Praktický lékař pro dospělé, homeopat
Vrchlického 57, Jihlava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé, homeopat Jiný

K paní doktorce chodím již více než 25 let a jsem s ní spokojen.
Vždycky poradí a má skvělý přístup k pacientům. I když je člověku mizerně po návštěvě u ní se vždy uleví.

U paní doktorky jsme s manželem už hodně let a ted i naše vnučka. Je to dobrá odbornice vždy vše vysvětlí a vezme vás i když vám moc zle, J e vždy usměvavá i když víme že má i svoje starosti, nikdy to nedá znát ,prostě je vždy naladěná pomoci kdežto u jiných lékařů se to nevyskytuje. Moc jsme spkojeni a přejeme ji pevné zdraví. K a J ŠRÁMKOVI

Paní doktorka je skvělá odbornice, vždy usměvavá a příjemná. Nemůžu si ji vynachválit.

Paní doktorka je podle mého názoru odbornice (nemůžu říct, že by mi někdy její léčba nepomohla), ale jako bonus, který si na ní velmi cením, je fakt, že má velmi příjemné vystupování - je zkrátka milá, vstřícná, pozitivně naladěná - usměvavá(což oceníte zejména v situacích, kdy jí zpravidla nutně navštívíte, tedy v případě, kdy je vám zle...) :-) Tuto doktorku jsem nevyměnila ani přesto, že jsem již změnila své bydliště a v případě potřeby to k ní mám 130 km - myslím, že to mluví za vše.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Jsem u ní registrovaná už hodně dlouho.Má příjemné jednání, zdravotní stav vysvětlí a poradí. Na štěstí k ní nemusím až tak často, ale na preventivní prohlídku se vždycky domluvíme, což u každého praktického lékaře zvykem nebývá.

Velmi dobrá lékařka,příjemné vystupování a jednání.