Zubní ordinace (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Zubní vyšetření

Ošetření kořenových kanálků

Léčba onemocnění dásní +2 Více

Porcelánové korunky

Kyretáž

Ordinační doba: Pro objednání či přeobjednání volejte mezi 7 - 9 h !!! Po 7:15 - 12:0013:00 - 16:45 Út 7:15 - 12:0013:00 - 14:45 St 7:15 - 12:30 Č...

• afty

Léčba onemocnění dásní

Porcelánové korunky

Kyretáž

Umístění: Zubní ordinace preventivky

Naprosto úžasný a skvělý zubař, ke kterému člověk chodí s radostí! Sympatický, a dokonce komunikuje i mailem. :-)

Umístění: Zubní ordinace Zubní kaz

Nejlepší zubař u jakého jsem kdy byla. Velmi přívětiví a přátelský lékař. Všechno detailně vysvětlí. zákrok úplně bezbolestný, ani injekce nebolela. Poprvé co mohu říct že se před návštěvou nestresuji a nebojím.

Pečlivý,trpělivý ,informuje o dalším postupu. skvělý přístup k pacientů.Doposud jsem se s takovým lékařem stomatologem nesetkal Hodně štěstí a zdraví ve Vaší práci.
Petr

Pana doktora mohu jen doporučit. Velmi příjemný člověk a opravdový profesionál. Takovou péči, preciznost a cit jsem u jiného zubaře nezažila a to nemám problém se zuby. Však komplikované a špatně zaplombované zuby se záněty mého přítele dal pan doktor krásně dohromady a to bez nějakých poplatků a přílišné bolesti. Doporučil našetřit na korunku, ale pozůstatek zubu zaplomboval s tím, že plomba může vypadnout nebo taky ne, ale ať se s tím trochu počítá dopředu. Jsem velmi ráda, že díky panu doktoru Štajnerovi můj přítel překonal panickou hrůzu ze zubařů a že máme takovou kapacitu zrovna u nás ve městě. Sestřička je trochu přísnější, ale vždy se snaží vyhovět. Má organizační smysl a věřím, že s klienty to nemá zrovna při objednávkách a rušení návštěv zrovna jednoduché. Prostě dobrý team!

Zatím jsem u něj byla jen jednou, ale tak pečlivě odvedenou práci jsem doposud u jinýcz zubařů nezažila. Pan doktor je navíc velmi příjemný, dobře se s ním povídá. Manžel je také nadšený, takže určitě doporučuji. Jen sestřička by mohla být o něco příjemnější - klasika.

Hodně lituji, že se pan doktor odstěhoval. Výborné profesionální služby. Vždy se snaží udělat něco navíc, vše vysvětlí, ceny měl nízké.

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora, výborný přístup k pacientům, vstřícná komunikace, až nečekaně levná cena za bílou plombu, pečlivost, jsem ráda, že jsem se přihlásila jako nová pacientka. Jezdím z daleka do Olomouce, ale stojí mi to za to.

Nejlepsi pan zubar v sirem okoli.Prisla jsem s akutnim problemem, ihned me osetril a to k nemu mam jit poprve az ve stredu, bezbolestne me osetril. Mimo jine je velmi prijemny clovek, to same i sestricka. Mohu vrele doporucit a nikam jinam se nehnu uz :)

Celá naše rodina je ráda, že se pan doktor přestěhoval do Olomouce. Takového Doktora jsme nezažili v žádném oboru. Také jsme nikdy neviděli tak klidnou a příjemnou čekárnu, připadali jsme si jak doma v obývacím pokoji. Všichni soukromí lékaři by si z něho měli vzít příklad, myslí na pacienty už když otevřou vstupní dveře.

Pan doktor je nejlepší zubař, kterého znám a již jsem poznala. Díky němu, už nemám takový odpor k této profesi. Je ochotný ve všech směrech.

• afty
  • onemocnění dásní