Ordinace praktického lékaře
Třebízského 183, Slaný

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nikdy není nic problém, paní doktorka je vždy vstřícná a ochotná, problém řeší z různých úhlů, ráda si vyslechne pacienta. Nedělá z ničeho velblouda, ale ani nic nepodceňuje.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Spánek

V ordinaci panuje klid ,vstřícnost ,sehraný tým dvou příjemných sestřiček přináší plynulý chod ordinace .Paní doktorka je naprosto fantastická svým přístupem ,optimismus přenáší na pacienty.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

“Maximální spokojenost velmi příjemná p. Doktorka a sestřičky také... vždy dobře a ochotně poradí pomůže jsme z manželem spokojeni.... děkujeme, že nás k sobě přijali....”

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je důkladná, pečlivá, milá a ke všemu vždy přistupuje s obrovskou odborností. Velká pochvala patří i sestřičkám. Vřele všem doporučuji!

Paní doktorka ordinuje podle toho, jakou má náladu. Jednou Vám řekne, že to, co Vás trápí, nic není a má to polovina národa. Poté si člověk připadá jako že otravuje a zdržuje, po nějakém odborném vyšetření ani stopa. Napodruhý je věc závažná ( i když se jedná o stejný problém jako napoprvé ) a není radno danou věc podceňovat a zanedbávat. Léků a vyšetření jak máku.
Je pravda, že když má paní doktorka dobrou náladu, je super a vše Vám perfektně vysvětlí.
Co se týká sestřičky, ta je opravdu fajn, člověk na svém místě. Díky ní běží celá ordinace.

Paní doktorka se ráda poslouchá, vykládá rozumy, místo toho, aby radši léčila. Mně osobně velmi nesympatická.

Paní doktorka je přátelská, pokud máte problém a nebojíte se o něm mluvit, vysvětlí Vám, o co jde. Občas jsem z ní měl pocit, že na bolest v krku nebo teplotu dostanete automaticky paralen a běžte si lehnout. Co sem vůbec chodíte. Ale když šlo o bolest břicha neváhala mi udělat vyšetření krve, stolice atp.

Má výbornou sestřičku, té bych dal klidně aj 200% hodnocení.

nejlepší lékařka jakou znám a že jich znám hodně

Postarala se mi o velmi nadstandardní a lékaři ne vždy uznávanou léčbu, měla s tím zkušenosti s vlastním léčením. Pro mne i paní Dr. poměrně riziková zátěžová léčba. sestřička 150%!

Já si na paní doktorku nemohu stěžovat, její přístup je po mých zkušenostech nadstandartní, mému otci jako jediná z 8 lékařů správně diagnostikovala osteoporózu jako částečnou reakci reakci na léky a změnila medikaci... Jen ta doba strávená v čekárně je někdy bohužel také nadstandartní :) Celkově ovšem mohu doporučit.