Praktický lékař pro dospělé
Opavská 39/962, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den, dnešní zkušenost s paní doktorkou. Jednak velmi dlouhé čekání v čekárně - za 3/4 hodiny nepřijatý žádný pacient. Při konzultaci u vstupní prohlídky arogantní jednání, nebere ohled na vyšetření jiných i odborných lékařů a uzná vás práci schopného i kdyby jse přišli s hlavou pod paží. Takový lékař rozhoduje o zdraví jiných.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka z mé zkušenosti rozhodně není člověk na pravém místě. Nejen, že se nelze objednat, protože vám nikdo nezvedne telefon, ale když už člověk vysedí několika hodinovou frontu dočká se arogantního chování. Práce s lidmi je náročná nicméně nikoho neopravňuje k tak povýšenému jednání. Bohužel toto nebylo jediné co mě připomnělo k takovémuto hodnocení. Když jsem požádala paní doktorku o předoperační vyšetření, byl to nadlidský úkol, u něhož mi bylo sděleno, že jej udělá dříve a doktoři ve FNO si vše mají obnovit (tzn. dvakrát stejné vyšetření zbytečně) a zbytek vyšetření nebude dělat vůbec, protože by jí zdrželo. Neměla jsem slov, nicméně když mi anestezioložka sdělila, že to, že paní doktorka napsala, že jsem schopná operace je sice hezké, ale bohužel pro mě nepravdivé...už mě klidnou nenechalo, neboť díky ní nejen, že nemohu na plánovanou operaci nastoupit, ale jsem již dva týdny nemocná aniž bych o tom věděla. Paní anestezioložka byla v údivu neboť mé hodnoty při vyšetření byly tak vysoké, že je údajně pozná i lajk.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Od paní doktorky jsem byla nucena odejít. Ne snad z důvodu kvality péče (i když fakt že se ptala sestry jak má aplikovat injekci s vakcínou mě šokoval) ale z důvodu neustálé nefunkčnosti ordinace. Několikrát do roka záskok, to bych ještě pochopila. Ale doktorka přišla do práce 8:30, když má ordinační dobu o 8:00 a začala ordinovat téměř od devíti?
Situace kdy jsem od 7 čekala do 8:30 aby mi sestra řekla paní doktora přijde až v 11 a že to včera odpoledne pacientům říkala (pardon ale stačilo to napsat na dveře), mě donutila změnit lékaře.

Vřele doporučuji, příjemná, profesionální... naprosto bez výhrad.

Velmi dobrá lékařka a teké velmi příjmná.

velmi příjemná profesionální přístup ochotná, vřele doporučuji. Radim B.

Velmi dobrá doktorka DOPORUČUJI

Velice profesionální a zároveň laskavý přístup. Doporučuji!!!

Nej Nejlepší.

Skvělá lékařka