Ord. praktického lékaře stomatologa
Heydukova 463, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Zubařku znám od 4let, vždy se chovala povýšeně a arogantně, na cokoliv se zeptám se tváří, jak kdybych ji otravoval. Když mě bolel zub, tak jsem se s ní musel hádat, že mě bolí, když ho po plno kecech rozvrtala, tak zjistila, že zkaženej nakonec byl! (I když to na rentgenu nebylo vidět). Po vytržení zubu se mi probourala do nosních dutin a řekla, že ona to šít nebude, i když jsem byl řádně objednán, poslala mě s žádankou jinam, což je naprosto neprofesionální přístup! Ne jednou mi sestra volala, že objednanej termín doktorka nakonec nemá, když jsem přišel, ptala se mě proč jsem nebyl minule, když jsem řekl, že mi sestra volala, že tam není nastalo trapné ticho a už se nikdy víc nezeptala. Od zubařky chci za každou cenu utéct, vřele NEDOPORUČUJI!

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Léčba probíhala velmi nekvalitně a byla tu špatná komunikace. Měl jsem obnažené krčky a namísto poslání k paradentologovi mi paní doktorka doporučila si jinak čistit zuby. Paradentologa jsem kontaktoval sám tedy a dobře jsem udělal.

Je prostě nejlepší, Zase platí kdo umí ten umí a ke všemu pěkná ženská jí to sluší. Nikdy jsem nebyl na křesle tak v pohodě jako u ní. Moc jí držím palce aby se jí dařilo Zdraví Michal

Chodím k paní zubařce již dvacet let, postupem času se k ní zaregistrovala celá moje rodina i rodina manžela.
Profesionálka každým coulem a jako bonus velmi příjemná dáma. Kdykoliv vyřeší anebo se snaží řešit jakýkoliv problém, ať se jedná o plomby, korunky, bolest zubů nebo hysterii mého syna. Takové zubaře si musíme v dnešní době hýčkat:-)

K paní zubařce chodíme celá naše rodina. Je ochotná, vstřícná, spolehlivá zubařka. Jsme s ní nad míru spokojeni a jen DOPORUČUJEME!

Jsem s paní zubařkou spokojen

Ochotná, komunikativní. Mě osobně zachránila i zuby, kterých jsem se kvůli bolesti chtěla vzdát. Při problémech mě okamžitě vezme. Chodím k ní už od roku 1997 a jezdím za ní z Prahy a myslím, že ještě dlouho budu.

Příjemná atmosféra, vstřícný vztah k pacientům, ochota poradit, vysvětlit, pomoci.

Maximální spokojenost - chodím k ní už cca 15 let a vždycky perfektní práce i přístup. Jen ty objednací lhůty jsou děsivé, ale to je dnes problém u kvalitních zubařů obecně.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena. Je velmi pečlivá a profesionální. Společně se sestřičkou jsou sehraný tým.