Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Žižkova 2379/54a, Karviná 733 01
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
42 názorů
-
L
Lucie
Nedoporučuji.
Paní zubařka je necitlivá, mnohdy neslušná, odmítá cokoli sdělit (i to, které plomby se mají dělat, která strana, apod). Poté se ptá, co máme dělat a bohužel se i stalo, že začala vrtat na špatné straně.
Při akutní bolesti, kdy jsem přišla do ordinace v pracovní době, mě odmítala vyšetřit, protože již odcházela domů dříve, ale po přemlouvání v slzách mne nakonec ošetřila velmi necitlivým a bolestivým způsobem. V tu chvíli jsem byla ráda za cokoliv, aby bolest přestala. Nová paní zubařka se nestačila divit, v jak špatném stavu jsou nově zhotovené bílé plomby (staré max 2 roky), a velkou část musela přebrousit, či předělat (kvůli novým kazům pod plombou).
Pokud chce mít člověk pěkný udržovaný chrup, doporučuji raději návštěvu dentální hygieny a pokusit se o zuby starat sám, než pod dohledem paní zubařky.• Poliklinika Karviná • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Hrůza! Bez špetky empatie. Několikrát se stalo že nebyla v ordinaci i když jsem byla objednaná. Přišla jsem včas ale sestřička si nesla zkontrolovat čekárnu a pak jsem slyšela jak mě pomlouvají a nakonec jsem dostala vynadano za pozdní příchod. Lékařce se nedá dovolat, napsat, nic! Vůbec nereaguje. Použíla anestézii a pak mi řekla že nakonec není nic třeba vrtat. Nebo si spletla stranu a chtěla ošetřit jiný zub.. šílené opravdu. Lékařka asi jen zneužívá doby, že je problém zubaře najít. Naštěstí už mám jiného, úžasného, profesionálního odborníka.
• Poliklinika Karviná • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
O
Olga D
Na zubařku mám jen negativní hodnocení. Vydržela jsme u ní dva roky. Teď hledám nového zubaře. Syn má strach z lékařů všeobecně natož se zubařky, která s ním ani nepromluví, žádný kontakt nenaváže a čeká, že dítě bude v klidu sedět. Syn měl kaz a ona ho odmítla ošetřit a odbyla ho větou: "podívejte se jak se chová". Zubařka má arogantní přístup. Neprofesionální přístup.
• jiné místo • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Za mě zkušená super zubařka. Odstranila kiksy po mladší méně zkušené zubarce a prevrtala starší plomby a odstranila nové kazy
• jiné místo • •
-
Váš účet byl odstraněn
Jedině pozitivní zkušenost, u této doktorky jsem překonal panický strach ze zubařů! Pravda že je trochu ráznější ale to mi nevadilo, kašlal jsem na zuby několik let až jsem se odhodlal a paní doktorka mi vrátila úsměv na tvář! Mohla mě odbít ale vzala mě a dává mi do kupy chrup. Za mě určitě v pohodě doktorka i sestra. T.K.
• jiné místo • •
-
Váš účet byl odstraněn
Nejhorsi zubarka v Karvine. Chodila jsem k ni v dobe 1995 -2000 (tato sadistka se starala o zaky zakladni skoly) a porad nemuzu zapomenout na jeji doslova odporny pristup k pacientum. Nikdy bych tuto “zubarku” nikomu nedoporucila.
• Poliklinika Karviná • Jeji kecy, ze mam kazy a nemela jsem je. •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Bohužel paní doktorka Sirotová mi byla přidělená školou.
Divím se, že paní Sirotová ještě má vůbec lékařskou licenci, po tom, co provedla spoustě lidí. Vrtala mi zdravé zuby a zásadne nepoužívala lokální znecitlivění.• Poliklinika Karviná • prevence zubního kazu •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Asi nejhorší zubařka jakou znám. Injekci od bolesti nedává (příteli,švagrovi a tchánovi sice vždycky nabídla. Ale k ženám se chová asi jinak). Jemné a empatické chování u ni nečekejte. Když mi sestra při vrtání na žádost zubařky držela celou dobu hlavu... Bylo i na mě moc.
Pod hezkou tváří opravdu profesionální chování nečekejte!!!• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Byl jsem pacijenten u paní doktorky, ani nevím jestli ji takhle můžu nazvat, po tom co mi udělala, chtěla po mě uhradit i injekci za umrtvení bohužel jsem u sebe neměl peníze tak jsem trpěl jak kůň, následně jsem šel na zdravotní pojišťovnu se zeptat jestli hradí injekce a bylo mi zděleno že, ano. cca po třech měsících mi několikrát (samozřejmě za 850,-kč) opravila dvojku která mi po půl roce vypadla i se zbylým zubem. takže za mě nedoporučuji !!! vydržel jsem u ní 8 měsíců a stačilo vymýšlí si neexistující kazy a jde jen po penězích!!! a znám xxx lidí co mi to potvrdilo.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Nedoporučuji při první návštěvě paní zubařka diagnostikovala 8 kazů nechal jsem si udělat 2 stoličky bílé plomby cca 5000kč do 14 dnů mi jedna praskla zlomila se i s polovinou zubu na opravu jsem už nešel a u nového zubaře po první prohlídce a následném rentgenu jsem byl bez kazů je to docela zajímavé co je priorita pro paní zubařku a není divu že stále přijímá nové pacienty kdo je u ní déle tak musí prokouknout její zaměr
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil