Adresa

Ordinace pro děti a dorost
Francouzská tř. 4, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodila už moje neteř, které je 37 let. Já se svými čtyřmi dětmi a vždy velká spokojenost ve všech směrech.U čtvrtého dítěte se vyměnila sestřička , která byla protivná a myslela si, že je chytřejší než paní doktorka. Když jsem se na něco ptala pí doktorky, skákala do řeči a odpovídala mi ona. S těmito lidmi mám bohužel velký problém a proto jsem začala chodit jinam. Nic méně, pí doktorka vždy úžasná.

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Skvela pani doktorka, ktere naprosto duveruji. Neda se nic vytknout. Vzdy mila, ochotna, vse dukladne vysvetli a vyslechne. Jen sestricka by tolik nemusela setrit usmevem. Ale urcite doporucuji.

P
Ověřený profil

Veliká nespokojenost s touto "doktorkou". Byla velice nepříjemná jak na dceru tak i na přítelkyni. Když ji v čekárně pozdravila Babička, tak ani nemávla rukou. Na dceru vůbec nemluvila a když začala plakat tak se pí. Pečenková chovala jako by jí to hrozně štvalo. Od narození si nás zvala pouze 1x za měsíc, prakticky vůbec neřešila problémy dcery. Z pětiminutového zpoždění bylo nemalé pozdvižení. Po těchto zkušenostech jme navštívili jiného doktora, který nám oznámil že pí. Pečenková dceru dost zanedbala a dal nám dost užitečných rad, které už po pár dnech vedli k úspěchu. Paní Pečenková je naprosto nevhodná pro prvorodičky a nedoporučil bych ji ani svému nepříteli, jelikož by šlo o jeho dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka.Chodím k ní s dětmi už několik let a jsem s ní velice spokojený.Nejenom paní doktorka,ale i zdrav.sestra mají velmi kladný vztah k dětem.


L
Ověřený profil

Nesouhlasím s názorem, že na všechno paní doktorka dává antibiotika a neposílá na CRP... Mám u ní registrované obě děti a většinou nás na CRP posílá a antibiotika píše jen, když je to opravdu nutné. Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, k dětem má hezký přístup. Jsem ráda, že chodíme právě k ní!


H
Ověřený profil

Dle mého názoru velice zkušená doktorka, která dělá svoji práci opravdu dobře. Máme tam dvě děti a jsme moc spokojeni - díky !


S paní doktorkou jsme spokojení, akorát je znát, že ordinuje už řadu let a její metody mi v dnešní době přijdou zastaralé. Na všechno antibiotika pořád dokola a CRP nám nikdy neudělá. Jinak ale ochotná a příjemná. Bohužel má také pořád narváno.


Chodila jsem k ní já a teď jsou u ní i mé dvě děti. A pro své děti chce přece každý rodič to nejlepší ...


Jsme velmi spokojeni!!!


Ověřený profil

super!


Došlo k chybě, zkuste to znovu