Pražská 2189, Benešov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Jsem u pana doktora skoro devět let a nemůžu si stěžovat. Doporučuji.

Pan doktor je ochotný a vstřícný, znaží se vždy pomoci.

Super lékař.

Jsem dost pracovně vytížen, tak jsem chtěl využít možnosti se objednat, tuším každé úterý po 16h. Bohužel v tuto dobu už nepracuje sestra a tak se lékař nehodlá ničím podrobnějším zabývat a odkáže vás že máte přijít dopoledne a vystát si tam tu frontu. Navíc jsou v tuto dobu s lékařem v ordinaci jeho dvě dcery. Jeho přístup k mým potížím byl také dost laxní. A při objednání se na preventivní prohlídku, provedl jen změření tlaku a pojišťovně za to naúčtoval
přes 700Kč.

Tady toho pána jako doktora nedoporučuji!!! Měla jsem před operací a odmítl mi udělat předoperační vyšetření, prý at si dojedu tam, kde mně budou operovat. Potom jsem potřebovala napsat žádanku na odběry krve a to mi řekl, že mi jí napsat nemůže a to bych mohla psát spoustu dalších případů. Kolikrát když jsem přišla do ordinace a byla jsem nemocná, tak se na sebe ze sestřičkou podívali, začali se smát, že jim to připadalo že si vymýšlím, řekne vám at si koupíte paralen a něco na nachlazení, potom jsem tam přišla s vysokýma horečkama a už do mně rval dvoje antibiotika. Místo toho, aby lidem pomohli tak tam akorát sedí u kávičky a na nějaké léčení kašlou!!!!

Já osobně s tímto lékařem zkušenosti nemám, ale moji prarodiče k němu dochází pravidelně a podle toho, jak od nich slýchám, se o dobrého lékaře nejedná. Babička trpí již 30 let bércovými vředy a jako léčbu jí pan doktor dává Ibalgin a černou mast. Na žádné vyšetření ji nikdy neposlal, na nohy se podíval pouze jednou. Když jsem jednou byla s nimi u doktora, při vstupu do ordinace se hned zeptal, co si oba dva přejí za léky a hned ja napsal. Takže taková samoléčba.
Jinak pan doktor je prý sice velmi milý, ale tím nemoci nevyléčí. Chápu, že pan doktor má hodně ordinací, ale měl by se každému pacientovi řádně věnovat.

Výborný lékař.

Velice lidský a vysoce profesionální lékař. Vybrali jsme si ho jako našeho rodinného lékaře. Doporučuji!!!!

Po týdenní nemoci (snad těžké nachlazení?, kdy je člověku fakt na nic), dostat další vitamíny se slovy: "Uvidíme, co to udělá, přijďte za týden" - to není léčba.

Supr.