Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Miroslava Krtičková
Sam. ordinace PL pro dospělé

Jiřího z Poděbrad 221, Hronov 54931

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • F

    Jsem pacientem u paní doktorky již mnoho let a jsem s Tím,jak přistupuje k problémům nad míru spokojen. Je velmi precizní,vlídná a má skutečný zájem o své pacienty. Mimo to má vynikající sestřičku,se kterou tvoří neskutečně profesionální a vždy příjemný tým.

     • Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný  • 

  • Paní doktorka je odbornice s lidským přístupem, takových opravdu není moc. Vždy vyslechne a pomůže. Jsem ráda, že ji máme. Rovněž obdivuji sestřičku Martinu která je také vždy příjemná a ochotná.

     •  • 

  • Paní doktorka Mirí Krtičková a sestra Martina, to jsou prostě Sluníčka. Obě jsou svědomité, pečlivé, milé. Prostě nejlepší praktická lékařka a sestra na světě.

     •  • 

  • Vzácný člověk, odborník na svém místě, vždy laskavá a milá. Chodím k ní i s manželkou a neměnili bychom. Před lety byla ošetřující lékařkou i mým rodičům a devadesátileté babičce. Kdykoliv jsme ji potřebovali, vždy si udělala čas a přišla za babičkou. Jsem na světě přes čtyřicet let a zatím jsem nepoznal obětavějšího lékaře!!! Smekám před ní a jejími znalostmi.

     •  • 

  • H

    Nejlepší,svědomitá ,perfektní

     •  • 

  • I

    Paní doktorka je "náš" rodinný lékař,má lidský přístup k pacientům,je milá,ochotná a vstřícná.Paní doktorku bych neměnila a pochvala patří i zdravotní sestřičce,která má vždy úsměv na tváři.

     •  • 

  • Nejlepší paní doktorka jakou znám , svědomitá , hodná , lidská . Jsem ráda , že jsem u ní zaregistrována . Bylo by fajn , kdyby takových lékařů bylo víc .

     •  • 

  • pí doktorka ochotná, je odbornice,umí naslouchat, příjemná, společně se sestřičkou jsou vzorem pro ostatní lékaře.

     •  • 

  • Nejlepší doktorka mého života, nesmírně si jí vážím jako člověka i jako odborníka.

     •  • 

  • jsem u ní jen krátce,ale je v pohodě a zatím jsem velmi spokojen-řeší problém a není to jen doktorka od stolu která napíše recept a čau!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu