Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena, s jejím tolerantním přístupem i schopností vše dobře a srozumitelně vysvětlit. Chodím k ní již řadu let a jen díky ní jsem získala k lékařům opět důvěru. Je vždy příjemná a velmi jemná v průběhu celého vyšetření. Normálně žádné recenze nepíši. Tady je to třeba.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka má sice pěknou ordinaci a vcelku fajn sestru. Ale - dokud opravdu nemáte problém, tak je vše v klidu. Jakmile problém nastane, tak se s vámi nemaže a už jí nebaví ani ta přetvářka, kdy se tváří, jako milá paní doktorka se zájmem. Manžel chtěl být u jednoho ultrazvuku a to byl mega problém. Byla kyselá a po minutě ho vyloženě vyhodila. Já měla po sekci problém a její řešení byla reoperace a další dítě možná za 4 roky. To už byla poslední kapka. Od té doby chodím jinam, kde mi vše paní doktorka vysvětlila a žádná reoperace nebyla nutná. Navíc mi bylo řečeno, že těhotné dřív pracovaly na poli a taky neremcaly. Takže za mě tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Dobrý den, dnes jsem doporučila paní doktorku Bosákovou známé, která má i malou holčičku. Paní doktorka je i dětský gynekolog, takže v budoucnu by mohla k ní chodit taky. Moje dcery k paní doktorce chodí také nějaký ten rok. Když jsem odeslala odkaz, tak mě napadlo, že se podívám i na recenze a doporučím známé se sem podívat. Byla jsem překvapena, že jich je tu opravdu hodně, ale následně nemile překvapena kolik je jich špatných. Nechápu, ale já osobně mám za tolik let jenom výborné zkušenosti jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou. O to víc mě mrzí, že jsem nenapsala dřív. Paní doktorka je odborník s úžasným přístupem. Vše vysvětlí a poradí. Mám za sebou operaci.. Ona mi doporučila nemocnici, kde i přes velký problém se to nakonec povedlo laparoskopicky. Po operaci mi ještě všechno vysvětlila. Je pravda, že v období covidu byl občas problém se do ordinace dovolat. Takže jsem zkusila i email a odpověď jsem měla nejpozději druhý den. Děkuji za všechnu péči, paní doktorku doporučuji !!!!!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

S paní doktorkou Bosákovou mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy mi za v času pomohla, i když to jednou bylo mimo její obor. Je velmi milá a přátelská, stejně tak sestřička. Trauma z návštěvy gynekologa opravdu neznám, ba naopak :-)

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

K paní doktorce chodím několik let. Je úžasná. Vše mi vždy jasně vysvětlí, je velmi empatická, pohodová. Jsem šťastná, že mám tak skvělou lékařku.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. antikoncepce

K MUDr. Bosákové chodím již 12 let, od doby, co jsem prvně začala brát antikoncepci. Za tu dobu jsem nasbírala tyto názory:
+ Paní doktorka na mě vždy byla milá a mé dotazy zodpovídala. Sice teda nevím, jak si podle její rady mám menstruační kalíšek měnit jednou za dvě hodiny, ale řekněme, že je na mé vlastní nebezpečí měnit ho 2x-3x denně. :-)
+ Sestra je poněkud horší, ale při osobním kontaktu stále fajn.
+ Ordinace nabízí posílání receptů po SMS, což se velmi hodí, když teď pracuju v jiném městě a jednou za 3 měsíce si brát dovolenou kvůli doktorovi není zcela ideální.
- Vyšetření těmi kovovými kleštěmi na stěr je dost nepříjemné, ale to jsem vždycky předpokládala, že tak to prostě je a člověk holt jednou za rok zatne zuby.
- Moje největší výhrada: poslední dobou (2019) se do ordinace absolutně nedá dovolat. Když mi došla antikoncepce, volala jsem týden, než se mi konečně v den D (začátek nového plata) podařilo se dovolat a přes SMS mi sestřička poslala recept. Fakt, volat někam doslova desetkrát a vždycky být odignorován, to se mi nikde jinde nestává.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní doktorku rozhodne nedoporučuji! Můj problém, který jsem řešila dlouhodobě a v posledním roce se zhoršil, nebyla schopna vyřešit, naopak každou návštěvu byla více nepříjemná, prý bych měla vědět, když studuji zdravotnický obor, že je to normální, no, proto prave vím, ze není! Po přechodu k jinému gynekologovi jsem měla odpověď na problém do týdne! A nyní se konečně léčím! Další zkušenost mé známe: na silné bolesti břicha ji řekla, ze je to běžný proces po výkonu, známa si musela dojít na pohotovost do nemocnice, aby ji poslali na sál a do budoucna bude rada, pokud otěhotní!!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Byla jsem jeji pacientka

Paní doktorka je nešetrná při vaginálním vyšetření jsem vždy krvácela, zajímavé je, že u mého nynějšího gynekologa nikdy. Předepsala mi antikoncepci po které jsem přibrala 18 kg, vůbec nic neřešila. Sestra se snad každý den špatně vyspí. Za mě už NIKDY.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Preventivní kontroly

Nebyla jsem vůbec spokojena. Lékařka mi ani jednou neudělala stery (a pokud ano, tak o tom se mnou nikdy pět let nehovorila). Vyšetření byla nepříjemná a někdy i mírně bolestiva, po prohlídce jsem vždy cely den spinila. Vždy se chovala, jako kdyby ji me půlroční kontroly obtezovaly. Po nějaké době jsem sama chtěla přestat užívat antikoncepci a nelíbilo se ji to, nikdy jsem však žádné problémy do té doby neměla. Proste sem ji ale přestala brát. Po vysazeni se u mě díky tomu ukázal problém, jehož název (polycysticky vaječník) mi sice řekla, ale nic mi k tomu nevysvetlila. Nasadila mi silnější prášky, než jsem měla předním, po kterých jsem měla suchou kůži po celém těle a vypadávaly mi vlasy. Tvrdila mi, ze to mám ze stresu (po jejich vysazeni problémy ustaly). Dále se mi objevila endometrioza, o které mi ale také nic neřekla a jen mě objednala na další kontrolu, ze si povime více. Tam mi sdělila, ze diagnózu potvrzuje a ze musím na operaci. Lékař, který mě v nemocnici přijímal před operaci, byl velmi překvapen, proč jdu na operaci, proc nebyla nejprve vyzkoušena hormonální léčba. Bylo mi teprve 27 a nemám děti. Bylo i nepříjemné jednání primáře Saka, který udělal predoperacni vyšetření tím způsobem, ze se podíval do papíru a následně sdělil termín operace bez jakékoli prohlídky....

Priserny pristup, absolutne nedoporucuji aby jste k teto doktorce davali sve deti! Ja jsem u ni byla od 16 let. Dala mi antikoncepci ktera je v USA zakazana kvuli tomu ze mladym divkam zpusobovala trombozu. Nabrala jsem za 3 mesice 17 kg!!! Kdyz jsme ji to byli s maminkou rict, bylo ji to fuk, napsala mi jinou antikoncepci ale ta mi zpusobovala strasne migreny, nekolikrat jsem zkoncila v nemocnici na kapackach, tak jsem si rekla a dost, mam skveleho gynekologa ktery mi tuto antikoncepci okamzite zrusil a klepal si na celo proc uz davno nemam jinou.

A ted k samotnemu vysetreni od Bosakove. To ze je naprosto nesetrna, kdyz vysetruje dava vam ty lzice do vaginy a vy odchazite z ordinace jako by jste zacli prave menstruovat je vazne otresne!!!

Bolelo me to velmi a uz k ni nikdy nejdu