Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Josef Tomáš
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Na okrouhlíku 1781, Pardubice 53003

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Doktor si vybírá diagnózy. Jste objednán a pak vám sdělí, že vás nebude ošetřovat, protože dělá jen něco. Mám pochyby o jeho serióznosti. U právníka to chápu.

     • Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný  • 

  • T

    Musím uznat, že lepšího ortopeda než-li pana doktora Josefa Tomáše, jsem v životě nepotkal. Především musím pochválit, lidský přistup, kdy Vám, pan doktor vše vysvětlí a následně nabídne možnosti léčby. Měl jsem lehce akutní problém s kolenem a potřeboval jsem základní vyšetření, sestřičky mi nabídli nejbližší možný termín do 2 - 3 týdne, za což jim moc děkuji, jinde se čeká měsíce. Tím chci poděkovat sestřičkám, neboť jejich aktivní a pozitivní přistup na mě dělá velký dojem. Rozhodně doporučuji.

     • Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný  • 

  • L

    Pan doktor je úžasný, milý a vstřícný člověk. Odborník na svém místě. Od března jsem jeho pacientka po artroskopii kolene. Jeho milé vystupování k pacientovi se mi líbí i sestřičky jsou moc hodný.

     • Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný  • 

  • Souhlasím s kladným hodnocením tohoto lékaře. Cením si ho jako skvělého lékaře a člověka. Ochota poradit a pomoci je lékařsky i lidsky úžasná. Děkuji.

     •  • 

  • Pan doktor Tomáš má vůči pacientovi vstřícný a velmi lidský přístup. Pacienta zasvětí do operace předem i během zákroku při lokální anestezii. Děkuji a doporučuji.
    Pavel Šťastný

     •  • 

  • Dobrý den,jsem 3 měíce po artroskopii kolene.Pan doktor je velice ochotný,má lidský přístup,jedním slovem profesionál.Pochvalu si zaslouží i sestřičky,které jsou milé a snaží se najít Vám co nejkratší termín návštěvy,což není asi často jednoduché.Moc děkuji celému kolektivu.

     •  • 

  • S objednáváním k panu doktorovi již není problém minimálně 2 roky. I přes plný stav pacientů, byl pan doktor ochotný mě přijmout. Po operaci kolene jsem byla v kondici do dvou týdnů. Byla jsem spokojená nejen s přístupem pana doktora, který se mi věnoval nejen lékařsky, ale i lidsky, ale i s přístupem sester. Byly ke mně vlídné a termíny na objednání mi vždy našly. To že jsou někdy delší plně vynahradí péče pana doktora.

     •  • 

  • Skvělý lékař, úžasný člověk. Ochota poradit a pomoci jak od pana doktora, tak od sestřiček. I úsměv dokáže ulehčit od bolesti. Kdyby se nejednalo o zdravotní problémy, tak bych řekl, že je velmi příjemné být v ordinaci na "návštěvě".

     •  • 

  • Vynikající lékař, odborník,hlavně úžasný človíček.Bohužel nelze říci o jeho tmavovlasé sestřičce.Ta Vás může odradit neprofesionálním přístupem ,které nestojite ani za to aby Vás nechala dokončit větu a položí telefon.

     •  • 

  • Pan doktor je úžasný, profesionální, má skvělý přístup a je to nevídaný odborník. Musím ale upozornit na absolutně neprofesionální a nepříjemný přístup jeho tmavovlasé sestry. Nenechte se tedy odradit:-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu