MUDr. Martina Kohoutková

Zubař · Více o specializacích

Zruč-Senec 1 adresa

18 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martina Kohoutková
Zubní ordinace

Školní 197, Zruč-Senec 33008

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nejlepší zubařka, hodně se bojím takže jsem rád když je paní doktorka trpělivá a milá. Už bych ji nevyměnil :)

     •  • 

  • Moc spokojený jsem nebyl, proto jsem se nakonec rozhodl pro změnu zubaře. Paní Kohoutková je sice milá, ale že by vás přehnaně o všem informovala se říct nedá :-) Kolikrát jsem ani nevěděl, co mi dělá a proč to dělá... Když se prostě nezeptáte máte smůlu. Další věc, která mi vadila byla dlouhá čekací doba v čekárně a to přes předchozí objednání. Chápu sice, že se to nedá vždy odhadnout, ale čekat pokaždé půl hodiny a více mi přijde dost.

     •  • 

  • M

    v životě už nechci jít k jinému zubaři, jedině k paní doktorce Kohoutkové, mám ji velice ráda, akorát nějak pořád mění sestřičky

     •  • 

  • super zubažka

     •  • 

  • S péčí jsem velmi spokojený.

     •  • 

  • nejlepší zubařka

     •  • 

  • je velmy zkušená jsem velkej stršpytel je trpěliva a profesionální jsem moc spokojený

     •  • 

  • Mám jen dobré zkušenosti. A pro pisatele z 3.8.2010 jestli nepozná novou stomatologickou soupravu tak at si nechá vyšetřit makovici a nepíše bláboly. Ne vždy je ta nejnovější a nejdražší ordinace ta nej...

     •  • 

  • Paní doktorka je nejlepší!!!Milá,usměvavá,se vším poradí,všechno uzdraví.

     •  • 

  • Tato Paní Zubařka mi pomohla s dlouhodobímy problémy, které předchozí zubařka zanedbala, také chci jěště jednou poděkovat za Vaši trpělivost - mám problémy s dosti nepříjemnýmy záchvaty, dostala jsem jej u této Zubařky a ta neztrácela hlavu a zachránila mě, takže velmi doporučuji i lidem se závažnými zdravotnímy problémy.DĚKUJI

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu