Obilní trh 4, Brno
AUDIO - Fon centr s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. svědění v uchu

Lékař na svém místě. Ochotný, milý, vše ochotně vysvětlí, hlavně vysvětlí tak, že pochopíte o čem mluví :-) Hned poznal, co mému uchu je, nasadil léčbu a ucho je v pořádku. Další věc, která je super (hlavně u pracujicího člověka), že nečekáte v čekárně nesmyslně dlouho. Doporučuji.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o.

Pan doktor je velmi vstřícný, milý a hlavně je velký odborník. Zbavil mě rýmy, kterou jsou měla vždy velmi silnou a dlouhotrvající. Okamžitě rozpoznal příčinu, nasadil správný lék a bylo po problému. Podotýkám, že jsem byla u více odborníků a nikdo mi nedokázal poradit. Vřele doporučuji!

Pan doktor má můj respekt. Inteligentní komunikace. Příjemné chování. Perfektně provedené vyšetření. Okamžité odhalení příčiny. 100%spokojenost!
Děkuji. Nikola Mikelová

Výborný pan doktor! Jezdila jsem od mala po různých doktorech, ale až pan primář Havlík byl ten pravý! Milý, hodný, trpělivý a opravdu profesionál ve svém oboru!

Skvělý doktor, odborník a hlavně člověk, který pacientovi věnuje svůj čas s velice profesionálním přístupem. Sice mi už bohužel nemohl pomoci, protože mé ucho bylo nenávratně poškozeno, ale s takovým dobrým doktorem jsem se zatím ještě nesetkal. Škoda, že jich není u nás takových více!

Je dobry a hodny mile a sem spokojeny s doktorem a jezdim z Bukovan do Brna,

Skvělý doktor

Zcela zbytečně jsem celý loňský rok jezdila po tzv.odbornících z oboru ORL, kteří složitě zkoumali co mi vlastně je a nakonec mi oznámili, že se se svým problémem musím naučit žít, a že ostatní jsou na tom i hůř...
Děkuji za náhodu, že jsem se nakonec objednala k panu doktoru Havlíkovi, který přišel, kouknul, určil diagnózu a začal léčit.A to vše za pár minut. Jen se divil, že můj zdr.problém nikdo neurčil dřív , a že jsem zbytečně celý rok trpěla.
Pan doktor je borec, který si zaslouží jen to nejlepší. Moc mu děkuji.

Na pana doktora můžeme psát jenom chválu.Je to výborný lékař a člověk se srdcem na správném místě.
Velmi pomáhá mému synovi a manželovi oba jsou nedoslýchavý .V jeho péči Vojtík nepláče a oba dva o moc lépe slyší.Nikdy před tím jsme se nesetkali s takovou ochotou a zájmem o pacienta ..Předchozí lékaři si nás předhazovali jako horký brambor, máme konečně jistotu a to je pro nás moc důležité.Pro pana doktora jsou všichni pacienti jak jeho rodina a tomu říkáme "PAN DOKTOR" !!!

Nejlepsi lekar co znam. Pan doktor mi zachranil ousko a za to mu budu vzdy moc vdecna,navic je to nejmilejsi lekar a srdcar co znam. Klobouk dolu :)