Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Blahová
Odborný lékař oftalmologie

Smetanova 11, Přerov 75002

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K paní doktorce jsme byli posláni na vyšetření kvůli možné oční vadě.Vyšetreni proběhlo tím způsobem že syna svázala do ručniku aby ho byla vůbec schopná vyšetřit..Pláč a zoufalost syna byl hrozný..Když sem řekla že chvíli počkáme že je vyřízený mi bylo řečeno že už to bude..Výsledek vyšetření byl i pro mě překvapením..+3 jedno oko+
    4 druhé oko..Nezdálo se mi to a tak se obrátila na jiného očního lékaře a já byla jak opařená.. +1 brile nepotřebuje. Nikdy mě tam nikdo neuvidí..A co tak v mém okolí slyším na paní doktorku no..Raději vyjet z Přerova než mít u dítěte pokažený zrak a ne jen to..

     • jiné místo Oční vyšetření.  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Naprosto úžasná paní Doktorka nejen po stránce profesionální, ale i lidské: dcerce ještě nebyl ani rok a půl a přesto vyšetření přestála bez problému díky moc příjemnému přístupu paní Doktorky i Sestřičky - obě se snažily dcerku zabavit a vyšetření udělat formou hry, což se jim skvěle dařilo. Mohu jen a jen doporučit - kdyby všcihni lékaři vyšetřující děti měli podobný přístup, odbouralo by to mnohé bolístky na dětských dušičkách.

     •  • 

  • Velice příjemná dětská oční doktorka, je vidět že doktorka tak i sestra rozumí očni problematice u novorozenců či kojenců. Takže pokuď Vaše dítě trápijou slzné kanálky tak mužu vřele doporučit. Čěkací doba je v řádech dnů. A pokuď jde o samotný výkon - sondáž s nasledným proplachem, tak paní doktorka to zvladla na výbornou. Malé to sice bylo nepříjemné, ale jinak to nejde. A za tu chvili vzteku zdravý zrak opravdu stojí. Od té doby malá Ella má po problémech. Děkujeme.

     •  • 

  • K pani doktorce chodim uz vic jak 15 let, diky ni se mi prestaly zhorsovat oci (protoze se snazila to resit a poslala me na skleroplastiku, bez ktere bych ted byla asi davno slepa...). Je to dobra doktorka, jen jediny problem jsou priserne dlouhe cekaci lhuty, v breznu jsem se objednala na kveten, v kvetnu jsem mohla kvuli problemum busu dojit o 20 minut pozdeji a ona ze ne, ze me nevezme a objednala me az na srpen...

     •  • 

  • Chválím paní doktorku i paní sestřičku. Profesionální a přitom milý a skvělý přístupl Ordinaci navštěvuji již od svých 10 let a nyní zde chodím i se svojí dcerou. Moc děkuji za péči a přeji hodně štěstí do dalších let, strávených ve společnosti nás pacientů.

     •  • 

  • přístup k dětem hrozný, když menší dítě nespolupracuje a brečí, paní doktorka nepochopitelně zvyšuje hlas, jedná s dětmi pomalu jak s dospělými, je arogantní a netrpělivá. Naše poslední návštěva mě donutila k tomu, hledat si jinou dětskou oční lékařku i za cenu dojíždění. Nedoporučuji. Čekací doba příšerná - 3 a více měsíců....

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka svým odborným přístupem a vytrvalostí v léčbě zachránila mému synovi oko. Nepřestanu děkovat!

     •  • 

  • S paní doktorkou Blahovou jsem velice spokojena. S 1,5 ročním synkem to velice dobře umí, je trpělivá. Sestřička je příjemná. Čekací doba je přiměřená, ve srovnání s mojí oční lékařkou.
    Jednou měla záskok za očního mojí babičky. Byla s ní také spokojená a pochvalovala si, jak to u ní na rozdíl od jejího očního odsýpá.
    Co se týká komentáře o pořádek v pacientech. Paní doktorka nové dospělé pacienty nepřijímá, což je pochopitelné. Mgr. Alena Součková

     •  • 

  • je fakt, že tam má i dospělé a starší občany...nechápu. Čekací doba od objednání min. 4 měsíce...

     •  • 

  • Doporučuji, dcerku má v péči v oční školce, jsem s sní strašně spokojená. Vždy mi vše dobře vysvětlí a poradí. Je to široko daleko nejlepší oční lékařka pro děti, ale pravdou je, že dospělí pacienti by si měli zajít k očařům pro dospělé. Zbytečně toho má pak paní doktorka hodně a čekací doby na vyšetření se tím prodlužují. Ještě jednou děkuji za výbornou péči své dcerky. L. M. + dcerka Viktorka...

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu