Radana Pečenková, pediatr Plzeň

MUDr. Radana Pečenková

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Francouzská tř. 4, Plzeň
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Skvela pani doktorka, ktere naprosto duveruji. Neda se nic vytknout. Vzdy mila, ochotna, vse dukladne vysvetli a vyslechne. Jen sestricka by tolik nemusela setrit usmevem. Ale urcite doporucuji.


P
Ověřeny pacient

Veliká nespokojenost s touto "doktorkou". Byla velice nepříjemná jak na dceru tak i na přítelkyni. Když ji v čekárně pozdravila Babička, tak ani nemávla rukou. Na dceru vůbec nemluvila a když začala plakat tak se pí. Pečenková chovala jako by jí to hrozně štvalo. Od narození si nás zvala pouze 1x za měsíc, prakticky vůbec neřešila problémy dcery. Z pětiminutového zpoždění bylo nemalé pozdvižení. Po těchto zkušenostech jme navštívili jiného doktora, který nám oznámil že pí. Pečenková dceru dost zanedbala a dal nám dost užitečných rad, které už po pár dnech vedli k úspěchu. Paní Pečenková je naprosto nevhodná pro prvorodičky a nedoporučil bych ji ani svému nepříteli, jelikož by šlo o jeho dítě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka.Chodím k ní s dětmi už několik let a jsem s ní velice spokojený.Nejenom paní doktorka,ale i zdrav.sestra mají velmi kladný vztah k dětem.


L
Ověřeny pacient

Nesouhlasím s názorem, že na všechno paní doktorka dává antibiotika a neposílá na CRP... Mám u ní registrované obě děti a většinou nás na CRP posílá a antibiotika píše jen, když je to opravdu nutné. Paní doktorka je velmi pečlivá, příjemná, k dětem má hezký přístup. Jsem ráda, že chodíme právě k ní!


H
Ověřeny pacient

Dle mého názoru velice zkušená doktorka, která dělá svoji práci opravdu dobře. Máme tam dvě děti a jsme moc spokojeni - díky !


S paní doktorkou jsme spokojení, akorát je znát, že ordinuje už řadu let a její metody mi v dnešní době přijdou zastaralé. Na všechno antibiotika pořád dokola a CRP nám nikdy neudělá. Jinak ale ochotná a příjemná. Bohužel má také pořád narváno.


Chodila jsem k ní já a teď jsou u ní i mé dvě děti. A pro své děti chce přece každý rodič to nejlepší ...


Jsme velmi spokojeni!!!


Ověřeny pacient

super!


M

Výborná, výborná, výborná. Vřele doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti