Regina Pelíšková, zubař Vodňany

Dr. Hajného 22, Vodňany
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

Nejuzasnejsi doktorka na světě ! Měla jsem zkušenost i s mladší paní doktorkou - také obrovská spokojenost . Děkuji vám ! Jste nej!!! .

Názor přidán dne 08.08.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dřive jsem mívala z návštěv zubního lékaře hysterické záchvaty, dnes se k paní doktorce těším. Nevím, jak to dělá, ale nikdy mě od ní nic nebolí, injekce, vrtání, tahání osmiček, všechno bez nejmenších problémů. Navíc je to fajn ženská. Kdyby byli všichni lékaři jako ona, nikdo by z nich nemohl mít strach :-)

F

Špičková stomatoložka, velmi milá a příjemná.

Připojuji se k hodnocení paní doktorky. Ty vyražené přední zuby měla má dcera, a pro ty kteří s jejím hopdnocením nesouhlasí chci podotknout, že jsem přístup a práci sledovala jako matka, a věřte, že při úrazu , který se mé dceři stal, jsem byla velmi přísný kritik. To co píše je pravda, a i když tehdy pan MUDr. Pelíšek dával šanci na udržení zubů tak 5 let, a když budeme mít velké štěstí do dceřiných 18let. Dnes je jí téměř 32 a zuby drží!!!! Myslíte, že to je špatně odvedená práce? Pro mne je to vysvědčení na velkou 1.

velmi dobře odvedená práce i přístup

výborná lékařka nebojím se k ní chodit ,kdybych k ní chodila dříve měla by jsem všechny zuby v pořádku je profesionální milá na vše odpoví myslím,že není tolik lékařů jeko ona

skvělý přístup, lidská, naprosto profesionální a šikovná!

Vynikající péče, profesionální přístup, perfektně odvedená práce, prostě lékař na svém místě!

Spravila mi zuby, za což jí děkuji. Lepšího zubaře jsem nepotkala.