Zubní ordinace

Ordinační doba: Pro objednání či přeobjednání volejte mezi 7 - 9 h !!!
Po 7:15 - 12:0013:00 - 16:45

• Krvácení z dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem chodila několik let, až za poslední rok, kdy byla moje snaha se objednat nulová...telefon věčně obsazený, email s nulovou odpovědí.
Nyní už je stav akutní a po 82x volání jsem se dovolala a tam jsem se dozvěděla, že jsem již se systému vymazaná a neexistuji, protože jsem bydlela v zahraničí a další rok jsem se snažila objednat. Po dotazu jestli se mohu znovu registrovat mi bylo sděleno - NE.
Jsem absolutně zklamná z takového jednání, kde se vytratila ochota, lidskost, starost a snaha pomoci svému pacientovi.
Dříve to bylo o lidech a dnes? o penězích!!!

Umístění: Zubní ordinace zubní vyšetření

Pan doktor jsou práci velmi dobře umí a má vzácně milý a laskavý přístup k pacientům. Nikdy jsem si nemyslela, že se k zubaři budu těšit.

Umístění: Zubní ordinace zubní vyšetření

Dr. Štajner je přátelský člověk, výborný komunikátor, který odstraní stres před výkonem. Mám však pocit, že preventivní vyšetření nejsou důkladná, navíc v ordinaci chybí přístroj na odstraňování zubního kamene.

Umístění: Zubní ordinace zubní vyšetření

Nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla. Dojíždím z větší dálky, protože jiného doktora už nechci. Pan doktor je velmi příjemný a komunikativní, což odbourává strach z prohlídky :)

Umístění: Zubní ordinace preventivky

Naprosto úžasný a skvělý zubař, ke kterému člověk chodí s radostí! Sympatický, a dokonce komunikuje i mailem. :-)

Umístění: Zubní ordinace Zubní kaz

Nejlepší zubař u jakého jsem kdy byla. Velmi přívětiví a přátelský lékař. Všechno detailně vysvětlí. zákrok úplně bezbolestný, ani injekce nebolela. Poprvé co mohu říct že se před návštěvou nestresuji a nebojím.

Pečlivý,trpělivý ,informuje o dalším postupu. skvělý přístup k pacientů.Doposud jsem se s takovým lékařem stomatologem nesetkal Hodně štěstí a zdraví ve Vaší práci.
Petr

Pana doktora mohu jen doporučit. Velmi příjemný člověk a opravdový profesionál. Takovou péči, preciznost a cit jsem u jiného zubaře nezažila a to nemám problém se zuby. Však komplikované a špatně zaplombované zuby se záněty mého přítele dal pan doktor krásně dohromady a to bez nějakých poplatků a přílišné bolesti. Doporučil našetřit na korunku, ale pozůstatek zubu zaplomboval s tím, že plomba může vypadnout nebo taky ne, ale ať se s tím trochu počítá dopředu. Jsem velmi ráda, že díky panu doktoru Štajnerovi můj přítel překonal panickou hrůzu ze zubařů a že máme takovou kapacitu zrovna u nás ve městě. Sestřička je trochu přísnější, ale vždy se snaží vyhovět. Má organizační smysl a věřím, že s klienty to nemá zrovna při objednávkách a rušení návštěv zrovna jednoduché. Prostě dobrý team!

Zatím jsem u něj byla jen jednou, ale tak pečlivě odvedenou práci jsem doposud u jinýcz zubařů nezažila. Pan doktor je navíc velmi příjemný, dobře se s ním povídá. Manžel je také nadšený, takže určitě doporučuji. Jen sestřička by mohla být o něco příjemnější - klasika.

Hodně lituji, že se pan doktor odstěhoval. Výborné profesionální služby. Vždy se snaží udělat něco navíc, vše vysvětlí, ceny měl nízké.