Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Pod Nemocnicí 2503, Louny

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice vstřícné a milé Škoda, že takových skvělých lékařů není více. Všem doporučuji.

Super doktorka chodila jsem k ní jako malá zachránila mi život a chodí k ní moje děti dcera je spokojena

Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:)

Paní doktorka je úžasná a moc hodná. Chodíme k ní do Libčevse, kde má druhou ordinaci. Neměnila bych.

BEANHELCA@seznam.cz......maše paní doktorka je na správném místě,je to velmi příjemná žena a s dětmi to opravdu umí,nemohla jsem nikdy stěžovat a syn už vůbec ne,chodíme k ní skoro 11 let a neměnila bych...vřele každému doporučuji..)))Bínová

není co dodat prostě nej

paní doktorka i sestricka..jsou velice vstricne,milé,proste opravdu bajecni lide kteri se snazi pomoci.suchomelová jana

Chodím k paní doktorce s dcerami skoro 14 let a za celou dobu jsem neměla jediný sebemenší důvod ke stížnosti. Dokonce paní doktorka jako jediná z lékařů, které znám, vybírá léky tak aby pomohly a zároveň, pokud to jde, maminky finančně moc nezatížily. Takže děkuji za péči jí a samozřejmě i nepostradatelné sestřičce.

Pani doktorka Špinkova je ze všech Nejlepši.Mam nemocnou dceru,ktera ma DMO ale je i často nemocna jako je angina atak.Takže jsme časti navštěvnici jeji ordinace a ještě jsem ji neviděla jinak než usměvavou a přijemnou.Dcera se boji lekařu ale ji ma velice rada.Ma i takovou sestřičku,tak je i radost knim jit.Vždy mi poradila a pomohla jak jen mohla.Mame ji radi a přejem ji jen a jen to dobre.Jeji pacienti Havlovi

Moc děkuji skvělé sestřičce a ještě lepší paní doktorce za péči o našeho syna Kryštůfka..opravdu mají velice hezký přístup k dětem.