MUDr. Radoslava Vyhnánková

Zubař Více

Olomouc 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Dobrovského 17, Olomouc

Upřímně nechápu vysoké hodnocení paní doktorky. Nepochybuji o jejích profesních znalostech (a ona sama ráda dává najevo, že nepochybuje vůbec), ordinaci má moc pěknou, ale to je tak všechno. Přes její aroganci a nepříjemé vystupování by se dalo přenést, i přes její nekompromisní vnucování velmi drahých nadstandardních služeb (různé plomby a vyšetření). Na takovém nabízení by zajisté nebylo nic špatného, ale paní doktorka se chová, jako by měl pacient do týdne zemřít, když si nechá udělat amalgámovou plombu. Vrcholem bylo, když vyhodila tatínka (pacientem 17 let) ze svého seznamu pacientů, protože po kontrole před Vánoci se objednal až na 1. července, takže u ní nebyl celý půlrok a tím pádem za něj nezískala peníze (moc tomuto systému nerozumím). To byla poslední kapka pro odchod zbylých členů naší rodiny. Výlety do Olomouce byly sice krásné, ale za novou příjemnou zubařku je rádi obětujeme :) Není tak těžké najít zubaře se znalostmi Mudr. Vyhnánkové, který je zároveň i příjemným člověkem a nepovažuje sám sebe za nejosvícenější osobu pod Sluncem.

Paní zubařka je moc milá a pečlivá.Lepšího stomatologa jsem doposud neměl.A ta práce,kterou dělá,je precizní.

Jenom doporučuji. Velice ochotná, ví co dělá, nikdy nemá problém vše vysvětlit a poradit.

Poprvé se návštěvy zubaře nebojím. Paní doktorka provádí všechny úkony velmi jemně a nikdy necítím bolest. Hodnotím jako nejlepší zubní lékařku co znám.

paní doktorka je odborník se vším všudy. Péče u ní je profesionální a vše nejlepší pro pacienta. Jsme u ní celá rodina.

Výtečná lékařka a specialista. Její přístup ke mě jako k pacientovi vždy mimořádně vstřícný, je ochotná, příjemná, je radost, dá-li se to říci o návštěvě zubaře, sedět u ní v křesle. Vždy pracuje s maximální vstřícností a citem. A děkuji jí za komplexní rekonstrukci chrupu, bez jejího zásahu bych měl už jen vyndavací protézu. ještě jednou děkukp a vřele doporučuji, a hodnotím nejvyšší známkou.