Dvouletky 1211/54, Ostrava-Jih, Ostrava

MUDr. Renáta Poláčková

Naše ordinace poskytuje péči praktického lékaře pro děti a dorost pro novorozence až po dovršení 19.roku života.
U zaregistrovaných novorozenců...

• neonatologie
  • dětské lékařství

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková pediatrická konzultace

Paní doktorka je velký odborník. Vždy mé děti řádně vyšetřila a řádně zvolila postup léčby. Je pravdou, že je občas rázná, což může být problém pro citlivější děti a rodiče, ale nikdy nic nepodcenila. Mohu paní doktorku porovnat i s jinými pediatry, kteří sice od dveří s mými dětmi "cukrovali", ale několikrát jsme skončili na pohotovosti a jednou jsme byli i hospitalizováni kvůli zanedbané péče ze strany lékaře. Takže je na vás, zda zvolíte odborníka nebo doktora, který to s dítětem umí, ale nerozezná chřipku od angíny. Dále bych vyzdvihla komunikaci. Sestřička řádně zvedá telefony a paní doktorka odpovídá i na e-mailové zprávy po pracovní době, což není u jiných doktorů obvyklé.

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková preventivní prohlídky

Pozitivní zkušenost, paní doktorka je kapacita ve svém oboru, sestřička je milá, empatická a jako bonus je i laktační poradkyní.
Jako veliké plus vidím komunikaci přes aplikaci Medevio, kdy jakýkoliv problém je řešen v nejkratší možné době.

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková Jiný

Nepříjemná, arogantní, hrozná. Arogantní komunikace.

MUDr. Renáta Poláčková

Prosím, proč se nepodepíšete ?

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková pediatrická konzultace

Bohužel se dvakrát v krátkém časovém rozmezí stalo, že dcera s nemocnou vnučkou byly nuceny pro nepřítomnost naší paní Dr. navštívit zastupující MUDr Poláčkovou a doufáme, že i naposled. Velmi nepříjemná lékařka, ač v čekárně před nimi byli pouze dva pacienti, velmi ji jejich návštěva obtěžovala a nejen vnučka, ale i dcera od ní pro její chování dnes odcházely s pláčem. Třeba náhoda, špatný den (?). Dvakrát..

MUDr. Renáta Poláčková

Dobrý den, velmi dobře si vzpomínám na Vaši 11 letou vnučku, kterou jsem pečlivě vyšetřila, zdiagnostikovala a nasadila jí správnou léčbu. Bohužel u slečny nebylo možné (pro naprostou "nespolupráci" a absenci jakékoliv podpory z Vaší strany) provést výtěr z krku, který jsem považovala při opakovaných angínách za nutný. Nejen, že mi dívenka vyrazila výtěrovou štětičku z ruky, ale poplivala můj stůl i pracovní oděv... 11-letá.
Dr. Poláčková

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková pediatrická konzultace

Paní doktorka je velmi empatická a příjemná, velký odborník ve svém oboru s mnohaletou praxí. Všem velmi doporučuji.

Děkuji za důvěru.

Umístění: MUDr. Renáta Poláčková pediatrická konzultace

Paní doktorku můžu jen doporučit všem maminkám. Je to má již 4 doktorka od dětí,ale nejlepší.Ochotna pomocí kdy jsem mnela problém a paní doktorka byla doma mi pomohla vysvětlila a řekla co mám udělat.Vazne nemůžu nic vytknout.Pokud něco zapomenu okamžitě mi to pripomene. Takže co se týče děti péče na 100%

Děkuji.