Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
K.Šafáře 64, České Budějovice

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

I když jsem se přestěhovala, tak jsem se rozhodla neměnit lékaře, raději si dojedu 30 km za skvělým panem doktorem, než riskovat změnu.

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Pacientkou MUDr. Radima Klímy jsem byla několik let.
Je to člověk na svém místě.
Velice kompetentní, má pochopení a trpělivost. Vždy mě pozorně vyslechl a společně se mnou konzultoval další kroky léčby.

Pan doktor je dobrý lékař, velmi přirozený, rád poradí a neodbyde, ale zato přístup k práci (hodinové chlebíčkové pauzy) při plné čekárně a hlavně přístup sester - neochotné, otrávené, arogantní udělat něco navíc a rychle šup, šup domu.., to se jinde nevidí.

Doporučuji. Pan doktor Klíma je kapacita ve svém oboru.

Velice doporučuji.
Sama za sebe mluví každodenně plná čekárna. Na pana doktora Klímu se vyplatí si počkat :) .

Je lidsky,dusledný a ma veliké skušenosti které zdědil po svém otci a hlavně svou píly kterou získal hlavně když jezdil záchrannou sanitou a take záchrannou helikoptérou.Myslim že to mliví za vše.Děkuju

S panem doktorem i se sestřičkou jsem velmi spokojená. Jsou ochotní, příjemní, poradí a proto ani delší čekání mi nevadí.

Ochota,vstřícnost,pochopení,důslednost, dobrý diagnostik.Souvisí s tím i dlouhé čekání neb je oblíbený.Trochu více organizace směrem k čekárně by neškodilo.Kéž by takoví byli všichni.

s panem doktorem jsem velmi spokojená

vynikající doktor..škoda, že nemá i zubní, oční a další..