Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Kozielová
Praktický lékař pro dospělé

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí 75701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

29 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko.

     • Praktický lékař pro dospělé  • 

  • Paní doktorce opravdu záleží na pacientech, má výjimečné zaujetí pro svou práci, o odbornosti a kompetentnosti nemluvě.

     •  • 

  • Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy potkala. Obětuje pacientovi i svůj volný čas, a dokáže si poradit se vším. Měla jsem problém, jiní lékaři říkali, že nemá řešení, ona jej dokázala vyřešit. dala bych 6 * kdyby tu byly :-)

     •  • 

  • nevidana lekarka,stoji za to si pockat, odborne na vysi,vzdy laskava a usmevava i kdyz je pod casovym tlakem, pacient ma pocit ze by pro nej udelala prvni posledni.Takovych lekaru neni mnoho.Vsechna cest!

     •  • 

  • Je skvělá lékařka.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi ochotná a trpělivá. Každý problém řeší a vytrvává, až si je jistá, že je vše v pořádku. Je s ní výborná komunice, výsledky z odběrů vím ještě ten den. Skvělá péče, málokrát jsem takového lékaře potkala. I sestřička je velice příjemná a vstřícná. A dlouhá čekací doba není u lékařů zase tak neobvyklá, takže mi problém nedělá.

     •  • 

  • bezvadna doktorka

     •  • 

  • NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ

     •  • 

  • Důkladná,sympatická

     •  • 

  • Výborná,profesionální,usměvavá,příjenmá a "LIDSKÁ" - děkuji za takovou lékařku
    Marta T.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu