Odborný lékař internista, diabetologie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Je přísná,ale ví proč.Má ve všem pravdu.Chodím k ní už mnoho let a jsem s ní velice spokojen,věčinou mne sice sprdne,ale vždy má pravdu.

Velká spokojenost. Začal jsem chodit k paní doktorce po nepříliš dobrých zkušenostech s předchozí lékařkou a nemůžu si ji vynachválit. Pohodový přístup a hlavně snaha pomoci, což u některých dnešních lékařů nebývá vždy pravidlem. Všem vřele doporučuji

S jednáním, způsobem léčby, atd. - jsem plněn spokojen. Doporučuji.

Paní doktorku, navštěvovala moje maminka. Byla s ní moc spokojená. Vždy po kontrole přijela domů spokojená s jejím vlídným přístupem, vybavená zdravotním materiálem pro cukrovkáře. Nikdy neopomenula vyslechnout všechny stesky byla příjemná a milá. Na kontroly se vždy těšila a také si pečlivěji hlídala svůj "cukr". Bohužel už umřela. Jednou jsem tam jela vrátit nepoužitý materiál a působila na mě naprosto stejně mile . Přestože měla narváno před ordinací byla vlídná, klidná a milá.
Mrzí mě, že jsem ji nemohla vrátit i dvě pera na inzulín zcela nové, které byly odebrány zdravotním personálem na interně v nemocnici z nočního stolku maminky ihned po jejim umrtí.
Paní doktorku všem doporučuji.