Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vítkovická nemocnice

Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava 703 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Prostě skvělý lékař, který ví a soucítí s ostatními.
    Došla jsem tam se strachem, jelikož se k lékařům docela bojím chodit, ale je skvělý, hodný milý a vtipný. Pomohl mi i dost psychicky. Doporučuji na 100%.
    Btw., nestyděla jsem se před ním ani stoupnout na váhu.

     • Vítkovická nemocnice Jiný  • 

  • D

    Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat panu doktorovi za jeho nadstandartní přístup a vysokou profesionalitu.

     • Vítkovická nemocnice Jiný  • 

  • Vynikající lékař, milý člověk a hezký muž. Ještě jsem se nesetkala takovým vstřícným, ochotným a odborným přístupem. Je to sluníčko, při něm bolest neboli. Mária

     • Vítkovická nemocnice operace  • 

  • Před třemi lety mi pan primář Holéczy operací slinivky zachránil život, a v následujících letech mne provázel dalšími operacemi.
    I ty dopadly na výbornou.
    Poznala jsem dobré lékaře, i ty na druhé straně.
    Tento pan doktor má zcela mimořádné kvality. Je to profesionál s noblesou, osobním šarmem, odpovědností a empatií.
    K pacientům je laskavý, rozumí jim a má smysl pro humor. Se samozřejmostí sobě vlastní přijme pacienta i mimo ordinační hodiny, ve svém volném čase.
    Návštěva u tohoto lékaře a jeho sympatické sestřičky je pro mne příjemným zážitkem, a to i ve chvílích, kdy mi není zrovna nejlépe.
    Prostě máte den hezčí.
    Markéta

     •  • 

  • Pan docent Holeczy je nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život (je mi 64 let) poznal. Ing.Slovák Stanislav,Brušperk

     •  • 

  • Příjemný, milý, ochotný no prostě úžasný lékař. Byla jsem s ním mooc spokojená i moje maminka.

     •  • 

  • Vynikající lékař,na slovo vzatý specialista,zlatý člověk a k tomu všemu ještě neskutečný sympaťák a hezký chlap!!!U něj v ordinaci nemáte ani pomyšlení na stud a obavy,veškeré dotazy odpovězeny.Zkrátka jsem odtud odcházela totálně zklidněná a krásně natěšená na nový život.Jsem moc ráda,že jsem ho poznala a ještě jednou děkuji!!!!!!! Dembkovská Jana

     •  • 

  • Velice přijemný lékař,s velmi lidským přísstupem!Škoda,že takových lékařů není v našem zdravotnictví více!!

     •  • 

  • Profesionál s lidským přístupem. Nejenže má zlaté ruce při operacích, ale také zašívá rány lépe než kdejaká švadlenka. Dlouhodobě sleduje pacienty a kontroluje jejich pooperační stav. Není to u něj jako na běžícím pásu, věnuje vám tolik času, kolik potřebujete. O svůj obor se maximálně zajímá a neustále si rozšiřuje své znalosti a je přístupný novinkám na trhu. Je to doktor pro lidi. Děkuji za jeho pečlivý a starostlivý přístup, ale především za to, že mi vrátil můj život....

     •  • 

  • S panem doktorem Holeczym jsem se setkala poprvé když jsem volila chirurgické řešení obezity. Jako člověk, který žil celý život v jakési ulitě, do které nikoho nepustil ze strachu, že se mu bude někdo smát jsem šla k lékaři, který měl vyřešit moji obezitu chirurgicky s obavami. Dokonce bych řekla, že i se strachem, že příjdu někde, kde se na mě bude koukat svrchu, že se neumím ovládat a teď bych to chtěla takto řešit.
    Musím ovšem říct, že jeho přístup k lidem je něco opravdu neuvěřitelného. Není to pro něj jenom práce ale těm lidem ( i já jsem mezi ně patřila) opravdu pomáhá a rozumí jim. A to, že ten lékařský přístup doprovází i přístup lidský je dneska zcela něco opravdu vzáceného. Kdo váhá nebo má strach z nějaké negativní reakce- není důvod. Tenhle člověk je opravdu zlatý a taktéž jeho kolektiv. Zájem o pacienta - to je pohání.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu