MUDr. Michaela Massalemová

Zubař · Více o specializacích

Smržovka 1 adresa

11 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Michaela Massalemová
Praktický zubní lékař

náměstí T.G. Masaryka 639, Smržovka 46851

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nechci se tady ani rozepisovat kolika zubaři jsem prošla ,od Jablonce po Liberec ! No a po těch letech konečně! Jsem spokojená,!Paní doktorka a i sestřička jsou velice milé a příjemné !Strašně moc jim děkuji !

     •  • 


  • Jako dlouholetá pacientka paní doktorky,jsem byla vždy s jejím ošetřením a přístupem nadmíru spokojená a i výsledky těchto ošetření byly vždy bez problémů a v pohodě.Vysvětluje bez problémů co je potřeba.Chodíme již dlouho k paní doktorce celá čtyřčlenná rodina a bude i vnučka,protože víme,že si velmi dobře poradí i s malým dítětem,což je obzvlášť neocenitelné pro rodiče,kteří mají zájem o zdraví svého dítěte.Jen tak dál........
    Vděčná a spokojená pacientka s rodinou

     •  • 

  • Velmi milá a vstřícná paní doktorka, výborně si poradí i s "problémovým" dítětem.

     •  • 

  • Musím paní doktorku pochválit,ted mezi svátky mě rozbolel zub a byla jediná,která mě byla ochotna ošetřit.Zub bylo potřebova vytrhnout,měla to hned a ještě byla milá.Děkuji

     •  • 

  • Byla jsem u paní doktorky v rámci zástupu a musím říct,že vše proběhlo vpohodě,nic mě už nebolí,Sestřičksa byla milá.Děkuju za profesionální jednání.

     •  • 

  • Paní doktorku doporučuji,je milá,její práce je vpořádku.vždy mi dopředu řekne,co bude dělat a to mě uklidní.Ošetřuje i syna,který se na návštěvy u zubaře těší,doporučila mi vhodné pasty a předvedla správné čištění zubů.

     •  • 

  • Pani doktorka mi s zubama moc pomohla nikdo si skoro nevedel rady... nyni jiz zuby mam v poradku a mohu normalne bezbolestne zit, jsem velmi spokojen a mohu doporucit..Prokes

     •  • 

  • Dobré a příjemné jednání paní doktorky Michaely Massalemové ,vlídná sestřička mne vždy uklidní před každým bolestivým zákrokem .Snaží se mne objednat vždy co nejdříve, jsem zde spokojený.


















    doporučuji M.S

     •  • 

  • Pani doktorka je moc hodná,vždy mi pomohla,chodím k ní rád.

     •  • 

  • Paní "úžasná" stomatoložka mi tak dodělala zuby, že kdybych od ní co nejdřív neodešla, tak ve svých skoro 30-ti letech bych snad neměla jeden zub normální.Když jsem chtěla korunku, neboť už mi jiná možnost s její prací nezbyla, tak mi bylo řečeno, že mám malé zuby a že mi tedy ŽÁDNÁ korunka nikdy v životě nepůjde.Tak tedy na místo těch korunek mi alespoň vyplnila kousek bílou hmotou, abych tam neměla až tak velikou díru. Plomby mi, i přes mojí žádost o bílé nedala,udělala mi jen nevzhedné, černé. Když mě viděl můj nynější stomatolog, tak se nemohl na tu nádheru vynadívat. Byl přímo zděšen! Nyní mám krásné zuby. A pak, že to nejde!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu