MUDr.

Radomíra Chvátalová

Pediatr

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • M

  Paní doktorka je skvělá! Mám dvě děti a než jsem ji našla tvalo několik let po méně"kvalitních" doktorkách. Vždy umí poradit, je vstřícná a velmi zkušená. Kdyby takových lékařů bylo víc. Jsem šťastná, že jsme jí našli.

 • Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • D

   Paní doktorka asi byla fajn (chodila jsem k ni do sedmi let), ale nepozná zápal plic. Místo toho s jistotou u maminky rozpozná hysterii a u dítka snahu vyhnout se škole už v první třídě. Výsledkem bylo cca 5 zápalů plic za sebou během jednoho roku, celý rok napůl doma napůl v nemocnici a astma.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • M

   Paní doktorka je skvělá! Mám dvě děti a než jsem ji našla tvalo několik let po méně"kvalitních" doktorkách. Vždy umí poradit, je vstřícná a velmi zkušená. Kdyby takových lékařů bylo víc. Jsem šťastná, že jsme jí našli.

  • M

   Mám bohužel velmi negativní zkušenost s paní doktorkou. Poté co jsem se chtěla objednat na roční prohlídku syna a během objednání jsem uvedla, že syn má delší dobu vyrážku, která se objevuje a zase mizí, takže bych se o tom chtěla poradit, bylo mi sestřičkou řečeno, ať jdu na infekční kliniku a ne k praktickému lékaři. Upozornila jsem ji, že vyrážka rozhodně není infekční, že je to spíše kopřivka, přesto trvala na svém a řekla mi, že mohu jedině přijít v době, kdy se ošetřují nemocní pacienti. To jsem odmítla, takže mi bez toho, že by syna viděla, doporučila návštěvu jiného dětského lékaře a ukončila hovor. Přišlo mi to velmi neseriózní, samozdřejmě jsem ihned odešla se synem k jiné lékařce, která po telefonickém objednání neměla s prohlídkou žádný problém a nakonec u syna zjistila pouze místní podráždění způsobené pravděpodobně nějakým textilem.

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  • M

   Jeden z mála pediatrů, kteří vám na každou rýmu nepředepíší antibiotika. U mě, mé sestry a nyní i u mé dcery se paní doktorka vždy pokoušela a pokouší o léčbu nenarušující přirozenou imunitu, až po několika dnech, kdy nemoc neustupuje, či se stupňuje nasazuje "drsnější" antibiotickou léčbu, když je nutná. Paní doktorce jsem vděčná za její přístup i ohledně očkovacího schématu u malých dětí, je přístupná diskuzi a doporučuje i alternativní možnosti léčby než jen pilulky apod.

  • Jedna z nejlepších, né-li ůplně nejlepší pediatr v Plzni. Chodil jsem k od narození, nikdy nic nepodceňovala a vždy, když se jí něco nezdálo, tak mě hned posílala k různým specialistům. Rád na ni vzpomínám...

  • Paní doktorka ,,odchovala" od narození mě a mého brášku,který byl hodně nemocný a hodně mu pomohla!! Nyní jsem se k ní s radostí vrátila já jako matka dvou dětiček a jsme velice spokojení.Patří jí velký obdiv a velké díky za péči!!

  • Vynikající lékařka,milá,rozhodná,vždy velmi vstřícná.Perfektní diagnostik s lidským přístupem k dětem i rodičům.Jsme rádi,že takovou lékařku i sestřičku máme a vřele doporučujeme.Houdkovi

  • Paní doktorka odchovala obě mé děti, u malé přišla na závažné onemocnění a zachránila jí tím ledvinu, jednoznačně doporučuji i vzhledem k výbornému přístupu k rodičům i dětem.

  • Paní doktorka Chvátalová je milá a příjemná. S každou nejasnou diagnózou odešle malého pacienta ke specialistovi, nic nepodcení. Se vším ochotně poradí a na každého si udělá čas.

  • Je prostě nejlepší. O mě i o syna se stará výb

  Jste tento lékař?

  12

  Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Převezměte jej