Ordinace praktického lékaře
Družstevní 521, Dobrovice

Paní doktorka Hrušková je má praktická lékařka. Je nejlepším doktorem, který se stará o mé zdraví, od zubního, přez firemního lékaře, po doktory se specifickým zaměřením. Jsem rád, že Vás v Dobrovici máme, paní doktorko. Vstřícnost Vaší ordinace se ani nedá srovnávat s dobrovickým kolegou Š.
Václav Smutný, Dobrovice

Pani doktorka je skvělá lékařka opravdu se snaží svou práci dělat dobře je velice pečlivá.Jsem ráda ,že mám takovou lékařku.

Moc hodná,ochotná,mám jen dobrou zkušenost,někdy se dobře pobavíme a zasmějeme,když nejde o život,je i ta troch a legrace lékem.

Je to skvělá doktorka, je příjemná a člověka vyšetří a nic nezanedbá. Poradí lidem

spokojená - ochota ,vstřícnost

Velmi pečlivá, příjemná.

Úžsná,usměvavá doktorka,která má opravdový zájem o všechny své pacienty.A snaží se jim pomoci.

Nedávám "nejlepší" jen proto, že nemám příliš zkušeností s jinými praktickými lékaři, ale tato doktorka je velmi pečlivá, milá a ochotná. Za nic bych ji nevyměnil! A žádná hemopatika mi nikdy nenutila!:o)

Skvělá doktorka, vždy vítá s úsměvem. Velmi pečlivá a nikdy nic nepodcení.

Nic nepodcení,příjemná,snaží se najít příčinu za každou cenu.Navíc je homeopatička,takže poradí a napíše i něco nechemického.Skvělá!