Sam. ordinace PL pro dospělé
náměstí Míru 285, Heřmanův Městec

Skvělý doktor.Lepšího jsem nikdy nepotkal.Díky za něj.

Nejlepší doktor jakého jsem já,můj manžel i syn kdy měli .Já říkám,že Svoboda je doktor od Boha ,který nepotřebuje k diagnoze knihu a umí si poradit !!!Obětuje pacientům i svůj volný čas !!!Když se manželovi rozsypala páteř ,dal ho převézt do Prahy k operaci a než ho odvezli jezdil za ním domů !
Je to skvělý člověk a nedám na něj s rodinou dopustit !!!On sám na tom zdravotně taky není nejlíp a je to taky jenom člověk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buďte rádi,že je !!!

objevil se ve výkazu mé zdravotní péče, ačkoli jsem nikdy v Třemošnici nebyl, dokonce naúčtoval poplatek 30 za návštěvu pacienta, stejně tak i za vyšetření. Pro informaci, jsem z 200km vzdáleného místa.K.Klíma.

Pan Svoboda je dobrý lékař, jeho zdravotní sestra je velice milá. Ovšem často se chová jako "Doktor z hor", často v době ordinační opouští svou ordinaci kvůli výletům za svými pacienty.
A za flašku kořalky vás nechá na neschopence klidně i půl roku.
Rozhodně lepší, než Holečková ze Seče!

Vynikající doktor,dlouho jsem neviděl tak ochotného člověka

Zkušený, ochotný, ale někdy přetížený. Já jsem velmi spokojen.

Lékařů jako je Mudr. Radoslav Svoboda je velmi málo. Který lékař v jakoukoliv denní,čí noční dobu přijede za svým, ale i cizím pacientem? Jeho nepřítomnost v ordinaci? Co když je právě u někoho kdo potřebuje jeho pomoc. Jelikož je také jenom člověk, má také právo na dovolenou. Ve svém okolí neznám fundovanějšího praktického lékaře.