Ale hlavně chci zdůraznit, že toto je zcela neadekvátní metoda diagnózy "podívat se očima a pohmatem" na poraněný sval. Po dalším stejném zranění jsem podstoupil léčbu v Praze, a zjistil jsem, že poranění svalu se diagnostikuje pomocí ultrazvuku, který přesně odhalí, do jaké míry je sval poškozen a v jakých místech (něco jako RTG na zlomené kosti). Dále: nechápu, jak ortoped může tvrdit, že se nedá léčit natažený/natržený sval. Opět po mojich zkušenostech z toho samého zranění a následné léčbě v Praze: léčí se to rázovou vlnou a oscilací, ale boužel mě mrzí, že toto vědí pouze špičkoví doktoři v Praze, nikoliv "doktoři" na Kladně. A léčba typu "Dejte si 1 měsíc klid" - to není léčebná metoda.

To, co jsem napsal, je naprostá pravda. Mrzí mě neznalost a zaostalost ortopedů na Kladně, kteří s nataženym/natrženym svalem nedokáží nic udělat, a když to numí léčit, tak mě ani nedokázali poslat za někým kdo to umí. Boužel právě kvůli těmto zraněním jsem v 18 letech skončil s fotbalem.Proto uděluji 1 hvězdu - velmi slabý, a určitě tohoto doktora nedoporučuji, minimálně co se týče oblasti problematiky poraněných svalů a šlach.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Pana doktora Levého mohu VŠEM DOPORUČIT!!!! Přešli jsme k němu od doktora Dupače. Pečuje o naše děti. Při prevenci je důkladný, laskavý a velmi vstřícný. Dcera měla kolem jednoho roku problémy s chůzí a s vytáčením jedné nohy. Pan doktor dceru důkladně vyšetřil a poslal na rentgen. Mně osobně léčí pan doktor kolena. Zdiagnostikoval artrózu 2.stupně po operaci kolene. Navrhl mi velmi srozumitelně způsoby, jak se dá artróza zbrzdit a aplikoval preparát, díky němuž se obtíže zmírnily. Mrzí mě, že jeden velmi negativní pohled může pana doktora poškodit. Dle péče o mé dvě děti a o mě samotnou usuzuji, že je odborník na svém místě! Dávám maximální možné hodnocení. Vendula Trojanová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti