MUDr. Jaromíra Sobolová

Zubař · Více o specializacích

Staré Město 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaromíra Sobolová
Praktický zubní lékař

Huštěnovská 1857, Staré Město 68603

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • S paní doktorkou jsem velmi spokojen, velmi erudovaná, příjemné chování a vystupování. Totéž platí o její zdravotní sestře. Kéž by bylo více takových stomatologů.

     •  • 

  • Nejlepší paní doktorka! Nikdy nebylo potřeba injekce na vrtání - protože to od ní níkdy nebolelo a zoubky jsou zdravé a spokojené.

     •  • 

  • Hodná, ale po odborné stránce slabá. Plomba vám vypadne po prvním kýchnutí.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • X

    souhlasím s názorem paní a.k., je to velmi milá a příjemná paní doktorka,ošetřuje mě a celou rodinu více než 10 let pečlivě, svědomitě a nikdy bych jiného zubaře nehledala. moc děkuji a přeji pevné zdraví

     •  • 

  • A

    Mila,prijemna,ochotna a spolehliva,vždycky mně pomohla,nečeka se u ni dlouho a ma krasny,lidsky přístup.

     •  • 

  • J

    ochotna , milá, velmi svědomita , , o naši rodinu pčuje paní doktorka spoustu let.děkujeme a , přejeme pevné zdraví

     •  • 

  • Nejhorsi zubar, jakeho jsem zazila. Vrta do zubu bez premysleni. Presla jsem k jinemu zubari, ten mi narozdil od ni da injekci na mnohem mensi kazy (u pani Sobolove by Vam ani pulka zkazenych zubu nedavala na umrtveni zubu narok!!!). Dostanete strach k ni chodit.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Paní doktorka je velmi hodná, po této stránce doporučuji. Ale co se týče její práce - nebyla jsem s ní spokojena. Plomby vypadávali, dlouhé čekání.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • O zuby celé naší rodiny paní doktorka pečuje už spoustu let. Vždy je milá, velmi ochotná a při zákroku citlivá, empatická a velmi pečlivá. Díky její vzorné a příjemné péči se stala z návštevy stomatologa příjemná záležitost. Moc paní doktorce děkujeme a dík posíláme také vždy usměvavé sestřičce.

     •  • 

  • L

    Chodím k paní doktorce již mnoho let s celou rodinou na pravidelné prohlídky a vždy jsem byl s její prací po odborné stránce i s její ochotou a vstřícností spokojen. Zájem o její práci dokazuje to, že její čekárna není nikdy prázdná, ale vzhledem k dobré organizaci práce její i sestřičky nejsou čekací doby nijak dlouhé.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu