Regina Pelíšková, zubař Vodňany

MUDr. Regina Pelíšková

Zubař

23 názorů

Uložit


Adresa

Dr. Hajného 22, Vodňany
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

S
Umístění: jiné místo Jiný

Nejuzasnejsi doktorka na světě ! Měla jsem zkušenost i s mladší paní doktorkou - také obrovská spokojenost . Děkuji vám ! Jste nej!!! .


L
Ověřeny pacient

Je milionkrát lepší než její manžel. Sestřenice ho totiž měla, měla kaz na čtyřce... a on blbec jí vrtal pětku! Divila se, jak to, že jí zub stále bolí, tak tam zašla druhý den... A hádejte co. Pana Pelíška to vůbec nezajímalo- prý to její chyba, že si zuby špatně čistí. Tak se rozhodla zkusit paní Pelíškovou. Jakmile to uslyšela, hned "To vám udělal?" A hned jí to spravila. A zůstala u ní dodnes. Takže, tahle je opravdu odbornice. A né její manžel, ten je pěkně velká nula. A díky ní má taky teď krásné zuby, nebojí se k ní zajít s každou bolestí a ráda si s ní i při ordinaci, když je u ní na návštěvě povídá.


M
Ověřeny pacient

Dřive jsem mívala z návštěv zubního lékaře hysterické záchvaty, dnes se k paní doktorce těším. Nevím, jak to dělá, ale nikdy mě od ní nic nebolí, injekce, vrtání, tahání osmiček, všechno bez nejmenších problémů. Navíc je to fajn ženská. Kdyby byli všichni lékaři jako ona, nikdo by z nich nemohl mít strach :-)


F
Ověřeny pacient

Špičková stomatoložka, velmi milá a příjemná.


Ověřeny pacient

Připojuji se k hodnocení paní doktorky. Ty vyražené přední zuby měla má dcera, a pro ty kteří s jejím hopdnocením nesouhlasí chci podotknout, že jsem přístup a práci sledovala jako matka, a věřte, že při úrazu , který se mé dceři stal, jsem byla velmi přísný kritik. To co píše je pravda, a i když tehdy pan MUDr. Pelíšek dával šanci na udržení zubů tak 5 let, a když budeme mít velké štěstí do dceřiných 18let. Dnes je jí téměř 32 a zuby drží!!!! Myslíte, že to je špatně odvedená práce? Pro mne je to vysvědčení na velkou 1.


velmi dobře odvedená práce i přístup


výborná lékařka nebojím se k ní chodit ,kdybych k ní chodila dříve měla by jsem všechny zuby v pořádku je profesionální milá na vše odpoví myslím,že není tolik lékařů jeko ona


skvělý přístup, lidská, naprosto profesionální a šikovná!


Vynikající péče, profesionální přístup, perfektně odvedená práce, prostě lékař na svém místě!


Spravila mi zuby, za což jí děkuji. Lepšího zubaře jsem nepotkala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti