Radan Havlík, otorinolaryngolog Brno

Otorinolaryngolog

Obilní trh 4, Brno
AUDIO - Fon centr s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Naprostý profesionál ve svém oboru, s úžasným přístupem k pacintovi. Chodím k němu léta a vždy mně pomohl. Je to zkrátka Borec.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Nejlepší p.doktor,kterého máme,ochotný lidský ,milý.Bez něj bysme nebyly tam,kde jsme.Z celého srdce děkujeme .

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Pana doktora znám už spoustu let. Začala jsem k němu chodit coby malá holka a jsem v jeho péči dodnes. Je to nejen úžasný lékař, ale i člověk. Obdivuji jeho energii. Všechno srozumitelně vysvětlí, má trpělivost, snahu a vždy můj problém vyřešil. Je to nejlepší lékař, jakého znám .

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. svědění v uchu

Lékař na svém místě. Ochotný, milý, vše ochotně vysvětlí, hlavně vysvětlí tak, že pochopíte o čem mluví :-) Hned poznal, co mému uchu je, nasadil léčbu a ucho je v pořádku. Další věc, která je super (hlavně u pracujicího člověka), že nečekáte v čekárně nesmyslně dlouho. Doporučuji.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o.

Pan doktor je velmi vstřícný, milý a hlavně je velký odborník. Zbavil mě rýmy, kterou jsou měla vždy velmi silnou a dlouhotrvající. Okamžitě rozpoznal příčinu, nasadil správný lék a bylo po problému. Podotýkám, že jsem byla u více odborníků a nikdo mi nedokázal poradit. Vřele doporučuji!

Pan doktor má můj respekt. Inteligentní komunikace. Příjemné chování. Perfektně provedené vyšetření. Okamžité odhalení příčiny. 100%spokojenost!
Děkuji. Nikola Mikelová

Výborný pan doktor! Jezdila jsem od mala po různých doktorech, ale až pan primář Havlík byl ten pravý! Milý, hodný, trpělivý a opravdu profesionál ve svém oboru!

Skvělý doktor, odborník a hlavně člověk, který pacientovi věnuje svůj čas s velice profesionálním přístupem. Sice mi už bohužel nemohl pomoci, protože mé ucho bylo nenávratně poškozeno, ale s takovým dobrým doktorem jsem se zatím ještě nesetkal. Škoda, že jich není u nás takových více!

Je dobry a hodny mile a sem spokojeny s doktorem a jezdim z Bukovan do Brna,

Skvělý doktor