Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ludmila Makovcová
Soukromá stomatologická praxe

Kpt. Jaroše 2000, Tábor 390 03

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Totální nespokojenost. K paní doktorce jsem chodila od útlého dětství, zpočátku musím říci, že péče nebyla tak špatná. Pak jsem ale chtěla začít amalgámy za bílé plomby a to se paní doktorce nechtělo. Rentgen mi byl snad za těch 20 let udělán tak třikrát. Preventivní prohlídka trvala vždy tak 10 minut - vše podle paní doktorky OK. Přešla jsem na soukromou kliniku, kde, jsem měla takových 10 nezjištěných kazů a opravy co mi byly provedeny, byly dle doktorů udělány špatně, takže byla nutná oprava.
    K paní doktorce už nechodím takových šest let, ale nyní jsem zjistila, že jsem byla opět vedena u pojišťovny u ní.
    Lokalita OK
    Čekací doba dlouhá
    Léčba finančně nenáročná

     • Soukromá stomatologická praxe Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Přibírá ještě pacienty? :O

     •  • 

  • příjemná lékařka, jen Ty čekací doby.......

     •  • 

  • Velmi dobrá a vstřícná doktorka, vše je bez problémů, žádné problémy při léčení, opravdu doporučuji

     •  • 

  • Odbourala z velké části můj strach ze zubařů :-) jak pani doktorka tak sestřička jsou moc milé.. a jejich přístup je opravdu profesionální..vzhledem k tomu že jsem měla panický strach, museli se mnou opatrně a to se jim vždy dařilo a stále daří :-)

     •  • 

  • Paní doktorka a její sestřička jsou prostě perfektní.Takhle nějak vypadá podle mého názoru profík na svém místě a já Vám touto cestou paní doktorko moc děkuji.

     •  • 

  • K pani doktorce chodím ráda a to jsem dřív měla docela fóbii ze zubaře, vlastně tam chodíme celá naše rodina. Mám jen slova chváli.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • profík, odborník, prostě člověk na svém místě, užastná, milá

     •  • 

  • H

    U paní doktorky jsme celá rodina od počátku a nikdy jsme nelitovali, přístup její i sestřičky je velmi lidský a zároveň odborný. Vždy k ní jdeme s důvěrou a hlavně beze strachu.

     •  • 

  • R

    Už dlouho jsem neměl co do činění s tak skvělou paní doktorkou a její sestřičkou.Už se těším až tam zase půjdu

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu