Pod Nemocnicí 2503, Louny
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:)

Paní doktorka je úžasná a moc hodná. Chodíme k ní do Libčevse, kde má druhou ordinaci. Neměnila bych.

BEANHELCA@seznam.cz......maše paní doktorka je na správném místě,je to velmi příjemná žena a s dětmi to opravdu umí,nemohla jsem nikdy stěžovat a syn už vůbec ne,chodíme k ní skoro 11 let a neměnila bych...vřele každému doporučuji..)))Bínová

není co dodat prostě nej

paní doktorka i sestricka..jsou velice vstricne,milé,proste opravdu bajecni lide kteri se snazi pomoci.suchomelová jana

Chodím k paní doktorce s dcerami skoro 14 let a za celou dobu jsem neměla jediný sebemenší důvod ke stížnosti. Dokonce paní doktorka jako jediná z lékařů, které znám, vybírá léky tak aby pomohly a zároveň, pokud to jde, maminky finančně moc nezatížily. Takže děkuji za péči jí a samozřejmě i nepostradatelné sestřičce.

Pani doktorka Špinkova je ze všech Nejlepši.Mam nemocnou dceru,ktera ma DMO ale je i často nemocna jako je angina atak.Takže jsme časti navštěvnici jeji ordinace a ještě jsem ji neviděla jinak než usměvavou a přijemnou.Dcera se boji lekařu ale ji ma velice rada.Ma i takovou sestřičku,tak je i radost knim jit.Vždy mi poradila a pomohla jak jen mohla.Mame ji radi a přejem ji jen a jen to dobre.Jeji pacienti Havlovi

Moc děkuji skvělé sestřičce a ještě lepší paní doktorce za péči o našeho syna Kryštůfka..opravdu mají velice hezký přístup k dětem.

Dcera přešla k této paní doktorce v předškolním věku a bylo to hned, jako kdyby přišla na návštěvu do rodiny a je to tak pořád, při každé návštěvě. Měla radost, když jí něco bylo a mohla jít za paní doktorkou a paní sestřičkou.
Jen v poslední době mi vadí ta hlasitá televize v čekárně, naštěstí se nečeká dlouho.

S paní doktorkou jsme moc a moc spokojeni lepší tým než je paní doktorka se sestřičkou neznám kdykoliv máme problém vždy ho vyřeší a pomůžou nám. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou hrozně hodné a milé k dětem, dcerky je mají obě moc rádi.Moc moc jim děkujeme za jejich péči.