Radka Černá
náměstí Československých legií, Labětín 81, Pardubice

Psycholog, kouč, terapeut • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

náměstí Československých legií, Labětín 81, Pardubice

Od 500 Kč

Radka Černá

Jsem psycholog, kouč, terapeut. Baví mě pomáhat řešit klientům malé či velké životní krize, osobnostně růst a stát se spokojenější, vyrovnanější bytos...

• psychoterapie

Umístění: Radka Černá psycholog, kouč, terapeut

Paní absolutně nedoporučuji. Spíše poradí jak se rozvést a ty dva lidi proti sobě poštvat. Je neempaticka a neprofesionální, skáče do řeči, přerušuje a zvyšuje hlas. Když s její názorem nesouhlasíte, začíná se urážet. Řeší věci, které ji nepřísluší a netýkají se problémů se kterým přijdete. Při rozhovoru si vyřizovala osobní hovor s kamarádkou přede mnou, jako před klientkou a to o dovolené u moře, takže dlouhá pláž, bazén a já si to užijí u krásného moře... S manželem jsme odcházeli naštvání a místo rád k usmíření a vzájemné toleranci spíše rozvod. Dle mě paní Radka Černá nemá lidí soudit, ale řadit. A dále její vyjadřovací schopnosti pomocí vulgárních výrazů se spíše hodí do úplně jiného pracovního prostředí. Takže k ní už nikdy. A to si za svou "práci" řekne nemalé peníze.

Umístění: Radka Černá psycholog, kouč, terapeut

Já tedy za své sezení chci hluboce poděkovat. Vše mi díky paní Černé do sebe krásně zapadá a dojíždí uvnitř mě ještě pár dní po sezení. Asi největší překvapení pro mě bylo, že člověk nemusí odejít z terapie po prolití moře slz a jako hromádka neštěstí, která je energeticky úplně vysátá. Naopak že lze probrat všechna těžká témata s humorem a odejit plný energie a radosti. Teprve až po návštěvě u p. Černé, jsem si prošel internet a recenze. Asi si umím představit, že pro některé lidi může být přístup k sezení neortodoxní. Ale dle své zkušenosti věřím, že většině lidí, kteří na sobě chtějí aktivně pracovat má tato terapeutka opravdu hodně co nabídnout.

Umístění: Radka Černá Jiný

Nezpochybňuji, že má paní Černá spousty vědomostí a dovedností. Její kniha je obohacující. Bohužel její styl terapie mi nevyhovoval. Mnohdy mě nenechala domluvit. Skáče do řeči. Nedostalo se mi porozumění a empatie. Je mi líto toho, že když za sezení zaplatím velkou částku, tak 70% času poslouchám vyprávění o samotné osobě paní terapeutky a o jejích kamarádkách. Za mě neodpovídá cena kvalitě poskytovaných služeb. Za sebe nemohu doporučit.

Umístění: Radka Černá psycholog, kouč, terapeut

Paní Černou bohužel nemohu doporučit. Absolutně neprofesionální přístup. Chybí empatie, místo toho aby poradila v nejake zivotni situaci, vyslechla tak rovnou řekne, že to nemá cenu řešit. Umí urazit až ponížit daného člověka a často zvedá hlas. Myslim si, ze toto neni profesionalni pristup a bohuzel musím konstatovat, že jsem z paní psycholožky zklamaná a mrzí mě to.

Umístění: Radka Černá psycholog, kouč, terapeut

Moje zkusenost je takova , ze mne chybela empatie. Knizky jsku super, ale chybi mne lidstejsi pristup a trochu drsnejsi vyrazy.

Umístění: Radka Černá psycholog, kouč, terapeut

Mrzí mě, že to musím napsat, protože věřím, že mnohým paní psycholožka vyhovuje. Já jsem byla zklamaná - aniž by si mě paní psycholožka dostatečně vyslechla, tak vynášela rychlé soudy, dávala nevyžádané rady a některé její připomínky byly až ponižující. Poté téměř třetinu času paní psycholožka mluvila o sobě. Vnímám to jako velmi neprofesionální a neempatický přístup. Ačkoliv je paní psycholožka také koučkou, já za ní přišla na psychoterapii. A ani od kouče bych neočekávala takový přístup. Velmi mě to mrzí, je možné že jsme si prostě vzájemně jen nesedly, ale mám obavu o etičnost tohoto psychoterapeutického přístupu.

Paní doktorka na mě hned při prvním sezení zapůsobila velmi vlídným a uklidňujícím přístupem. Musím potvrdit, že po několika sezeních se moje nálada navrací do pozitivních stavů, které jsem ještě před několika měsíci považoval za nenávratně ztracené. Nejvíce však oceňuji velmi dobrou schopnost empatie paní psycholožky.

Líbí se mi, že mladá paní není zastánkyní jednoho směru, ale její přístup je komplexní a přizpůsobený situaci. Dobře odhadne, "kdy mi může naložit" a kdy potřebuji postupovat pomaleji. Děkuji :-)

Profesionální přístup, příjemné vystupování, sezení mají velmi uklidňující dopad a dávají naději na řešení bezvýchodné situace. Narozdíl od jiných psychologů mám pocit, že mi strávený čas a utracené finance přináší efekt.

30.3.2015
Pokud jste plátce služby za psychologickou poradnu budete spokojeni, dostane se vám uspokojivých, kulantních odpovědí a rad. Pokud však bude v další fázi probíhat konfrontace s Vaším odpůrcem- problémem a bude-li tentokrát službu platit on, paní psycholožka obrátí, vše, co vám doporučila při prvním jednání popře a dá za pravdu plátci. Ano, pochopili jste, je to tak, je to o penězích a neprofesionální a nezkušené paní psycholožce, která je schopná vás při jednání dovést až do depresivního, traumatického stavu. Už nikdy více!!!!