Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Omová
Praktický lékař pro dospělé

Jarní 53, Železný Brod 46822

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka i sestřička jsou vždy moc milé. Jsem velice spokojena.

     •  • 

  • Jsem mooc spokojená s paní doktorkou. Má rozsáhlé znalosti, které leckdy nemá ani odborný lékař, tzv. specialista. Je lidská, profesionální,..... prostě jednička.

     •  • 

  • zatím nejlepší, se kterým jsem se setkal

     •  • 

  • L

    Jsem nadmíru spokojená. Výborná doktorka i sestřička je moc hodná. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • D

    V dnešní uspěchané době a při stavu našeho zdravotnictví se paní doktorka jeví jako anděl spadlý z nebe. Její přístup k pacientovi by se dal vyjádřit asi takto: pacient není rozhodně pouhým bodem, který je předán k vyúčtování příslušné pojišťovně, ale právě naopak. Paní doktorka si člověka vyslechne a mnohdy mu nahradí takovu tu "vrbu", který nemocný člověk potřebuje, i když za to ona sama následně nemůže "vyinkasovat" od zdravotní pojišťovny ani korunu. Má rozsáhlé znalosti, které leckdy nemá ani odborný lékař, tzv. specialista. Jejím krédem je lidskost a individuální přístup ke každému člověku, pacient si u ní rozhodně nepřipadá, že ji svojí přítomností obtěžuje, jak tomu, v mnoha případech, v součastnosti bývá. Přeji paní doktorce hodně sil do další práce a nám pacientům, aby to s námi ještě hodně hodně dlouhou dobu vydržela. Paní doktorko děkujeme vám za vaši profesioální a nadstandartní práci praktického lékaře, jste dokonalým prototypem "rodinného lékaře", který je běžným pojmem v zahraničí.

     •  • 

  • M

    Paní doktorka ,vždy milá,pozorná ,popovídá si i o jiných věcech než o nemocech pacienta.
    Má moc hodnou sestřičku.
    Myslím,že jsou obě moc příjemné.
    A nenatahují s úsměvem ruce na poplatky, jako jinde.
    Vždy slušně požádají,nebo také nepožadují nic.
    Myslím,že v těchto dveřích mají své pacienty rádi.
    My je na oplátku také.

     •  • 

  • P

    Velmi milá, vstřícná a ochotná. Jedna z mála, která dělá svou práci s chutí.Dopporučuji.

     •  • 

  • J

    Jsem velice spokojen s přístupem k pacientům i odbornými znalostmi. Nemám žádné námitky k její léčbě ani s doporučením k odboreným lékařům. VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!

     •  • 

  • J



    Velmi zodpovědná s přístupem k pacietum,ochotna hovořit s pacientem o jeho lečbě a dávat
    doporučení k odborným lékařům šíroké zkušenosti s lJečbou. DOPORUČUJI!!!!!!!!

     •  • 

  • Je to velmi milá paní doktorka. Mám jí rád pro její lidský přístup
    k pacientum VŘELE DOPORUCUJI. Tato paní doktorka nemá konkurenci



    Petr Hluchý

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu