MediClinic a.s.,Ord. PL pro dospělé
E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou

super doktor...sice je to v ordinaci na delší čekání, ale MuDr. Štefka nic nezanedbá..je to milý a schopný doktor, lepšího jsem v životě nezažila. Dokonce hned zjistí odběrem jestli je nutné nasadit antibiotika, což málokterý doktor vůbec udělá.Opravdu doporučuji.

ráda bych reagovala na tento příspěvek. U tohoto doktora jsem zatím nikdy nebyla, ale hodlám k němu přejít. Už to že má možnost se u něj objednat je mi milejší, když jsem ale nemocná ráda si to tam vysedím. všude u doktorů čekáme i celé dopoledne takže to mi nepřijde nijak velká překážka, navíc jistě nedává hned léky které by někdy mohli i uškodit a nejprve si zjistí stav pacienta, což si myslím, že je také velké plus. Chodíme s přítelem k doktorovi Vladimírovi Horákovi a již co jsem u něj byla poprvé mi nadiktoval že si mám koupit asi 10 vitamínů, nebudu vám tedy raději ani psát kolik mě v lékárně všechny stály a to jsem si je ani nekoupila všechny. Tohoto doktora jednou zastupoval ale pan doktor Radek Štefka a mého přítele také vyšetřil a divil se proč dostal od tamtoho doktora spousta léků aniž by měl nějaké výsledky, takže jednoznačně přecházím.

Příjemný,důsledný,znalý,prostě lékař z kterého by si měli vzít příklad ostatní.