Ortopedická ambulance
Pellicova 53a, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Musim přidat můj zážitek stimto panem doktorem.Nejsem ztech co obepisuje recenze a stežuje si,ale ted jako čerstvá maminka musím.Takže dva dny po porodu cisařskym řezem(konec panevni)me u Milosrdnych bratri zavolaly sestry,že je tam ortoped at si jdu k male.Doktor Duřpekt mi řekl,že má mala vážnou vadu kyčle 4stupne uz nevim presne jak se vada nazyvala.Otočil ji na břiško a provedl naplastovou fixaci tak že mela mala nohy od sebe jako kdyz mate siroke baleni jen ji to nalepil na holou kuži.Rekl,že se uvidi jak to zabere a kdyz ne tak operace.Ja plna hormonu jsem to obrecela a doktor u toho jeste vykladal sestre vtip.Pak mi řekl,že jede na hory tak at dojdeme az za 14dni na kontrolu.Po prichodu doomu jsem volala rodinnemu ortopedovi ten nas odeslal do detske nemocnice,ale i on ji vysetril a rekl mi,že tam nic tak hrozneho nevidi.V detske nemocnici se nas ujal pan primar a odlepil ji naplasti .Upozornuji,že to bylo 5den po prichodu z porodnice.a uz mela mala opruzeniny a kůže zapachala.Primar malou vysetril jednu kycli mela uplne vporadku na druhe vada 2.stupne a dal nam perinku.Ted jsme byli po 14dnech na kontrole a mala je skoro vporadku.Nedokažu si predstavit,že by jsme cekali až se pan doktor vrati z dovolene to uy by jsme asi lezeli na kožnim.Chtelo by to ze strany pana doktora vice taktu kor kdyz mluvi s maminkama po porodu,ze kteryma cvici hormony.Kazdopadne nedoporučuji.

Pán doktor už od pôrodnice na mňa nepôsobil dobre. Bavil sa so mnou cez pol izby a jeho prístup ma nepresvedčil. Museli sme s dcérou odísť. V ordinácii bol vážny, nekomunikoval s dieťaťom, vyšetrenie mu dlho trvalo a v komunikácii nieje teda žiaden preborník. Nedokáže vysvetliť čo dieťaťu je, mám pocit, že len tak háda. Menila som si u neho termín a po príchode mi ešte vynadal, kde som bola. Či ho sestra neupozornila to neviem, ale všetko ma to v celku mrzelo. Išli sme následne k inému ortopédovi, ktorý stanovil úplne inú liečbu. Neodporúčam. Niekomu možno vyhovuje chladný prístup, ale ak ide o deti, tam by mal byť lekár na mieste. Vôbec to s deťmi nevie.

K panu doktorovi chodím již několik let. Naposledy jsem měla zablokovanou páteř. Dva dny mne vyšetřovali v nemocnici u svaté Anny, ale příčinu mých úporných bolestí nezjistili. Až pan doktor ihned poznal důvod mých potíží. Byla jsem u něho již se čtvrtým problémem. Vždy mne téměř okamžitě zbavil bolesti. Vysoce si pana doktora vážím a doporučuji všem. Je nejen vynikající odborník, ale i velmi příjemný a ochotný vyslechnout a velmi pečlivě vyšetřit Vaše potíže.
Jaroslava Svobodová, Žatčany

špatně léčil naši dceru už porodnici, po konzultaci v dětské nemocnici nezbývalo než aby malá podstoupila trakci,a následně operační zákrok,nikomu bych to nepřála,díky doktorům v dětské jsme zvládli vše,sádru,přesádrování v narkoze i stroječek,vše trvalo "pouze rok",ale už nikdy více.

Nemožné do tří dnů .zázraky na počkání. 4 měsíce mě bolelo koleno nemohl jsem chodit ani spát. Po jedné návštěvě běhám jako dvacetiletý. Jednalo se o oteklé a zanícené koleno. Dávám jedičku Bainar

Absolutně bez problémů. Byli jsme u něj s dcerkou - 3 měsíce.Nečekali jsme 3 hodiny jako v dětské nemocnici. Pan doktor si prohlédl zprávy z porodnice atd., vyhodnotil současný stav dcery a bylo hotovo. Záležitost na 10 min, odcházeli jsme s dobrým pocitem, protože pan doktor si vytiskl snímky z UTZ, podrobně prozkoumal a naznal, že naše mimčo už léčbu nepotřebuje.

Těm, co tu na něho plivou, bych jen vzkázala: "V současnosti máte svobodnou volbu ve výběru lékaře, takže pokud se vám doktor Duřpekt nezamlouvá, jezděte si třeba k "lepšímu" ortopedovi až do Aše."

Absolutně rozčílenáááááá!!!
Před týdnem se nám narodilo dítě (U Milosrdných bratří). Tento doktor nam zjistil, že má malá dysplazii kyčli (u obou kycli typ C - II.st.) a doporucil abdukční balení.
Při kontrole dětskou lekarkou mi bylo reseno, že typ C už je zavažnějši a toto baleni je k ničemu ... proto jsme pro jistotu obvolali i jine ortopedy a ty navstivili (na sve naklady) .. a vysledek??!! Prava kyčle = typ A, který je normální pro tyto novorozence. Vlevo opravdu typ C(II.st.), ale v žadnem pripade ne toto balení, ale ihned perinku. Balení by bylo naprosto k ničemu (u typu C).... jak se shodli odborníci.

Takže za me NE!!!! Kdo vi, jak by naše malá dopadla, kdyby jsme odborníka opravdu nenavštívili. A maminky, které rodite u Milosrdných bratří - davejte si pozor a radsi diagnozu tohoto "ortopeda" překonzultujte i jinde!!!

Křečková, Miroslav

Běžné ortopedické zákroky, ochotný, příjemný.Hodně se věnují dětem i s paní MUDr. Duřpektovou.

Pan doktor toho má moc,a tak Vás vyslechne,znovu a znovu vyprávíte své problémy,do dokumentace se podívá až když musí.Rád dělá chvaty na záda,to již pomalu ve dveřích,přitom u mne se nesmí dělat.Sám to tak diagnostikoval,a příště zapomene a
diví se.Už po páté.Nemusí si pamatovat můj problém,ale od toho má své záznamy.
Udělá žertík,vyhoví v tom,co mu řeknete,a myslím,že ho to nebaví a myslí na "své"...Třeba býval lepší,já už tam ale nepůjdu.

Zařídí-li si ortoped svou ordinaci v prvním patře bez výtahu, svědčí to o jeho naprosté neempatii a ignoraci. Pan doktor vůbec neposlouchal, co mu říkám, a odbyl mě tím, že mi doporučil protahovací cvičení, které s mým problémem nemá vůbec žádnou souvislost. Ani náhodou jsem neměla dojem, že jsem navštívila odborníka. Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji!