AUDIO - Fon centr s.r.o.
Obilní trh 4, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Pan doktor Havlík je naprosto skvělý. Jsem nedoslýchavá, nosím naslouchadla, chodím k němu už léta a veškerá péče je na úrovni, stejně tak jeho jednání s lidmi. Zasloužil by pět hvězdiček, bohužel na pracovišti jsou tak neuvěřitelně protivné a arogantní sestry, že už mi vážně dochází trpělivost a hledám si jiného lékaře. Nelze se tam ani dovolat, čekací doby jsou dlouhatánské, kdykoli přijdete, vždycky od těch sester dostanete za něco vynadáno, nebo vás aspoň probodávají pohledem, že tam vůbec lezete. Škoda.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Naprostý profesionál ve svém oboru, s úžasným přístupem k pacintovi. Chodím k němu léta a vždy mně pomohl. Je to zkrátka Borec.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Nejlepší p.doktor,kterého máme,ochotný lidský ,milý.Bez něj bysme nebyly tam,kde jsme.Z celého srdce děkujeme .

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. Jiný

Pana doktora znám už spoustu let. Začala jsem k němu chodit coby malá holka a jsem v jeho péči dodnes. Je to nejen úžasný lékař, ale i člověk. Obdivuji jeho energii. Všechno srozumitelně vysvětlí, má trpělivost, snahu a vždy můj problém vyřešil. Je to nejlepší lékař, jakého znám .

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o. svědění v uchu

Lékař na svém místě. Ochotný, milý, vše ochotně vysvětlí, hlavně vysvětlí tak, že pochopíte o čem mluví :-) Hned poznal, co mému uchu je, nasadil léčbu a ucho je v pořádku. Další věc, která je super (hlavně u pracujicího člověka), že nečekáte v čekárně nesmyslně dlouho. Doporučuji.

Umístění: AUDIO - Fon centr s.r.o.

Pan doktor je velmi vstřícný, milý a hlavně je velký odborník. Zbavil mě rýmy, kterou jsou měla vždy velmi silnou a dlouhotrvající. Okamžitě rozpoznal příčinu, nasadil správný lék a bylo po problému. Podotýkám, že jsem byla u více odborníků a nikdo mi nedokázal poradit. Vřele doporučuji!

Pan doktor má můj respekt. Inteligentní komunikace. Příjemné chování. Perfektně provedené vyšetření. Okamžité odhalení příčiny. 100%spokojenost!
Děkuji. Nikola Mikelová

Výborný pan doktor! Jezdila jsem od mala po různých doktorech, ale až pan primář Havlík byl ten pravý! Milý, hodný, trpělivý a opravdu profesionál ve svém oboru!

Skvělý doktor, odborník a hlavně člověk, který pacientovi věnuje svůj čas s velice profesionálním přístupem. Sice mi už bohužel nemohl pomoci, protože mé ucho bylo nenávratně poškozeno, ale s takovým dobrým doktorem jsem se zatím ještě nesetkal. Škoda, že jich není u nás takových více!

Je dobry a hodny mile a sem spokojeny s doktorem a jezdim z Bukovan do Brna,