Radim Duřpekt, ortoped Brno

MUDr. Radim Duřpekt

Ortoped Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pellicova 53a, Brno
Ortopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Musim přidat můj zážitek stimto panem doktorem.Nejsem ztech co obepisuje recenze a stežuje si,ale ted jako čerstvá maminka musím.Takže dva dny po porodu cisařskym řezem(konec panevni)me u Milosrdnych bratri zavolaly sestry,že je tam ortoped at si jdu k male.Doktor Duřpekt mi řekl,že má mala vážnou vadu kyčle 4stupne uz nevim presne jak se vada nazyvala.Otočil ji na břiško a provedl naplastovou fixaci tak že mela mala nohy od sebe jako kdyz mate siroke baleni jen ji to nalepil na holou kuži.Rekl,že se uvidi jak to zabere a kdyz ne tak operace.Ja plna hormonu jsem to obrecela a doktor u toho jeste vykladal sestre vtip.Pak mi řekl,že jede na hory tak at dojdeme az za 14dni na kontrolu.Po prichodu doomu jsem volala rodinnemu ortopedovi ten nas odeslal do detske nemocnice,ale i on ji vysetril a rekl mi,že tam nic tak hrozneho nevidi.V detske nemocnici se nas ujal pan primar a odlepil ji naplasti .Upozornuji,že to bylo 5den po prichodu z porodnice.a uz mela mala opruzeniny a kůže zapachala.Primar malou vysetril jednu kycli mela uplne vporadku na druhe vada 2.stupne a dal nam perinku.Ted jsme byli po 14dnech na kontrole a mala je skoro vporadku.Nedokažu si predstavit,že by jsme cekali až se pan doktor vrati z dovolene to uy by jsme asi lezeli na kožnim.Chtelo by to ze strany pana doktora vice taktu kor kdyz mluvi s maminkama po porodu,ze kteryma cvici hormony.Kazdopadne nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Pán doktor už od pôrodnice na mňa nepôsobil dobre. Bavil sa so mnou cez pol izby a jeho prístup ma nepresvedčil. Museli sme s dcérou odísť. V ordinácii bol vážny, nekomunikoval s dieťaťom, vyšetrenie mu dlho trvalo a v komunikácii nieje teda žiaden preborník. Nedokáže vysvetliť čo dieťaťu je, mám pocit, že len tak háda. Menila som si u neho termín a po príchode mi ešte vynadal, kde som bola. Či ho sestra neupozornila to neviem, ale všetko ma to v celku mrzelo. Išli sme následne k inému ortopédovi, ktorý stanovil úplne inú liečbu. Neodporúčam. Niekomu možno vyhovuje chladný prístup, ale ak ide o deti, tam by mal byť lekár na mieste. Vôbec to s deťmi nevie.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již několik let. Naposledy jsem měla zablokovanou páteř. Dva dny mne vyšetřovali v nemocnici u svaté Anny, ale příčinu mých úporných bolestí nezjistili. Až pan doktor ihned poznal důvod mých potíží. Byla jsem u něho již se čtvrtým problémem. Vždy mne téměř okamžitě zbavil bolesti. Vysoce si pana doktora vážím a doporučuji všem. Je nejen vynikající odborník, ale i velmi příjemný a ochotný vyslechnout a velmi pečlivě vyšetřit Vaše potíže.
Jaroslava Svobodová, Žatčany


Š
Ověřeny pacient

špatně léčil naši dceru už porodnici, po konzultaci v dětské nemocnici nezbývalo než aby malá podstoupila trakci,a následně operační zákrok,nikomu bych to nepřála,díky doktorům v dětské jsme zvládli vše,sádru,přesádrování v narkoze i stroječek,vše trvalo "pouze rok",ale už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Nemožné do tří dnů .zázraky na počkání. 4 měsíce mě bolelo koleno nemohl jsem chodit ani spát. Po jedné návštěvě běhám jako dvacetiletý. Jednalo se o oteklé a zanícené koleno. Dávám jedičku Bainar


Absolutně bez problémů. Byli jsme u něj s dcerkou - 3 měsíce.Nečekali jsme 3 hodiny jako v dětské nemocnici. Pan doktor si prohlédl zprávy z porodnice atd., vyhodnotil současný stav dcery a bylo hotovo. Záležitost na 10 min, odcházeli jsme s dobrým pocitem, protože pan doktor si vytiskl snímky z UTZ, podrobně prozkoumal a naznal, že naše mimčo už léčbu nepotřebuje.

Těm, co tu na něho plivou, bych jen vzkázala: "V současnosti máte svobodnou volbu ve výběru lékaře, takže pokud se vám doktor Duřpekt nezamlouvá, jezděte si třeba k "lepšímu" ortopedovi až do Aše."


Ověřeny pacient

Absolutně rozčílenáááááá!!!
Před týdnem se nám narodilo dítě (U Milosrdných bratří). Tento doktor nam zjistil, že má malá dysplazii kyčli (u obou kycli typ C - II.st.) a doporucil abdukční balení.
Při kontrole dětskou lekarkou mi bylo reseno, že typ C už je zavažnějši a toto baleni je k ničemu ... proto jsme pro jistotu obvolali i jine ortopedy a ty navstivili (na sve naklady) .. a vysledek??!! Prava kyčle = typ A, který je normální pro tyto novorozence. Vlevo opravdu typ C(II.st.), ale v žadnem pripade ne toto balení, ale ihned perinku. Balení by bylo naprosto k ničemu (u typu C).... jak se shodli odborníci.

Takže za me NE!!!! Kdo vi, jak by naše malá dopadla, kdyby jsme odborníka opravdu nenavštívili. A maminky, které rodite u Milosrdných bratří - davejte si pozor a radsi diagnozu tohoto "ortopeda" překonzultujte i jinde!!!

Křečková, Miroslav

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Běžné ortopedické zákroky, ochotný, příjemný.Hodně se věnují dětem i s paní MUDr. Duřpektovou.


Pan doktor toho má moc,a tak Vás vyslechne,znovu a znovu vyprávíte své problémy,do dokumentace se podívá až když musí.Rád dělá chvaty na záda,to již pomalu ve dveřích,přitom u mne se nesmí dělat.Sám to tak diagnostikoval,a příště zapomene a
diví se.Už po páté.Nemusí si pamatovat můj problém,ale od toho má své záznamy.
Udělá žertík,vyhoví v tom,co mu řeknete,a myslím,že ho to nebaví a myslí na "své"...Třeba býval lepší,já už tam ale nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zařídí-li si ortoped svou ordinaci v prvním patře bez výtahu, svědčí to o jeho naprosté neempatii a ignoraci. Pan doktor vůbec neposlouchal, co mu říkám, a odbyl mě tím, že mi doporučil protahovací cvičení, které s mým problémem nemá vůbec žádnou souvislost. Ani náhodou jsem neměla dojem, že jsem navštívila odborníka. Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti