Praktický lékař pro děti a dorost
Tovární 600, Chodov

Já měla hodně nemocné děti a celkem i vážné nemoci. Všimla si, že syn má zvláštní jiskru v oku značící často zelený zákal a u tak malých dětí brzkou slepotu. Jiný lékař by si toho nevšiml. Vše dopadlo díky doktorce dobře. Vždy nás poučila, poradila. Při virózách kontrolovala vždy uzliny i uši, s tím jsem se jinde nesetkala. Nedávala nám zbytečně léky a doporučovala alternativy. Škoda, že do důchodu odešla, bude nám moc chybět.

Paní která tady píše asi neměla vážny problém s dětma.Rok ji urguju at s náma něco děla a nic se neděje.Všechno je vyroza a když zrovna líta nějaká chřipka tak to je chřipka.A pak když už nelíta žadnej bacilek tak to je psychicke tak že pak nakonec jste přecitlivěla maminka a moc si všímate svoje dítě.Nejsem sní spokojena vůbec už jsem byla na odchodu od ní,ale uklidnila mně jedna paní že Mudr.Jandova je po novem roce na odchodu do důchodu.Tak mně to velmi potěšilo auvidíme kdo příde po ní třeba to bude ještě horší a možna lepší.

Je velmi ochotná a má opravdový zájem o pacienta,nepředstírá všeznalost a pokud si není jista diagnozou,poradí se s jinými,nebo odešle na další
vyšetření jinam.Patřila mezi oblíbené moje i mých už odrostlých dětí.